kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ciąża
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #31  
Stary 26-02-2021, 09:53
herok24 herok24 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 210
Domyślnie

wiem, że wiele kobiet ma problem z nietrzymaniem moczu, u mnie oprócz tego pojawiły się nawracające infekcje, w przychodni Multimed w Warszawie https://multimed.pl/ wykonałam usg układu moczowego, na szczęście nie było jakiś niepokojących zmian i po prostu musiałam zacząć leczenie farmakologiczne, powoli wracam do zdrowia i moje problemy już nie powracają 
__________________
http://stomatologia-paszyna.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Stary 02-03-2021, 15:36
zakary92's Avatar
zakary92 zakary92 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2021
Posty: 4
Domyślnie

Ja np. nie potrafię schudnąć...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Stary 03-03-2021, 14:09
iwonka98 iwonka98 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2021
Posty: 2
Domyślnie

Ja mam wstydliwy problem w postaci trądzika.

W sumie to chyba genetycznie. Mam to już od wieku dojrzewania. Podobnie zresztą jak moja siostra.

Byłam u dermatologa, ale niewiele to dało. Stosowałam różne preparaty i efekty były ale niestety różne.

Teraz poznałam fajnego kolesia, normalnie 10/10. Zaczęliśmy randkować, ale niestety cały czas byłam mega spięta przez to, że mam trądzik.

Przyjaciółka poleciła mi Royal Skin 500

Rzeczywiście z każdym tygodniem odczuwałam poprawę. Nadal spotykam się z tym facetem, ale teraz potrafię być już bardziej wyluzowana (zarówno na spacerze, jak i w łóżku hihi )
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Stary 11-03-2021, 08:51
Majka33 Majka33 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 170
Domyślnie

To nie są nigdy przyjemne tematy. Właśnie dlatego powinniście koniecznie stawiać na wsparcie odpowiednich specjalistów, którzy przeprowadzą Was przez ciążę. Jeśli panicznie boicie się porodu, to dobrze jest to opisane w https://psychomedic.pl/tokofobia-zas...skiego-ciecia/ Na szczęście teraz przy wsparciu psychologów z Psychomedic, możecie o wiele sprawniej poradzić sobie z takimi problemami.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Stary 23-03-2021, 19:55
moniś12 moniś12 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 341
Domyślnie

Jasne...tylko co lekarzowi do moich zaparć? Moja ginekolog wie że mam osłabione miesnie miednicy i mnie uprzedzała, ze przy dodatkowym braku ruchu, hemoroidy pojawia sie predzej czy później. Dlatego zawczasu kupiłam proktis-m co by być gotowa na godzine H
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Stary 29-03-2021, 15:23
gabriela90 gabriela90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 527
Domyślnie

Ja w ciąży i po porodzie miałam okropny problem z suchością pochwy. Poszłam z tym do ginekologa i zalecił mi preparat Vagisan. Faktycznie - był to strzał w dziesiątkę. Kupiłam Vagisan w kremie, świetnie nawilża oraz natłuszcza. Można go używać także z prezerwatywami.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Stary 06-04-2021, 13:42
Magda Be Magda Be is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 300
Domyślnie

Większość wstydliwych problemów można skutecznie wyleczyć, wystarczy miejsc doświadczonego ginekologa, jak np dr Barbara Blicharczyk. Przyjmuje na ul Szpitalnej 2 w Kołobrzegu i wiem że można jej zaufać, wyleczyła już dwie moje znajome z nietrzymania moczu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Stary 12-05-2021, 15:50
kryskapl kryskapl is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2021
Posty: 23
Domyślnie

a można było temu zapobiec..
__________
tabletka poronna
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Stary 06-07-2021, 08:43
kiksi kiksi is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2021
Posty: 12
Domyślnie

nie miałam pojęcia, że są takie problemy..
____________
tabletka poronna
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Stary 06-07-2021, 15:39
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 580
Domyślnie

U mnie po ciąży pozostały jedynie paskudne zaparcia, trochę mnie stresowały bo bałam się że w końcu dostanę hemoroidów. W aptece farmaceutka poleciła mi preparat xenna i do dziś go stosuję w razie potrzeby
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:06.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.