kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 14-06-2018, 15:34
figa figa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 924
Domyślnie

janczarka to super, że zakupy się udały. szczerze mówiąc to myslałam, że tak właśnie będzie. Moja reakcja była bardzo podobna Niebawem znów sie tam wybiera na większe zakupy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 18-06-2018, 12:55
lucy92e lucy92e is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 706
Domyślnie

Jeśli zależy Ci na wygodzie i nie lubisz chodzić po sklepach, to fajną alternatywą może być np. taki sklep https://www.kinga.com.pl/ z bielizną. Znajdziesz u nich bardzo różne modele, bardzo dobre jakościowo.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 18-07-2018, 19:37
figa figa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 924
Domyślnie

janczarka to normalnie w tym sklepie Ja też ostatnio zaszalałam i kupiłam tam kilka nowych biustonoszy. No ale cóż udało się zrzucić kilkanaście kilogramów w ciągu ostatnich miesięcy to i rozmiar biustu nieco się zmienił ale garderoba już uzupełniona
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 24-07-2018, 11:15
aniaola37 aniaola37 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 185
Domyślnie

Wiele osób kupuje w sieciówkach, ale to w takich stacjonarnych sklepach wyłącznie z bielizną móżna liczyć na większy wybór. Dodatkowo jeszcze jest opcja domówienia czegoś na specjalne zamówienie. Takie firmy często współpracują z innymi coś takiego jak hurtownia bielizny online więc można zawsze domówić coś dla klienta i np. na drugi dzień ten może odebrać swój wybrany biustonosz czy też majtki
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 03-09-2018, 03:07
Judyta3 Judyta3 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 723
Domyślnie

Najlepszą bieliznę tego typu znajdziesz w orirose. Jest wygodna i miła w dotyku oraz bardzo praktyczna - wyszczupla i redukuje tkankę tłuszczową poprzez delikatny masaż. Można w niej spokojnie spać, tak jak w pasie poporodowym ,który noszę od 2 miesięcy. Sylwetka powoli wraca do normy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 09-01-2020, 00:14
KarolaaW KarolaaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 897
Domyślnie

Szukając wyjątkowych propozycji bielizny damskiej to koniecznie zajrzyjcie do oferty sklepu https://valetta.pl/ ponieważ można trafić u nich na stylowe i wygodne propozycje staników, majtek, bielizny wyszczuplającej, czy sportowej więc niezależnie jak wyglądamy oraz jak funkcjonujemy na co dzień każda może znaleźć coś odpowiedniego i do tego ciesząc się przystępną ceną!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 01-06-2020, 23:05
sara898 sara898 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 414
Domyślnie

Aby sklep mógł oferować dobrą bieliznę to należy znaleźć odpowiednią hurtownię. Jedną z lepszych propozycji jest hurtownia bielizny https://obrusy24.eu/bielizna.html Można u nich znaleźć różne rodzaje bielizny oraz fantastyczne ceny, które pozwolą przyciągnąć wielu klientów. Warto się zorientować i porównać ofertę z innymi hurtowniami Na pewno okaże się odpowiednia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 07-06-2020, 15:01
Majka33 Majka33 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 170
Domyślnie

Kwestia tego, czego konkretnie szukacie. A może dobrym pomysłem okażą się dla Was specjalne osłonki na brodawki? To jednak o wiele bardziej seksowne rozwiązanie, szczególnie na wieczorowe wyjścia. Ja mogę Wam polecić produkty z nowej kolekcji z https://julimex.pl/pl/p/Silikonowe-o...-UP-PS-09/1638 To ciekawa sprawa, same sprawdźcie, jak mogą się dzisiaj sprawdzać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 08-06-2020, 12:23
getre getre is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2020
Posty: 4
Domyślnie

znacie może sklepy internetowe z bielizną?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 24-06-2020, 08:37
perelka perelka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2015
Posty: 549
Domyślnie

Na największy wybór możesz zazwyczaj liczyć w sklepach online. Nie wiem czy interesuje Cię taka erotyczna bielizna, ale jeśli tak to sprawdź stronę bielizna damska w sklepie n69.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:05.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.