kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 11-10-2018, 13:31
OlaK OlaK is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 285
Domyślnie Zabieg infuzji tlenowej - słyszałyście?

Hej dziewczyny
Potrzebuję Waszej pomocy, ponieważ jestem na etapie wyboru nowych zabiegów do swojego gabinetu kosmetycznego i chciałbym Was zapytać, czy słyszałyście może o infuzji tlenowej bądź może same poddawałyście się tego typu zabiegom? Jeżeli tak to jakie są Wasze spostrzeżenia na jego temat, warto?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 18-10-2018, 07:52
Malwinka27 Malwinka27 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 520
Domyślnie

Wiesz co ja prowadzę gabinet kosmetyczny i właśnie w ofercie mamy taką opcję jak infuzja tlenowa. Jest to bardzo efektywny zabieg, który świetnie nawilża skórę na poziomie komórkowym oraz redukuje zmarszczki, które z wiekiem pojawiają się coraz częściej. Jednak potrzebny jest do tego bardzo dobry sprzęt oraz kosmetyki dlatego ze swojej strony mogę śmiało polecić http://www.dermaoxy.pl/ ponieważ to rozwiązanie na pewno przyniesie oczekiwane efekty.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 22-10-2018, 08:04
KarolaaW KarolaaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 899
Domyślnie

Również wydaje mi się, że propozycja którą podała @Malwinka27 jest na ten moment najlepszą opcją która pod względem skuteczności działania oraz efektów pozwoli cieszyć się dużą ilością zadowolonych klientek do których sama należę ponieważ co jakiś czas poddaję się temu zabiegowi i redukcja zmarszczek jest bardzo szybko widoczna.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 23-10-2018, 08:40
MajaU MajaU is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 124
Domyślnie

Brzmi to bardzo ciekawie i chyba sama również sprawdzę na czym to dokładnie polega oraz czy jest to zabieg trudny do przeprowadzenia bądź popełnienia błędu, czy jednak nie będę miała z tym żadnych większych kłopotów
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 23-10-2018, 13:53
iola iola is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 898
Domyślnie

W życiu nie słyszałam o czymś takim.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 23-10-2018, 21:21
PaulinaW PaulinaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 471
Domyślnie

Ja jestem jak najbardziej za! Tylko oczywiście do tego potrzebujemy świetnej jakości rozwiązań oraz twoich umiejętności aby efekt był jak najbardziej zadowalający. Dlatego w zakresie infuzji tlenowej jestem zdecydowanie za http://www.dermaoxy.pl/ która powinna być według mnie przykładem jak to powinno być realizowane.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 24-10-2018, 08:52
OlaK OlaK is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 285
Domyślnie

Dziękuję Wam bardzo za pomoc W takim razie chyba będę musiała zwrócić na niego szczególną uwagę skoro jest aż tyle pozytywnych odpowiedzi na jego temat. Jeżeli będziecie miały jeszcze jakieś ciekawe propozycje to mam nadzieję, że się ze mną podzielicie bo taką konkretną zmianę planujemy od przyszłego roku.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 11-01-2019, 12:35
edzia09 edzia09 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 1
Domyślnie dermaoxy

Cytat:
Napisał Malwinka27
Wiesz co ja prowadzę gabinet kosmetyczny i właśnie w ofercie mamy taką opcję jak infuzja tlenowa. Jest to bardzo efektywny zabieg, który świetnie nawilża skórę na poziomie komórkowym oraz redukuje zmarszczki, które z wiekiem pojawiają się coraz częściej. Jednak potrzebny jest do tego bardzo dobry sprzęt oraz kosmetyki dlatego ze swojej strony mogę śmiało polecić http://www.dermaoxy.pl/ ponieważ to rozwiązanie na pewno przyniesie oczekiwane efekty.

Odkopie troszkę temat, ja w swoim salonie DermaOxy wprowadziłam niedawno i muszę powiedzieć, że to na prawdę świetne rozwiązanie. U nas klientki to pokochały. Dodatkowo dostaliśmy bardzo dobry pakiet startowy i profesjonalne szkolenia. Mogę śmiało polecić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 25-02-2019, 10:36
MalwinaB MalwinaB is offline
Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 40
Domyślnie

Mam bardzo wrażliwą skórę twarzy. Nie moge równiez używać wszystkich kosmetyków bo ma uczulenie. Chciałam troszkę odmłodzic skórę i bardzo dobrym zabiegiem dla mnie oka-zała sie infuzja tlenowa, którą wykonałam w ID Kosmetyka w Tychy ul. Batrorego 5
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 02-03-2019, 00:34
paulinabiedrowska paulinabiedrowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 1 525
Domyślnie

medycyna estetyczna teraz tworzy takie opcje, ze to jest niesamowite. Mi pani doktor Zukowska w Lodzi wypelniala zmarszczki i do dzisiaj nie moge sie nadziwic jak piekna mam buzie
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:59.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.