kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Dziecko
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 26-09-2020, 12:11
malwinka36 Mężczyzna malwinka36 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2020
Posty: 1
Domyślnie Okulista w Warszawie

Cześć wszystkim.
Dzisiaj zwracam się z pytaniem do osób mieszkających w Warszawie jaki jest najbardziej polecany gabinet okulistyczny dla dzieci? Synek ma wadę wzroku, a okulista który poprzednio prowadził leczenie niestety nie prowadzi już gabinetu dlatego muszę znaleźć innego, równie dobrego okulistę. Polecicie coś?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 29-09-2020, 12:40
Dizv8as Dizv8as is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2020
Posty: 1
Domyślnie

kiedy warto wybrać się do okulisty?
-
odzież męska
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 01-10-2020, 08:01
kastanio kastanio is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 2 042
Domyślnie

Z pewnością jest dużo takich gabinetów w końcu Warszawa to spore miasto, ale ja z doświadzenia mogę polecić Ci po pierwsze wejść na stronę fundacji https://zobaczycjutro.org/ która przeprowadza takie badania, a po drugie jak już bedziesz na stronie to masz na górze zakładki wybierz gabinety i z pewnością coś znajdziesz. Mam nadzieję, że Twoje dziecko będzie miało w końcu dobry wzrok!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 21-05-2021, 19:31
Magenta Magenta is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2020
Posty: 419
Domyślnie

a nie dla dzieci , tylko dla dorosłych jaki polecicie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 15-06-2021, 10:43
Barolka Barolka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 501
Domyślnie

Ja mam swojego sprawdzonego okulistę. Jestem bardzo zadowolona, w tym roku stwierdził u mnie zespól suchego oka ale na szczęście krople evotears omega dały szybkie efekty!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 29-07-2021, 19:37
Krygierowa31 Krygierowa31 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 541
Domyślnie

Ja polecam dr Katarzynę Skonieczną z Optegry w Warszawie. Świetna okulistka. Przeprowadziła u mnie zabieg laserowej korekcji wzroku. Jestem przeszczęśliwa, że moja wada kwalifikowała się do zabiegu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 28-08-2021, 13:50
muuzkowa muuzkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 537
Domyślnie

Mama w Optegrze w Warszawie miała zabieg usunięcia zaćmy, konkretnie u doktora Macieja Gwoździa, którego polecam, bo to nie dość, że świetny specjalista to jeszcze miły i uprzejmy człowiek. Podczas każdego zabiegu jest stres, więc to naprawdę ważne. Mama jest bardzo zadowolona.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 08-11-2021, 07:46
anik anik is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2020
Posty: 373
Domyślnie

Cytat:
Napisał Barolka
Ja mam swojego sprawdzonego okulistę. Jestem bardzo zadowolona, w tym roku stwierdził u mnie zespól suchego oka ...

Cokolwiek dzieje się z naszym wzrokiem co nas niepokoi, warto skonsultować z dobrym okulistą. Jeśli chodzi o zespół suchego oka to na http://twojespojrzenie.pl/a/xoeo,zes...o-nim-wiedziec można dużo się o tej dolegliwości dowiedzieć. Jakie są objawy, jakie przyczyny oraz leczenie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 14-11-2021, 21:13
andziawandzia33 andziawandzia33 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 1
Domyślnie okulista a optometrysta

To zależy jaki masz problem. Wszyscy powszechnie szukają okulisty a prawda jest taka, że przy dobrze szkieł, soczewek dużo lepszy jest optometrysta. Osobiście chodzę do Pani Agnieszki na badanie wzroku co roku i wiem, że jestem w dobrych rękach. U mojej mamy np.wykryła zaćmę chociaż mama była pół roku wcześniej u okulistki i ta przepisała jej tylko mocniejsze okulary, które nic nie dały. Także ja szczerze polecam wizyte u optometrysty ( dziećmi też się zajmują Jakby co zostawiam namiary na moją Panią Doktor https://www.agabadaoczy.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 22-11-2021, 12:03
Jadwiga3000's Avatar
Jadwiga3000 Jadwiga3000 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 184
Domyślnie

Dobry okulista na pewno się przyda. Warto kupować sobie wysokiej jakości okulary! To jest świetna sprawa!!
_______________________________
www.sprytnabestia.pl/cennik/
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:17.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.