kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Kuchnia
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 21-05-2020, 09:23
Bercia1 Bercia1 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2020
Posty: 31
Domyślnie

Oj ja też marzę o tym aby wreszcie zdrowo się odżywiać. Jednak jak to zrobić kiedy ja już prawie nie pamiętam jak wygląda moja kuchnia Czekam z niecierpliwością na urlop ale zanim to będzie to chyba skorzytam jeszcze z cateringu dietetycznego https://dietly.pl/catering-dietetyczny/zlotoryja . Wszyscy dookoła namawiają mnie na takie zbilansowane i regularne posiłki. A co Wy o nich możecie powiedzieć?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 18-09-2020, 10:59
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 326
Domyślnie

Na skoro już mowa o zdrowym odżywianiu, to co Waszym zdaniem jest zdrowsze - olej rzepakowy czy słonecznikowy? Jakiego oleju Wy używacie w Waszych kuchniach? Ja zazwyczaj używam oleju rzepakowego, zarówno na zimno, jak i na ciepło
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 28-10-2020, 18:47
mineblue mineblue is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2020
Posty: 36
Domyślnie

trzeba zaczac od tego na czym Ci zalezy? ja chciałam zrzucić kilka kg, i zamowilam pudelka od wygodnadieta i diete niskokaloryczna. fajnie skomponowana, smaczna, duzo swiezych warzyw i owocow, energii mam mega duzo, cera sie poprawila no i schudlam!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 10-11-2020, 10:07
chine chine is offline
Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 40
Domyślnie

Warto pamiętać, że jeśli mamy dietę ubogą w niektóre substancje warto spożywać je dodatkowo, aby uzupełnić braki. Ja znalazłam sobie już najlepszy błonnik i od razu lepiej funkcjonuje mój organizm. Warto poczytać na ten temat.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 10-11-2020, 12:10
bethany53's Avatar
bethany53 bethany53 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2020
Posty: 4
Domyślnie

Czy kupujecie żywność w sklepach internetowych? Jeśli chodzi o gazetki Carrefour możemy liczyć na świetnie przygotowane propozycje i gazetki promocyjne, w ramach których prezentowane będą rozliczne produkty oferowane w tych sklepach https://duzerabaty.pl/gazetki/gazetka-carrefour. Zaglądając do tej oferty każdy może znaleźć dla siebie atrakcyjną ofertę. Warto między innymi podkreślić, że sieć sklepów Carrefour to nie tylko produkty spożywcze, ale bardzo bogaty wybór chemii, kosmetyków, odzieży, butów, produktów wyposażenia domu, elektroniki czy produktów papierniczych, zabawek.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 18-11-2020, 08:57
madonna madonna is offline
Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 67
Domyślnie

Staram się zdrowo odżywiać, często odwiedzam moje ulubione delikatesy Lemonię. Mają tam bardzo dobre produkty, ostatnio kupiłam ser owczy w dobrej cenie. Lubię przygotować sałatkę z pomidorami i właśnie z tym serem,polecam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 10-12-2020, 15:35
murphy.klocko Mężczyzna murphy.klocko is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 1
Domyślnie

Quinoa ma wiele właściwości prozdrowotnych, jest ona bardzo bogata w składniki odżywcze i witaminy, zawiera także spore ilości kwasów tłuszczowych omega-3 oraz tłuszczów nienasyconych.
__________________
właściwości zdrowotne komosy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 15-12-2020, 17:10
Zośka38 Zośka38 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Miasto: Piotrkó Trybunalski
Posty: 1
Domyślnie Mrożonki

Gdy myślę o zdrowym odżywianiu to od razu przychodzą mi do głowy godziny spędzone w kuchni na przygotowywaniu "zdrowych posiłków" , no i częste zakupy po to, aby mieć ciągle świeże produkty. Ostatnio zastanawiałam się nad używaniem mrożonych produktów? Czy to dalej jest zdrowe odżywianie? Nie ukrywam, że mrożonki ułatwiłyby mi ten zdrowy tryb życia. Co powiecie na mrożone brokuły?

Ostatnio edytowane przez Zośka38 : 21-12-2020 o 16:04.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 15-12-2020, 18:00
Jadzik57 Jadzik57 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 2
Domyślnie

.. a nie lepiej samemu obiad urządzić? Wyjście do sklepu i trochę pracy manualnej spali więcej kalorii od jedzenia na fotelu jak potato couch.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 25-01-2021, 12:39
Lola42 Lola42 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 349
Domyślnie

Albo można iść na długi okrężny spacer i zjesć pyszny obiad w restauracji. U mnie kończy się on zawsze w restauracji Pańska85 w Wawie
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:59.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.