kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 16-03-2018, 11:36
Renia Renia is offline
Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 46
Domyślnie Moje uzależnienie mnie niszczy.

Przez długi czas nie chciałam się przed sobą przyznać, że jestem osobą tak samo uzależnioną jak ci zniszczeni faceci, którzy od wczesnego ranka wystają pod osiedlowymi sklepikami. Dzisiaj robie to po raz pierwszy tak otwarcie i nie ukrywam, że liczę na wasze wsparcie albo przynajmniej na sugestie, co dalej ze sobą zrobić. Tzn. niby wiem, co powinnam zrobić, tylko nie wiem, czy starczy mi na to siły. Może któraś z was zmaga się z podobnym problem jak ja? Czy w ogóle można wyjść z alkoholowego nałogu, czy takie rzeczy zdarzają się tylko na filmach, jak myślicie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 16-03-2018, 14:49
Kora Kora is offline
Member
 
Zarejestrowany: Feb 2014
Posty: 53
Domyślnie

Pierwszy krok zrobiłaś, bo w końcu przyznałaś sama przed sobą, że masz problem i powiedziałaś to na głos. W dodatku chcesz coś w swoim życiu zmienić, a jak jest chęć to wszystko staje się możliwe.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 16-03-2018, 23:53
marlenkaa marlenkaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 730
Domyślnie

Bardzo dobrym ośrodkiem leczenia uzależnień jest Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień .Moja ciocia była tam i pomogli jej bardzo , pracują tam świetni specjaliści.
Warto skorzystać z takiej pomocy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 19-03-2018, 08:21
Bellatrix Bellatrix is offline
Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 43
Domyślnie

Trzymam za Ciebie kciuki, bo chce wierzyć, że każdemu może się udać wygrać z własnymi demonami. Ja mam, a w zasadzie miałam, bo już się do mnie nie odzywa, koleżankę, która ćpa. Wierzę, że ona też dojrzeje i zdoła się kiedyś z tego otrząsnąć, a przynajmniej zgodzi się na to, by ktoś jej pomógł.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 19-03-2018, 12:00
Renia Renia is offline
Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 46
Domyślnie

Dzięki, że się odezwałyście i dzięki za słowa wsparcia Moja historia jest banalna aż do bólu. Po rozstaniu z narzeczonym, który mnie zdradził wpadłam w strasznego doła i zaczęłam osładzać sobie życie winkiem. Tak się do tego przyzwyczaiłam, że już nie jestem w stanie bez niego funkcjonowac. Cały dzień w pracy mysle, żeby juz wrócić do domu i opróżnić butelczyne, zupełnie jak ostatnia menelica. Tak, jestem menelica, tylko jeszcze trzymam pozory normalnej. Nie wie m jak dlugo zdołam to ciagnac, bo rano meczy mie kac i nie jestem w stanie wydajnie pracowac. Wspomagam się tabletkami przeciwbolowymi, ale w ten sposób jeszcze szybciej chyba sie zarzne. U mamy nie bylam juz od dwoch miesiecy, bo szkoda mi czasu, który moge spędzić z kieliszkiem. Ogolnie nic mi sie nie chce, a ten dół w który wpadłam wydaje się coraz głębszy...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 20-03-2018, 10:56
Konkubina Konkubina is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 18
Domyślnie

Zrobiłaś pierwszy krok i się ujawniłaś. Teraz nie czas na lamenty i załamywanie rąk. Zrób drugi krok i idź na terapię. Jak nie chcesz ryzykować, że ktoś Cię rozpozna, wybierz się na odwyk do prywatnego ośrodka uznawanego za jeden z najlepszych w Polsce. Spedzisz tam troche czasu, wytrzeźwiejesz, odpoczniesz, pogadasz z ludzmi, którzy maja podobny problem do Twojego i z tymi, którzy wiedzą jak wyjść z nałogu. Na poznandetox.pl znajdziesz ofertę tego osrodka. Sama nic nie zdziałasz i choć byś miała silną wolę to wsparcie drugiego człowieka w wychodzeniu z nałogu jest nieodzowne. Potwierdzi Ci to każdy, kto rzucił picie. Widzę, że masz motywację i chęć żeby wyjść z tego marazmu i nałogu w ktory wpadłaś. Trzeba tylko działac, póki ta motywacja jest silna
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 20-03-2018, 11:12
Yagna Yagna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 235
Domyślnie

W walce z uzależnieniami pomaga zażywanie tego olejku https://cbdcentral.pl/pl/p/Olejek-ko...5-10-ml-BIO/76 To naturalny produkt, rekomendowany przez lekarzy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 20-03-2018, 15:32
Kora Kora is offline
Member
 
Zarejestrowany: Feb 2014
Posty: 53
Domyślnie

wierze że ci się uda, a na Twojej drodze znajdzie się jeszcze nie jeden warty zachodu facet, tylko nie marnuj sobie życia przy kieliszku wina. Wyjdz do ludzi albo zrob tak jak sugeruowala dziewczyna przede mna, zacznij od terapii, może własnie tego potrzebujesz
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 21-03-2018, 10:30
Renia Renia is offline
Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 46
Domyślnie

Ja wiem, że samemu z nałogu się nie wyjdzie. Mam tego świadomość. Boje się tylko, że nie dam rady i wroce do picia i wtedy juz calkiem sie zalamie. Ja po prostu boje sie ze mi sie nie uda i w koncu stocze sie na samo dno. Poza tym boje sie ze strace prace, jak wezme sobie urlop na takie leczenie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 21-03-2018, 13:35
Konkubina Konkubina is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 18
Domyślnie

a nie stracisz pracy, jak dalej bedziesz przychodziła do niej na kacu?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:19.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.