kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 30-09-2019, 17:09
Olinexa Olinexa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 227
Domyślnie Co dla żony

Poszukując prezentu dla żony,koniecznie zajrzyj do sklepu internetowego z szerokim asortymentem kosmetyków i perfum arabskich.To wyjątkowe miejsce i wyjątkowe produkty,w sam raz na waszą rocznicę.Sklep oferuje szereg wyprzedaży,masz więc szansę na upolowanie wyjątkowych,orientalnych perfum w niższej cenie https://sklep.yasmeen.pl/ . Arabskie perfumy,to nie tylko wyjątkowa kompozycja zapachowa,ale też bogato zdobione szklane flakony,które są prawdziwym dziełem sztuki.Żona będzie na pewno zachwycona takim prezentem,zwłaszcza,że ich produktów nie dostaniesz w zadnym innym sklepie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 08-05-2020, 13:02
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 323
Domyślnie

Ja również uważam, że perfum będzie bardzo dobrym prezentem dla żony Kobiety lubią dostawać takie podarunki - wiem, bo sama taką kobietą jestem Bardzo ładne, damskie zapachy mają na stronie internetowej https://francuskieperfumy.pl/bvlgari-perfumy-damskie. Polecam Ci tam zajrzeć, tym bardziej, że ceny też nie są jakieś wygórowane
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 08-05-2020, 14:06
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

Perfumy albo biżuteria
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 08-05-2020, 15:45
Henio221 Mężczyzna Henio221 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2020
Posty: 1
Domyślnie

Również uważam,że biżuteria może być fajnym prezentem dla żony. Na pewno się z tego ucieszy.
___
Realistic Prop Money
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 17-05-2020, 19:25
Paula1501 Paula1501 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 167
Domyślnie

Cytat:
Napisał Henio221
Również uważam,że biżuteria może być fajnym prezentem dla żony. Na pewno się z tego ucieszy.
___
Realistic Prop Money

Jak ktoś szuka nietuzinkowej biżuterii to poleca tą stronę https://www.bransoletkowo.pl/ i tam dzięki konfiguratorowi można zaprojektować swoją bransoletkę w trzech kolorach, mają fajne unikalne wzory, darmową dostawę i bardzo szybko realizują zamówienia, także biżuteria jest szybko u ciebie. Myślę, że zona będzie miło zaskoczona takim prezentem
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 28-07-2020, 12:00
perelka perelka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2015
Posty: 549
Domyślnie

Perfumy, bielizna, biżuteria. To takie trzy klasyczne propozycje. Nie mówię, że oryginalne ale najczęściej się sprawdzają. Co do bielizny to może nawet coś z pazurem, na przykład koszulki erotyczne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 22-10-2020, 13:12
OlaK OlaK is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 285
Domyślnie

Myślę, że warto w takim razie zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez Lovita.pl jeżeli zamierzasz pójść w kierunku pięknej i dobrze wykonanej bielizny nocnej w pięknym koronkowym wydaniu. Sprawdź propozycje jakie przygotowali np. w zakresie body koronkowe - https://lovita.pl/collections/body-koronkowe Pozdrawiam serdecznie!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 02-11-2020, 16:03
kastanio kastanio is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 2 042
Domyślnie

Prezent nie musi być drogi, bo przecież liczy się gest dlatego ja od siebie mogę Ci polecić na przykład zamiennik świetnego perfumu https://luxperfumy.pl/perfumy/black-...iracja-nr-160/ jak widzisz cena jest atrakcyjna (59.99zł za 100ml to super cena), a zapach jeszcze lepszy. Dorzuć do tego kwiaty i będzie zadowolona
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 03-11-2020, 10:30
dariawaria dariawaria is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 569
Domyślnie

diamenty biżuteria? Perfum to ogólnie też dobra sprawa ale nnie chciałabym dostać zamienika nie wiadomo skąd. Może ładna biżuteria? Albo kaszmirowy sweter?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 11-12-2020, 11:29
WiolaS32 WiolaS32 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 388
Domyślnie

Zdecydowanie warto zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez Valetta, zdecydowanie jest to sklep z szeroką ofertą propozycji w przystępnych cenach i nowoczesnym wydaniu. Ceny nie są wysokie, a obsługa naprawdę profesjonalna i chętna do pomocy. Mam nadzieję, że zakupy i u Was będą w pełni udane
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:25.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.