kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Uroda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #91  
Stary 15-10-2019, 12:37
majcherowa majcherowa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 14
Domyślnie

Wydaje mi się, że jedynie tutaj skuteczna może być wizyta u dobrego dermatologa. On powinien przepisać ci odpowiednie maści oraz kremy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #92  
Stary 16-10-2019, 13:39
Majka89 Majka89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 862
Domyślnie

u mnie niestety skończyło się silnym antybiotykiem, ale to pomogło. teraz z perspektywy czasu wiem ,że dużo wynika z tego, że jestem łasuchem i zajadałam się węglowodanami. Mimo tego, że nie pojawiają mi się już duże i gęste wysypy to i tak nadal jak zjem za dużo słodyczy, a nawet bułek czy makaronu to mnie wysypuje. Dodatkowo też zauważyłam, że kosmetyki naturalne bardzo pomagają na takie stany. Polecam zamawiać stąd https://www.ezebra.pl/pl/menu/pieleg...alne-1071.html
bo dobre ceny mają dla mnie tołpa i yope najlepsze
Odpowiedź z Cytowaniem
  #93  
Stary 22-10-2019, 15:27
malkontentis malkontentis is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 346
Domyślnie

Moim skromnym zdaniem naprawdę warto sprawdzić sobie stronkę od ktomalek borelioza gdzie znajdziecie nawet info o tym czym jest borelioza, jak dla mnie mega świetna stronka, gdzie znajdziecie mnóstwo tego typu informacji.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #94  
Stary 03-11-2019, 21:27
Malwinka27 Malwinka27 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 520
Domyślnie

Mi bardzo pomaga kwas salicylowy który będziecie mogły kupić w https://ichemia.pl/578,kwas-salicylo...skorniaki.html warto sprawdzić, bo przy trądziku daje świetne zmiany i na pewno poprawi się Wasz wygląd
Odpowiedź z Cytowaniem
  #95  
Stary 03-12-2019, 14:35
Patena Patena is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 392
Domyślnie

Jeśli skóra jest bardzo sucha to warto zastosować sprawdzone produkty do jej pielęgnacji. Mi na przykład bardzo pomaga octenicare krem, dzięki któremu w końcu doprowadziłam swoją skórę do ładnego wyglądu. Krem szybko się wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy. Można go też używać do redukowania blizn np po trądziku.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #96  
Stary 21-12-2019, 21:22
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 988
Domyślnie

Witam, myslalam,ze mam problemy z tradzikiem,jednak ostatnio dowiedzialam sie,ze moim priblemem moze byc skora atopowa lub łuszczyca. Co sądzicie o tym https://www.febumed.com.pl/SCORAD-sy...507534665.html ? Chętnie poznam Wasze opinie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #97  
Stary 29-12-2019, 14:13
zelma zelma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 303
Domyślnie

Może wypróbuj na cerę trądzikową kosmetyki marki https://alkemie.com/ . Polecam zwłaszcza normalizujący booster przeciw niedoskonałościom (w składzie m.in. wysoko skoncentrowany wyciąg z roślin). ALKEMIE to kosmetyki, które mają minimum 95% składników naturalnych.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #98  
Stary 03-01-2020, 12:29
Gorzelaczka Gorzelaczka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 21
Domyślnie

Idealnie się tu sprawdzi serum z serii black sugar detox od Bielendy. Uwierzcie mi to będzie wręcz wybawienie dla Was. Ja właśnie teraz zwróciłam uwagę ze kosmetyki przeciwtrądzikowe często przesuszaja twarz a to serum wręcz przeciwnie, oczyszcza, ale i nawilża buzie. Polecam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #99  
Stary 25-02-2020, 17:32
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 988
Domyślnie

Z trądzikiem walczy naprawdę spora liczba osób, głównie w wieku licealnym. Warto się dowiedzieć czym jest trądzik, jakie są jego rodzaje i jak się go skutecznie pozbyć, proponuje zapoznać się z informacjami zamieszczonymi w tym artykule https://febumed.pl/oferta_/331-Leczenie-tradziku, jestem pewna że informację będą przydatne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #100  
Stary 27-02-2020, 07:46
ragdoll88 ragdoll88 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 1
Domyślnie

W pielęgnacji takiej cery przede wszystkim trzeba dobrać odpowiednie produkty, kosmetyki dla nastolatków powinny zawierać naturalne ekstrakty, które nie podrażnią takiej skóry i właśnie jej nadmiernie nie wysuszą, bo to może jeszcze bardziej nasilić trądzik.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:02.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.