kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 20-01-2019, 23:05
mczay mczay is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 814
Domyślnie Jaką firmę otworzyć?

Tak jak w tytule – na otwarcie jakiej firmy się zdecydować?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 30-01-2019, 21:54
starla starla is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 575
Domyślnie

Takiej na jaką jest zapotrzebowanie i w takiej branży z którą mamy coś wspólnego i moglibyśmy się w tym sprawdzać. Inaczej biznes nie ma racji bytu. Podoba mi się opcja bez ryzyka - otwarcie własnego punktu nadawania paczek kurierskich. To działa na zasadzie kurier franczyza punkt własny ale otworzony we współpracy z większą firmą, gdzie klienci mogą nadawać paczki. W zależności od marketingu jaki zostanie zastosowany na takie zyski możemy liczyć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 11-02-2019, 11:14
Judyta3 Judyta3 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 723
Domyślnie

A może własny lokal gastronomiczny? ostatnio trochę się interesowałam wyposażeniem do bistro bo zamierzam otworzyć małą knajpkę na osiedlu i trafiłam na ofertę sklepu MultiGastro https://multigastro.pl/piece-konwekcyjno-parowe . U nich można kompleksowo wyposażyć każdy rodzaj działalności gastronomicznej. Sklep oferuje sprzety w różnych cenach więc można też za małe pieniądze kupić niezbędne urzadzanie do rozpoczęcia działalności.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 13-02-2019, 15:34
FrankieeFran FrankieeFran is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 54
Domyślnie

Ciężko jest coś wymyśleć w dzisiejszych czasach, sama próbowałam. Wszystko już praktycznie jest, ciężko wpaść na coś innowacyjnego. Warto może po prostu robić to co się lubi i dobrze się w tym czujecie. Ja to planuje spróbować swoich sił jako kosmetyczka. Mam już namiar na hurtownie https://kazaro.pl urządzeń i sprzętów kosmetycznych, muszę tylko znaleźć lokal
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 14-02-2019, 12:24
kopszy Mężczyzna kopszy is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 3
Domyślnie

Hej, zależy w czym jesteś dobry, jakie masz fundusze, czym się interesujesz? Wiele czynników musisz przeanalizować zanim zdecydujesz się na to jaką firmę otworzyć. Chyba, że chcesz otworzyć firmę i zaraz ją zamknąć, albo liczysz na farta i powodzenie. Moim zdaniem nie ma nic na pstryknięcie palca i trzeba zdobyć wiele informacji i danych żeby myśleć o kolejnym kroku \, który przybliży nas do otwarcia własnej działalności. Ja tak zaczynałem zanim otworzyłem swoje pierwsze magazyny, najpierw była nauka, nauka i nauka. O magazynowaniu, czyli ciekawym dla mnie temacie przeczytacie tu - https://toyota-widlowe.pl/blog/18_ma...ze-zasady.html.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 15-02-2019, 14:00
witek350 Mężczyzna witek350 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 109
Domyślnie

Jeśli mowa o jakimś dużym ośrodku miejskim, to niegłupim pomysłem może być salon kosmetyczny bytom - teraz każda kobieta chce być zadbana, by wyglądać jak instagramowe influencerki czy blogowe maijażystki. Często kończy się to kolejnym klonem Kim Kardashian, ale to temat na inną dyskusję XD
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 18-02-2019, 08:34
Kostka Kostka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2014
Posty: 1 386
Domyślnie

TY będziesz prowadzić tę firmę nikt inny, więc TY powinieneś wiedzieć wiedzieć, co cie interesuje, jaka branża jest dla ciebie, inaczej to nie ma sensu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 18-02-2019, 09:17
kopszy Mężczyzna kopszy is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 3
Domyślnie

Może transportową? Z tego co widzę to rośnie zapotrzebowanie na taki rodzaj firm. No albo magazyn, firm powstaje więcej i więcej, a mają problem z towarami i ich przechowywaniem. No są jeszcze wózki widłowe, nie wiem gdzie mieszkasz ale w wielu miejscach brakuje porządnego serwisu wózków czy też nie da się wynająć wózka a to jednak ważne.Możesz tu poczytać więcej o widlakach - http://ool24.pl/2019/02/12/wozki-wid...e-wewnetrznym/.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 12-03-2019, 15:27
starla starla is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 575
Domyślnie

A może sklep? gdybym miała rozkręcać własny biznes to na pewno byłby to butik z odzieżą, coś co każda kobieta lubi i co się sprawdza zawsze. Kwestia tylko odpowiedniego towaru, cen i ciekawej ekspozycji. W tym pomoże na pewno odpowiedni lokal i oświetlenie. Nie zdajemy sobie często sprawy jaką rolę ono odgrywa w sprzedaży. W sklepach najlepiej sprawdzają się panele LED firmy Renovis. Właściwie dobrany system oświetlenia ułatwia poruszanie się po obiekcie oraz podkreśla walory ekspozycji, zwiększając szansę na zainteresowanie klienta. Panele LED są również energooszczędnym rozwiązaniem, trwałym (działają spokojnie ponad 50 000 godzin) a także umożliwiają dobór temperatury barwowej od 1600 K do 6000 K.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 12-03-2019, 17:47
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 323
Domyślnie

Cytat:
Napisał kopszy
Może transportową? Z tego co widzę to rośnie zapotrzebowanie na taki rodzaj firm. No albo magazyn, firm powstaje więcej i więcej, a mają problem z towarami i ich przechowywaniem.
Ja również uważam, że inwestycja w magazyn w dzisiejszych czasach to naprawdę bardzo dobry pomysł. Budową takich magazynów zajmuje się na przykład firma Depenbrock Polska z Komornik pod Poznaniem, z której ofertą możecie zapoznać się na stronie http://depenbrock.pl/oferta/budownic...e-i-budowa-hal. Polecam, bo firma ta ma wieloletnie doświadczenie i mnóstwo udanych realizacji na swoim koncie
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:55.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.