kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Uroda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 15-05-2013, 15:04
Maksi83 Maksi83 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2013
Posty: 2
Domyślnie Kosmetyki naturalne

Co myślicie o kosmetykach naturalnych?
Możecie jakieś polecić? Ja ostatnio słyszałam o kosmetykach Vedara,
ręcznie robionych, bez parabenów, z naturalnymi składnikami..Może ktoś z Was używał??
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 21-05-2013, 21:22
klamkazapadła klamkazapadła is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2013
Posty: 6
Domyślnie

Ja bardzo lubię, moje ulubione sa marki L'Occitane. A teraz, w dniach od 20 do 26 maja macie szansę wygrać wyjątkowy lot baonem w Prowansji. Wystarczy w tych dniach przy okazji zakupów naturalnych kosmetyków w salonie L'occitane w Galerii Mokotów, wziąć udział w konkursie. Salon oferuje kosmetyki ekologiczne, z lawendy, masła Shea, migdałów i wielu innych naturalnych składników. A każdy, kto zapisze się w sklepie L'Occitane do Prowansalskiego Klubu Piękna - otrzyma krem do rąk z masła Shea- bestseller marki L'occitane, który wspaniale odbudowuje skórę dłoni. http://balonemdoprowansji.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 25-01-2017, 10:47
milenamila milenamila is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 9
Domyślnie

Ja kosmetyki naturalne kupuję ze sklepu internetowego Mileco, mają duży wybór kosmetyków do twarzy i ciała, ale moja ulubiona marka to Biolaven.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 23-04-2017, 11:53
kate_ kate_ is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2016
Posty: 148
Domyślnie

Wg mnie jak najbardziej warto kupować kosmetyki naturalne. W takich zwykłych nieraz jest mnóstwo chemii, a niestety skóra bardzo łatwo wchłania tę chemię. Ja właśnie szukam jakiegoś naturalnego mleczka oczyszczającego i myślałam o tej serii https://pl.oriflame.com/beautyedit/h...kin-care-guide . Znacie ją?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 28-04-2017, 21:13
Oskajra Oskajra is offline
Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 80
Domyślnie

Jestem jak najbardziej za. Kiedyś zamówiłam sobie na ekobieca.pl i zostałam fanką naturalnych kosmetyków. Na pewno będę niektóre z nich regularnie stosować.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 28-04-2017, 21:40
Smile Smile is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 342
Domyślnie

ja używam tylko takich, po co mi kosmetyki które napakowane są chemią.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 24-05-2017, 23:34
Judyta3 Judyta3 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 723
Domyślnie

Dokładnie, lepiej trochę więcej wydać i mieć pewnośc co do tego czego używasz do swojej skóry. Te kosmetyki od rau cosmetics https://www.rau-cosmetics.pl/ są bezpieczne i nie podrażniają. Ja mam bardzo wrażliwą skórę na twarzy ale z ciekawości wypróbowałam ich krem BB . Efekty są zadowalające i czuję ,że moja twarz jest w końcu dobrze chroniona.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 10-07-2017, 08:41
Ravthid Ravthid is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 499
Domyślnie Kosmetyki

Jeśli mogę Wam polecić jakieś kosmetyki, to są to Yves Rocher. Nie wiem, czy o nim słyszałyście, to sklep internetowy, gdzie każda kobieta może zaopatrzyć się właśnie w kosmetyki naturalne. Sama usłyszałam o nich jakieś pół roku temu, gdy dostałam krem tej marki od siostry. Stosowałam ten krem przez prawie dwa miesiące i skóra mojej twarzy znacznie poprawiła swój wygląd. Jakbyście były zainteresowane, możecie zajrzeć tutaj i poczytać - https://blip.pl/yves-rocher/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 11-10-2017, 11:41
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 580
Domyślnie

U mnie dobrze się sprawdza naturalnie, ładnie pachnący ROSE CARE- Różany płyn micelarny Bielendy 3w1, który skutecznie oczyszcza i odświeża skórę, błyskawicznie usuwa makijaż, pozostałe zabrudzenia i nadmiar sebum, jest też odpowiedni dla skóry wrażliwej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 11-10-2017, 14:12
Beata Wilkowska Beata Wilkowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 244
Domyślnie

Ja lubię kosmetyki Seanse&Body. Ostatnio moją uwagę zwróciły naturalne dezodoranty http://senseandbody.pl/nasze-marki/earth-salt (ciężko jest dostać takie bez aluminium czy bez innych szkodliwych związków).
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:21.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.