kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Uroda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 24-07-2019, 08:24
Aneczka89 Aneczka89 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 3
Domyślnie Fryzury

Dziewczyny, niedługo zaczyna się u mnie sezon wesel, do września mam trzy i zastanawiam się nad fryzura, nie chce za każdym razem biegać do fryzjera, a tez nie lubię przekombinowanycn fryzur, chciałabym kupic jakaś porządna prostownice albo lokówkę, co polecanie? Miałam kiedyś lokówkę z babylissa, super się u mnie sprawdzała, ale to było lata temu, to nadal dobra firma, jeżeli chodzi o takie urządzenia?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 14-11-2019, 12:09
Witkowa Witkowa is online now
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 329
Domyślnie

Ja też właśnie zastanawiam się nad swoją fryzurą ślubną. Mam niestety bardzo rzadkie i cienkie włosy, z których za wiele nie da się zrobić... Trafiłam jednak na stronie https://remy-hair.pl na coś takiego jak włosy doczepiane i pomyślałam, że mogłoby to być dla mnie idealne rozwiązanie. Tym bardziej, że z natury mam czarne włosy, więc z dopasowaniem koloru nie miałabym problemu. Co sądzicie o tym pomyśle?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 15-11-2019, 15:11
bbatz's Avatar
bbatz bbatz is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2019
Posty: 4
Domyślnie

Wydaje mi się, że koki na pewno wyszły już z mody.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 18-11-2019, 10:10
Cukierkowa4 Cukierkowa4 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 561
Domyślnie

Niestety nasze wlosy narazone sa na wszelkiego rodzaju zniszczenia - czy to mechaniczne czy przez chemię w kosmetykach. Wlosy doczepiane bardzo obciazaja wlosy i oslabiaja cebulki. Jesli chcemy miec piekne i mocne wlosy trzeba o nie wlasciwie dbac. Takie olejki jak te https://naturalnefarby.pl/sanotint-m...-i-blond,10256 do wlosow suchych skutecznie wzmocnią nasze wlosy a marzenie dotyczace zapuszczenia dlugich i zdrowych wlosow bedzie latwiejsze do zrealizowania
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 30-11-2019, 22:16
kinka kinka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 1 542
Domyślnie

Wiadomo, że każdy nosi taką fryzurę jak chce. W pewnym wielu nie wypada jednak przesadzać. Tutaj https://zycieseniora.com/uroda-i-mod...tarszych-osob/ warto sobie zerknąć. Jest tam ciekawy artykuł na temat fryzur dla osób starszych. Można się tam sporo dowiedzieć i przede wszystkim dopasować odpowiednie cięcie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 19-12-2019, 20:03
Judyta3 Judyta3 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 723
Domyślnie

Super ze taki temat powstal a farbujecie wlosy same czy u fryzjera? Decydujac sie na farbowanie wlosow musimy przede wszystkim zwracac uwage na sklad kosmetyku. Niestety wiekszosc farb dostepnych na rynku dzialaja bardzo szkodliwie dla skory glowy i cebulki wlosa . Warto wiec stawiac na naturalne farby do wlosow jak np te https://naturalnefarby.pl/produkty/o...e-reflex,13702 - sklad nie pozostawia zadnych watpliwosci
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 28-12-2019, 14:40
jjusti18 jjusti18 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 1 555
Domyślnie

A wiecie jaki jeszcze inny fajny sposób byłby na zmianę fryzurki? Doczepienie sobie włosów przykładowo na clip in. Tak... Taki produkt może świetnie sprawdzić się do zmiany swojego looku. Zobaczcie u firmy Remy Hair w jakich dobrych cenach możecie mieć naturalne włosy doczepiane.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 06-01-2020, 13:23
lila lila is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 546
Domyślnie

Ja chciałam coś zmienić w swojej fryzurze, tylko nie do końca wiedziałam co. Czy zostawić długie, czy może na jakieś bardziej radykalne cięcie się zdecydować. Dlatego udałam się do Figaro przy Granicznej 4 w Warszawie. Dzięki koleżance mam ten namiar. Salon super, znają się tam na swoim fachu, potrafią doradzić żeby fryzurka do osoby, owalu twarzy pasowała. Mi moja bardzo odpowiada. Teraz włosy dużo krótsze, ale dobrze się w nich czuję.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 10-01-2021, 14:50
Lililulu Lililulu is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 212
Domyślnie

Ja teraz nie chodzę praktycznie wcale do fryzjera. Jakoś tylko przed świętami byłam tylko podciąć końcówki a tak to układam sobie włosy w domu Pod choinkę od męża dostałam świetną suszarko lokówkę z babylis. Jest mega - łatwo można nią wyciągnąc włosy i zwiększyć ich objętość. Plus taki ze jest lekka, ma kilka końcówek (szczotek) i nie plącze włosów. Naprawdę szybko można ułożyć nia fajną fryzurę
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 13-01-2021, 22:02
comon's Avatar
comon comon is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 893
Domyślnie

Jeśli marzy nam się zupełnie odmienna fryzura a nie mamy śmiałości się tak ściąć to przecież zawsze można kupić sobie perukę https://perukikrakow.pl/naturalne-peruki/ . Wówczas w każdej chwili możemy wrócić do swoich włosów, a perukę nosić tylko wtedy kiedy mamy na to ochotę
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:17.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.