kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 12-03-2020, 13:20
Kazoo Kazoo is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 202
Domyślnie

Cytat:
Napisał Wscieklywaz
Ja na szczęście jeszcze nie korzystałem z usług prawników

To dziwne, bo jeśli masz te co najmniej 20 kilka lat to prawdopodobnie w Twoim życiu już były sytuacje, w których opinia prawnika byłaby bardzo pomocna. W moim przypadku już trzy razy szukałam pomocy i kancelaria prawna Lublin okazywała się niezastąpiona!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 13-03-2020, 20:50
angelika1998 angelika1998 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 614
Domyślnie

W Warszawie można liczyć na pomoc tej kancelarii z Łodzi https://mecenas-lodz.com.pl/, specjalizuje się w trudnych sprawach karnych. Potrafią wyciągać naprawdę niezłych tarapatów, w momencie gdy dochodzi do zatrzymania czy tymczasowego aresztowania efekty są niemal natychmiastowe. To rzetelna i co ważne sprawdzona pomoc prawna.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 20-03-2020, 18:35
ada_90 ada_90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 1 342
Domyślnie

Pomoc prawna niekiedy jest konieczna także jeśli chodzi o prawo pracy. Można tutaj https://dmcp.com.pl/gdzie-szukac-pom...e-prawa-pracy/ zerknąć na informacje o tym, w czym może pomóc prawnik i co to w ogóle jest prawo pracy. Prawnik z doświadczeniem będzie w stanie doradzić, wyjaśnić przepisy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 24-03-2020, 10:21
sabina098 sabina098 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 267
Domyślnie

Myślę, że lokalizacja jest bez znaczenia bo najważniejsze są umiejętności i specjalizacja prawnika. Moją sprawę pilotuje krakowska kancelaria prosperitas, mimo że mieszkam na drugim końcu Polski. Pomagają mi sprawie kredytu we frankach. Analizę umowy a także raport z oceną szans i planem działania wykonano za darmo. Teraz dokumenty są już w sądzie a ja cierpliwie czekam na pozytywne rozstrzygnięcie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 25-04-2020, 21:49
skowroneczek20 skowroneczek20 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 116
Domyślnie

Cieszę się, że wpadliście na kogoś, kto rozwiązał Wasz problem. U nas jest naprawdę skomplikowanie, ale liczymy, że kancelaria https://capitallegal.pl/uslugi/prawo-karne/ zajmująca się sprawami z zakresu prawa karnego naprawdę nam pomoże. Bo chodzi o to, że brat coś nawywijał, winny jest, ale też był podżegany do popełnienia przestępstwa. I właśnie potrzebujemy kogoś, kto tego dowiedzie i nam pomoże zawalczyć o jego przyszłość.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 13-05-2020, 14:54
Majka3008 Majka3008 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 333
Domyślnie

Ja mogę polecić kancelarię JST z Warszawy. Korzystałam tam z pomocy Pana Tomaszczyk, który specjalizuje się w prawie pracy. Ma doświadczenie i wiedzę, poważnie traktuje sowich klientów i co fajne jest otwarty na konsultacje online a to bardzo wygodna opcja!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 20-05-2020, 14:39
BreffGell's Avatar
BreffGell BreffGell is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2020
Posty: 5
Domyślnie

Myślę, że w następnym tygodniu coś zamówię. Dzięki za pomoc!
__________________
Idę wolno, ale nie cofam się nigdy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 20-05-2020, 17:02
Martyna28 Martyna28 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2020
Posty: 145
Domyślnie

Zależy z jakiej dziedziny. Ja mogę polecić Pana Tomaszczyk- specjalizuje się w prawie pracy, choć zajmuje się też prawem rodzinnym. Poważnie traktuje swoich klientów, jest doświadczony, zaangażowany i rzetelny.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 30-05-2020, 18:44
grzesiowa grzesiowa is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 66
Domyślnie

w kancelarii JST pracuje mecenas Tomasz Tomaszczyk, specjalizuje się w prawie pracy i ZUS, ale ma doświadczenie również w sprawach karnych i prawa rodzinnego
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 12-10-2020, 16:46
Amela22 Amela22 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 276
Domyślnie

Cytat:
Napisał Martyna28
Zależy z jakiej dziedziny. Ja mogę polecić Pana Tomaszczyk- specjalizuje się w prawie pracy, choć zajmuje się też prawem rodzinnym. Poważnie traktuje swoich klientów, jest doświadczony, zaangażowany i rzetelny.


Pana Tomasza również mogę polecić i to z czystym sumieniem. Konkretny, rzetelny, profesjonalny i przyjazny w kontaktach. Warto mieć go po swojej stronie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:30.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.