kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogród
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #151  
Stary 28-09-2019, 22:07
inka inka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 1 167
Domyślnie

Oj tak, w pełni zgadzam się z Twoim stwierdzeniem, że zadbany ogród stanowi iście piękny widok !! Wiem o czym mówię, bo sama całkiem niedawno miałam okazję i przyjemność projektować i wykańczać ogród w naszym nowo wybudowanym domu. I wiecie co ? Paradoksalnie największym problemem nie były kompozycje kwiatowe (tutaj wszystko poszło w miarę sprawnie). Problemem okazał się wybór domku ogrodowego, który jednocześnie mógłby stanowić miejsce składowania wszystkich ogrodowych narzędzi mojego męża (których ma on całkiem sporo...). Na szczęście, jedna z koleżanek z pracy poleciła mi stronę https://www.domki-sodas.pl/15-domki-ogrodowe , gdzie ostatecznie udało nam się znaleźć idealnie taki domek, który pasował do naszej koncepcji ogrodu. Nie było to najłatwiejsze zadanie, ale efekt przerósł nasze najśmielsze oczekiwania. Domek prezentuje się na tyle wybornie, że planujemy zakup drugiego, w którym będziemy mogli urządzić sobie letnią jadalnię Od zawsze coś takiego było moim marzeniem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #152  
Stary 29-09-2019, 14:05
Elenka94 Elenka94 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 4
Domyślnie

Uwielbiam zadbane i wymuskane ogrody, szkoda, ze mój tak nie wygląda ;0
Odpowiedź z Cytowaniem
  #153  
Stary 09-10-2019, 13:14
Werox111 Werox111 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 54
Domyślnie

Co jakiś czas trzeba dokonywać czyszczenie kostki brukowej rzeszów bo wygląda to wtedy estetycznie i nie ma się wtedy czego wstydzić. Polecam tą firmę bo jest mega profesjonalna.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #154  
Stary 10-10-2019, 12:05
Werox111 Werox111 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 54
Domyślnie

Jak szukasz kostki brukowej czy granitowej to polecam sprawdzone już miejsce i myślę, że na pewno Ci się spodoba - łódź kostka brukowa . Jest w bardzo atrakcyjnej cenie. Polecam ogromnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #155  
Stary 11-10-2019, 14:20
mczay mczay is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 814
Domyślnie

A powiedzcie mi czy zamawialiście do swojego ogrodu parasol? Czy macie zadaszenie? Bo ja się teraz zastanawiam ale jednak taki parasol to można przenosić w różne miejsca a zadaszenia nie. A tutaj https://gardenspace.pl/parasole-ogrodowe-3m widziałem fajną ofertę na duże parasole, chyba go zamówię jednak.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #156  
Stary 12-10-2019, 18:36
Abi Ubu Abi Ubu is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 42
Domyślnie

Sposobów na wykończenie ogrodów jest wiele. Ale dobrze jest pamiętać, że to nie tylko kwiaty, krzewy i inne rośliny. Świetnym pomysłem jest uwzględnić od razu pewną ogrodową "infrastrukturę", jak kamienne chodniki, ławki, huśtawki, czy altanki. Z tym ostatnim bywa jednak najciężej, szczególnie, jeżeli cały ogród jest już skończony. Kopanie i prowadzenie prac budowlanych może się negatywnie odbić na roślinności. Zawsze można sobie jednak z tym poradzić poprzez namioty ogrodowe.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #157  
Stary 14-10-2019, 09:57
KonradSkal Mężczyzna KonradSkal is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 147
Domyślnie

Miesiąc temu kupiłem działkę. Praktycznie od zawsze najlepiej relaksuję się w ogrodzie właśnie. Rozważam, czy warto inwestować w projektowanie zieleni ? Małopolskie firmy by mnie interesowały. Sami projetowaliście swój ogród, czy przez firmę? Przydała by mi się jakaś dobra rada.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #158  
Stary 16-10-2019, 06:17
Paula1501 Paula1501 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 167
Domyślnie

Fajne meble do ogrodu widziałam tutaj https://umeblowana.com/ Maja ich całkiem spory wybór, ceny bardzo przystępne. Polecam bo sama akurat kupowałam u nich meble do salonu. Jakość bardzo dobra, każdy szczegół dopracowany. Także myślę ze warto.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #159  
Stary 16-10-2019, 15:48
Werox111 Werox111 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 54
Domyślnie

Kochani, nikt chyba bardziej nie kocha swojego ogrodu tak jak ja. Latem to po prostu spędzałabym całe dnie. Bardzo cieszę się, że zaufałam firmie http://www.garden-service.pl/projektowanie-ogrodow i zrobiła mi go mega profesjonalnie i dokładnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #160  
Stary 21-10-2019, 15:36
bierendaa bierendaa is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 31
Domyślnie

Powoli już takimi rzeczami się interesuje. Ja na razie to jeszcze mam sporo pracy w ogrodzie. Zastanawiam sie nad ofertą od http://legi-polska.pl Bardzo spodobały mi się ogrodzenia systemowe, te są wytrzymałe i można je dostać w atrakcyjnej cenie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:26.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.