kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Sylwetka
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 13-05-2017, 22:12
mazienia mazienia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 3
Domyślnie

ja z domu przynoszę do pracy i jem
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 21-06-2017, 21:34
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 935
Domyślnie

Dokładnie, ja robię tak samo. Zamawia sobie produkty ze sklepu internetowego i przygotowuję posiłki w domu. "Wiem co jem". Z jakiego sklepu zamawiasz? Moim ulubionym ostatnio jest Zakręcony Słoik, a to ich strona https://zakreconysloik.com.pl/ . Jaki jest Twój ulubiony?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 22-06-2017, 11:30
Agnieszka Agnieszka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 51
Domyślnie

Na szczęście zdrowe jedzenie stało się tematem popularnym i pełno teraz jest informacji w internecie co jeść zdrowego w pracy ja lubię oglądać kanał kuchni lidla, czytam też w internecie blogi z inspiracjami co by sobie do pracy przyrządzić. Na ten moment moje ulubione pozycje to tortilla graham z serkiem i świeżymi warzywami (ogórek, pomidor, papryka, ser feta) albo kasza kuskus z kurczakiem, albo w warzywami zrobionymi na patelni albo ugotowane, albo świeże - sposobów jest mnóstwo, co kto lubi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 22-06-2017, 14:38
Charr Charr is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 5
Domyślnie

Ja to miałem przejścia z dietą. Na szczęście znalazłem coś takiego jak catering dietetyczny. Trudno jest samemu przygotowywać dietetyczne dania, bo wszyscy wiemy, że są one dość wymagające. Gdyby nie catering dietetyczny (a konkretniej: http://dietykieta.pl) to bym sam nie dał rady.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 23-06-2017, 14:34
Tomson Mężczyzna Tomson is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 743
Domyślnie

Wydaje mi się, ze najlepszym rozwiązaniem jest catering dietetyczny. W ten sposób mamy pewność , ze jedzenie które otrzymamy jest zdrowe, dobrej jakości a i Ty sama nie musisz tracić czasu na specjalnie przygotowanie posiłków. Możesz zadzwonić tutaj https://afterfit-catering.pl/warszawa/?city=warszawa , i zamówić taki catering już po kilku pierwszych dniach zobaczysz że to dobry pomysł
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 15-09-2017, 16:51
moniś12 moniś12 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 341
Domyślnie

tez jestem za cateringiem dietetycznym. sama korzystam z macro bios bar w wawie, ale tez mam za soba kilka zonków ;/ niestety nie zawsze mamy swiadomosc produktow, jakie dostajemy dlatego trzeba dokladnie sprawdzac wszytsko samemu i tylko sobie ufac pod tym katem. ostatecznie od 3 mscy korzystam z tej firmy i przyznam ze nie spodziewalam sie tak pozytywnego odbioru. nie tylko ze schudlam 3 kg ale jakosc produktow przeszla moje oczekiwania. ostatnio mielismy krem marchewkowy - wow to byla prawdziwa, naturalna marchew! bez podkrecania sztucznymi konserwantami. Cudownie jest smakowac warzywa, ktore sa sprowadzane z BIO upraw a od nich sa - naprawde polecam!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 30-10-2017, 11:43
janeczka84 janeczka84 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 402
Domyślnie

A ktoś z was korzystał albo korzysta z takiej współpracy jak kooperatywy spożywcze ? Ostatnio z sąsiadkami dogadałyśmy się z okolicznym rolnikiem, który wystawia swoje produkty na lokalnym targu. Ten rolnik we wskazane przez nas dni tygodnia przywozi nam swoje, świeże, niepryskane warzywa. Kontaktujemy się z nim telefonicznie albo @ i przedstawiamy nasze listy zakupowe. Od kiedy mamy Pana Tomka, jestem tak zadowolona! Pyszne i świeże warzywa mamy na wyciągnięcie ręki. Nie muszę chodzić, szukać. Samo do mnie przyjeżdża. Polecam Wam to rozwiązanie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 12-09-2018, 09:02
torxion torxion is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 98
Domyślnie

Ja w kuchni staram się nie przebywać zbyt długo dlatego jeśli robię posiłki to bardzo proste w przygotowaniu. Moją bazą jest kasza jaglana taka jak tutaj: http://melvit.pl/p_kasza-jaglana-400-g_24 gdyż pochodzi ze sprawdzonego źródła i ma bardzo wiele witamin i soli mineralnych. Do tego jest lekkostrawna i przygotować ją można zarówno do dań słodkich jak i słonych.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 12-09-2018, 09:52
eliza104 eliza104 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Posty: 1 915
Domyślnie

Ja zawsze przygotowuje posiłek do pracy na dwa dni. Dzięki temu mam czas na zdrowe gotowanie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 01-10-2018, 14:04
Sansa Sansa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 291
Domyślnie

Ja też tak robię, gotuję od razu na dwa dni i trzymam w plastikowych pudełkach w lodówce. W ten sposób mogę trzymać się diety, a do tego oszczędzam czas.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:00.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.