kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 27-09-2019, 11:46
Weronika2405 Weronika2405 is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 52
Domyślnie

Ja kupiłam alkomaty Warszawa pod choinkę męskim członkom swojej rodziny w zeszłym roku ;P Na pomysł wpadłam dośc przez przypadek - kupowałam nowe tłumiki Warszawa do swojego auta i natknęłam się na alkomaty w Internecie ;P
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 15-10-2019, 21:44
żanetka żanetka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 103
Domyślnie

Cytat:
Napisał femme.m
Samo posiadanie alkomatu nie wystarczy. Trzeba jeszcze urządzenie kalibrować, żeby funkcjonowało prawidłowo....

alkohity mają w swojej ofercie kalibrację więc bez problemu można do nich odesłać i odsyłają wraz z informacjami o przejściu procesu kalibracji.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 31-10-2019, 00:25
benjaminka benjaminka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 224
Domyślnie

a jak często kalibrujesz i ile to kosztuje? czy są jakies kalibracje w czasie gwarancji za darmo czy jak to się odbywa?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 18-11-2019, 10:54
żanetka żanetka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 103
Domyślnie

Cytat:
Napisał benjaminka
a jak często kalibrujesz i ile to kosztuje? czy są jakies kalibracje w czasie gwarancji za darmo czy jak to się odbywa?

w okresie gwarancji masz za darmo. Warto taki alkomat minimum raz do roku wysłać na kalibrację. Chyba że przekroczysz ilość pomiarów ale to raczej nie jest możliwe podczas użytkowania w domu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 31-01-2020, 00:26
Cukierkowa4 Cukierkowa4 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 561
Domyślnie

Uzaleznienia to powazna sprawa - warto dbac o siebie, bo zdrowie mamy tylko jedno. Jednym z powazniejszych uzaleznien jest alkoholizm, naduzywanie lekow czy narkomania. na szczescie sa miejsca gdzie mozna wybrac sie na takie leczenie alkoholizmu - warto dac sobie pomoc
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 25-08-2020, 16:39
Majka33 Majka33 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 170
Domyślnie

Czemu nie? Przecież dzisiaj jesteście w stanie o wiele skuteczniej poradzić sobie z wyborem dobrego alkomatu. Korzystając z rozwiązań takich jak https://alko-maty.pl/12-alkomaty-pro...dowe-policyjne możecie bez problemu znaleźć sprzęt, który w pełni się u Was sprawdzi. To świetna opcja, miejcie to na uwadze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 05-10-2020, 15:15
Panna Panna is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jan 2020
Posty: 70
Domyślnie

A to mój sklep: https://promil-lab.pl/pl/promotions gdzie można fajne promocje na alkomaty znaleźć. Mają ogromny wybór i zawsze jakąś fajną promkę, prezent tutaj kupowaliśmy i dla siebie alkomat też
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 15-01-2021, 09:09
DariaM11 DariaM11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 1 975
Domyślnie

I jak udało Wam się już wybrać odpowiednią wersję, czy jeszcze się rozglądacie. Ja tutaj zdecydowanie mogę polecić Wam, żebyście odwiedzili sobie https://alkomaty-sklep.eu/ My kupiliśmy sobie u nich Alcofind Polaris Alkomat Policyjny z dodatkowym rokiem kalibracji. Do tego 10 lat gwarancji na podzespoły i 3 lata na sensor. Pozdrawiam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 16-07-2021, 06:36
kastanio kastanio is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 2 042
Domyślnie

Nie mialem możliwości korzystać z wielu alkomatów. Zastanawiam się jaki zamówić przeglądam nawet https://bean.pl/jaki-alkomat-kupic/ takie artykuły, sprawdzam rankingi ale wybór w internecie jest tak duzy, ze nie wiadomo... co mozecie podpowiedziec?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 25-04-2022, 15:19
marta1704 marta1704 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2022
Posty: 4
Domyślnie

Pamiętajcie też o prawidłowej kalibracji alkomatu, ponieważ nie zawsze może pokazywać dobre wartości!

_______________
Leczenie alkoholizmu Warszawa
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:37.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.