kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > OGŁOSZENIA > Wydarzenia
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #51  
Stary 27-03-2019, 10:31
E-Mangas87 E-Mangas87 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 5
Domyślnie

Na razie z rodziną planujemy majówkę w niewielkiej mieścinie niedaleko nas Nasza mała jeszcze źle znosi podróże, więc nie możemy za daleko się oddalać od domu Ale i tak będzie fajnie - mamy miejsca w fajnym, nowoczesnym hotelu: Noclegi Tarnowo Podgórne
Odpowiedź z Cytowaniem
  #52  
Stary 27-03-2019, 11:41
anysz anysz is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 1
Domyślnie

Ja póki co też planuję majówkę. W przeciwieństwie do innych ja szukam pomysłów na fajny weekend w dużym mieście, dlaczego? Bo wiele miast kryje wiele ciekawych miejsc. Czytam właśnie o tym, co można zobaczyć w dużych polskich miastach https://wakacjezpiratem.pl/ . Fajna stronka.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #53  
Stary 27-03-2019, 18:12
lila lila is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 546
Domyślnie

A może odessa wycieczka z Klubem Wyjazdowym Wytwórnia Wypraw. Zwróciłam uwagę właśnie na ich ofertę, ponieważ organizują wyjazdy w bardzo ciekawe miejsca. Na rynku są od wielu lat i wyjazdy z nimi są bardzo udane.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #54  
Stary 29-03-2019, 19:50
angelika1998 angelika1998 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 614
Domyślnie

Witam wszystkich. Jestem na etapie planowania wakacji na ten rok. Pomyślałam o Turcji. Dużo czytałam o tym kraju, mam też znajomych którzy tam byli. Kierunek jest więc wybrany, będę za to wdzięczna za opinie o https://www.coraltravel.pl/ czyli na co zwrócić uwagę i co co się zapytać przed wyjazdem będę też wdzięczna za opinie jeśli ktoś już podróżował z tym biurem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #55  
Stary 30-03-2019, 15:23
Jednorzedowy140's Avatar
Jednorzedowy140 Mężczyzna Jednorzedowy140 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 5
Domyślnie

Jak dla mnie to fascynujący temat. Lubię czytać takie rzeczy.
__________________
Niektórzy ludzie stają się duchami, jeszcze zanim umrą.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #56  
Stary 30-03-2019, 18:54
katarzynaw19 katarzynaw19 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 1
Domyślnie

Szukam kogoś kto wysyłał już swoje dzieci na wakacje, mam na myśli obóz sportowy. http://borsukcamps.pl/ znalazłam ciekawą ofertę, być może już ktoś korzystał z tego typu obozów. Będę wdzięczna za rady i opinie. Pozdrawiam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #57  
Stary 05-04-2019, 09:20
Patena Patena is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 392
Domyślnie

Ja w tym roku chyba zdecyduję się na wakacje w Polsce. Dawno nie byłam nad polskim morzem, poza tym mam ochotę pozwiedzać. Myślałam o wyjeździe do Trójmiasta i nawet znalazłam już noclegi w gdyni w Willi Mewa. Chyba będę rezerwować bo w sezonie może być ciężko z miejscami. Willa Mewa jest trochę na uboczu dzięki czemu można wypocząć w ciszy i spokoju a jednocześnie łatwo stamtąd dostać się do centrum więc wydaje się być idealnym miejscem na wakacje.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #58  
Stary 06-04-2019, 11:09
ksena1 ksena1 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 166
Domyślnie

My w tym roku wybieramy się nad morze ale jest mały problem bo nie mamy własnego auta i zastanawiam się nad wypożyczeniem czegoś pojemnego, jakieś kombi albo minivan. Znajoma nie dawno u nich fajne autko wypożyczyła https://www.sixt.pl mają dobrze wyposażoną flotę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #59  
Stary 08-04-2019, 15:16
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 988
Domyślnie

My tez pojedziemy nad morze. Tylko tym razem naszym wyborem jest Gdańsk. Postanowiliśmy pozwiedzać i skorzystać z licznych atrakcji, jakie oferuje nam Trójmiasto. Noclegi kolejny raz zarezerwowaliśmy w http://www.starakarczma.com.pl/ . Byliśmy tam na majówce w zeszłym roku i bardzo nam się podobała atmosfera oraz podejście obsługi do klienta. To takie miejsce, do którego chce się wracać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #60  
Stary 06-06-2019, 14:14
szalona szalona is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 984
Domyślnie

My planujemy wyjazd w góry konkretnie w Tatry. A szukając miejsc noclegowych trafiłam na Sun and Snow, który ma apartamenty na terenie całego kraju. W miejscowościach wczasowych, jak i większych miastach. Warto zapamietać tę nazwę gdy planuje się wyjazd na własną rękę.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:05.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.