kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #51  
Stary 28-04-2023, 19:07
Lila882 Lila882 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2022
Posty: 156
Domyślnie

Zdrowie jest bardzo ważne, dlatego warto regularnie się badać. Pod adresem: https://sklep.alablaboratoria.pl/ znajduje się pełna oferta ALAB laboratoria. Co ciekawe, mają aż ponad 600 punktów w całej Polsce, z których niektóre są otwarte także w weekendy. To może w niektórych sytuacjach być naprawdę przydatne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #52  
Stary 04-05-2023, 12:25
dertom122 dertom122 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2021
Posty: 3 562
Domyślnie

Planuję właśnie za jakiś czas kupić olejki eteryczne . Widziałam, że producent posiada bardzo dobrą ofertę jeśli chodzi o zakup olejków, dodatkowo mają one skuteczne działanie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #53  
Stary 08-05-2023, 09:51
hanna7 hanna7 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 587
Domyślnie

A czy wiecie, czym są nutridrinki? To produkty żywieniowe dla osób chorych i z dolegliwościami. Są odpowiednio zbilansowane, aby dostarczać jak najwięcej odpowiednich składników dla organizmu. Takie nutridrinki to na przykład Fresubin czy Nutrica, dostępne w aptekach DOZ w najlepszych na rynku cenach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #54  
Stary 09-05-2023, 07:32
evangeline evangeline is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 843
Domyślnie

Jest tyle aspektów na które trzeba zwracać uwagę jeśli chcemy być zdrowi i cieszyć się dobrym samopoczuciem na co dzień. To nie tylko dobra dieta, ruch fizyczny, lecz także regularne badania jak ktoś z was wspomniał i dostęp do lekarzy oraz leków. To drugie jest szczególnie ważne w przypadku ludzi, którzy się lecząc na coś przewlekłego lub potrzebują stale przyjmować jakieś leki, na przykład antydepresyjne, antyalergiczne lub hormonalne. Teraz ponoć jest to nieco łatwiejsze, bo można odbyć konsultacje online z lekarzem i dostać receptę w taki sposób, bez konieczności fizycznego spotkania. Z tego co widziałam, to są nawet portale, takie jak przykładowo e-recepta.net gdzie można znaleźć kontakty do specjalistów i umówić się na takie wirtualne wizyty.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #55  
Stary 09-05-2023, 15:33
smordka smordka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 355
Domyślnie

Zdrowie mamy tylko jedno, także warto o nie na poważnie zadbać. Dieta i aktywność fizyczna to jedno, ale nie można zapominać także o regularnych badaniach. A teraz dzięki akcji PZU #ZdroweŻycie2023 można to zrobić bez kolejek i zupełnie bezpłatnie, ale to już więcej na https://www.pzu.pl/zdrowe-zycie można się dowiedzieć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #56  
Stary 23-05-2023, 16:15
dertom122 dertom122 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2021
Posty: 3 562
Domyślnie

Od jakiegoś czasu mam problemy z zasypianiem i myślałam by postawić na Olejki CBD . Dużo osób zachwalało sobie ich działanie, więc może jednak to by był dla mnie dobry wybór
Odpowiedź z Cytowaniem
  #57  
Stary 19-08-2023, 10:20
malkontentis malkontentis is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 352
Domyślnie

Szczerze mówiąc od jakiegoś czasu szukałem dobrej placówki medycznej z doświadczeniem w leczeniu urologicznym. Mój ojciec ma problemy z prostatą i czas się z nimi uporać. Słyszałam, ze szpitalmazovia.pl ma duże doświadczenie w tej dziedzinie i słyszałem, że oferują fachową diagnostykę i innowacyjne zrobotyzowane zabiegi chirurgiczne. Co sądzicie o tym szpitalu?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #58  
Stary 28-08-2023, 19:30
kresowa ula kresowa ula is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 433
Domyślnie

Jeśli chodzi o zdrowie kręgosłupa, zdecydowanie warto zauważyć, że może być potrzebne profesjonalne leczenie. Z tego co wiem, profesjonalne leczenie chorób kręgosłupa prowadzi szpital https://kregoslup.carolina.pl/. Moim zdaniem warto rozważyć poddanie się badaniu, jeśli odczuwasz jakikolwiek ból kręgosłupa lub dyskomfort.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #59  
Stary 29-08-2023, 10:28
szerszen szerszen is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 111
Domyślnie

Wielu z nas za mało się rusza nacodzień, praca obowiązki brak czasu. Ja staram się wieczorem jak tylko jest czas pobiegać czy nawet pospacerować.
______________________________
http://grajwpilkenozna.com.pl/sport/...ch-zasady-gry/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #60  
Stary 17-09-2023, 09:16
wojtas wojtas is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2021
Posty: 1 192
Domyślnie

Wiesz co, jeżeli masz problemy natury ortopedycznej, to myślę że warto w końcu udać się do jakiegoś dobrego specjalisty. Z tego co wiem, to w Warszawie są dwie placówki CM Gamma, jedna na Broniewskiego, druga na Bobrowieckiej. Warto je odwiedzić ze względu na zaawansowany sprzęt diagnostyczny i doświadczony personel.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:30.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.