kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #31  
Stary 16-07-2017, 18:46
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 936
Domyślnie

Za przykład może nam posłużyć ta inwestycja http://www.mapanieruchomosci.pl/mies...ence-iii/1006/ realizowana przez dewelopera APM na Warszawskim Mokotowie. Dostęp do centrum Warszawy jest z tego miejsca bardzo wygodny, a ceny mieszkań kształtują się na poziomie od 8 300 zł za metr. Myślę, że jak na Warszawę to cena jest jak najbardziej OK, więc jeżeli ktoś szuka mieszkania w Wawie, to warto się odezwać do tego dewelopera
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Stary 24-07-2017, 12:17
Ravthid Ravthid is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 499
Domyślnie Mieszkania

Cóż, ja rozglądam się właśnie za swoimi czterema kątami i myślę, że jakieś 6000-7000 zł za metr kwadratowy trzeba liczyć. Mam na myśli mieszkania w największych miastach Polski, jak Wrocław, W-wa, Gdańsk czy Poznań. Ceny na rynku nieruchomości się na szczęście ustabilizowały i mam nadzieję, że tak będzie do czasu, aż kupię swoje "m". Kusi mnie osiedle "Promenady wrocławskie" (pochodzę spod Wrocławia) - https://promenadywroclawskie.pl/, gdzie zdążyła już zamieszkać moja kuzynka. Bardzo sobie chwali tę okolicę, nie dość, że cicha i spokojna, to zgodnie z nowymi trendami, deweloper zadbał o tereny zielone. Można więc w ciągu dnia przespacerować się albo pojeździć na rowerze, jak kto woli. W dodatku na osiedlu znajduje się centrum handlowo-usługowe, więc pod nosem jest i fryzjer, i kosmetyczka, i market. Dojazd także do innych części miasta jest optymalny, więc chyba się zdecyduję. Początkowo myślałam jeszcze o mieszkaniu na rynku wtórnym, ale jednak porzuciłam ten pomysł. Chcę bowiem swoje cztery katy urządzić w pełni samodzielnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Stary 25-07-2017, 14:50
tracz2 Mężczyzna tracz2 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 11
Domyślnie

Drożyzna?! A czego innego się spodziewałaś że ktoś będzie sprzedawał mieszkanie w centrum za pół darmo gdy sam może je komuś wynajmować? Słyszałem że w Lublinie ceny są całkiem rozsądne a najemców sporo bo to studenckie miasto.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Stary 31-07-2017, 13:45
laska88 laska88 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 761
Domyślnie

Wszystko zależy od metrażu mieszkania, lokalizacji czy tego czy mieszkanie jest świeżo na sprzedaż czy jednak już jako ostatki. mieszkania kapelanka kraków, tutaj są mieszkanka w atrakcyjnych cenach, możecie zobaczyć czy wam one pasują.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Stary 27-08-2017, 20:12
Matyylda Matyylda is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2016
Posty: 583
Domyślnie

Ceny są różne, wszystko zależy w jakiej części miasta szukasz mieszkania. Wiadomo, że ścisłe centrum zawsze ma najwyższe ceny za metr. Ja jestem na etapie finalizowania kupna mieszkania na warszawskim Wilanowie. Tam osiedle postawił deweloper POLNORD. Cena za metr to 6700. Generalnie jak na stolicę to nie jest zbyt wygórowana cena. Poza tym lokalizacja jest bardzo fajna - do centrum można dojechać błyskawicznie autem lub busem, w pobliżu jest szkoła, przychodnia i Park w Wilanowie. Zerknij sobie na ofertę - to osiedle nazywa się Brzozowy Zakątek. Moim zdaniem biorąc pod uwagę, że to stolica to cena jest bardzo dobra.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Stary 18-10-2017, 13:44
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 580
Domyślnie

W centrum wiadomo, jest drożej ale możesz przecież szukać mieszkań w dzielnicach sąsiadujących, np. na warszawskiej Woli jest osiedle Nowe Odolany z którego do centrum masz zaledwie kilkanaście minut nawet piechotą w godzinach szczytu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Stary 10-11-2017, 09:56
Majka89 Majka89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 861
Domyślnie

Nie są one wcale dużo droższe od tych mieszkań z rynku wtórnego, a może Was to zdziwi, ale są one nawet często tańsze i nie mam tutaj na myśli mieszkań w centrum miasta w porównaniu z tymi na obrzeżach, bo takie porównanie nie miałoby najmniejszego sensu. Sama niedawno znalazłam świetną ofertę dzięki tej stronie http://www.mapanieruchomosci.pl/dewe...wa/ursus/22/1/ i mieszkanie, na które się zdecydowałam jest sporo tańsze od tych, które są dostępne w rynku wtórnym w mniej więcej tej lokalizacji i o mniej więcej takim samym metrażu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Stary 10-11-2017, 14:56
czarulka Mężczyzna czarulka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 8
Domyślnie

Wszystko zależy od lokacji i tak jak poprzednicy pisali im blizej centrum tym wieksze ceny niestety, ale tak jest w kazdym miescie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Stary 13-11-2017, 00:04
Breniu Breniu is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 4
Domyślnie

Ceny mieszkań jak wszystkiego innego wołają o pomste do Boga . Przykładowo w Warszawie jak ja się rozglądałam to kupno nowego mieszkania w stanie deweloperskim to około 400 000 zależy też jaki metraż
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Stary 27-12-2017, 13:40
gabriela90 gabriela90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 525
Domyślnie

Mieszkanie w centrum ma również wiele minusów. Moim zdaniem dużo lepszą opcją jest mieszkanie poza miastem, które jest z nim dobrze skomunikowane. Właśnie dlatego spodobały mi się mieszkania na os. Radnych 2 w Józefosławie pod Warszawą. Do centrum tylko 15 kilometrów, a na miejscu święty spokój. Więcej na temat tych mieszkań znajdziecie na stronie https://www.facebook.com/Osiedle-Rad...3038558101283/.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:40.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.