kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 26-02-2019, 16:09
pukla pukla is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2018
Posty: 6
Domyślnie super nauka jazdy

Chcę wam polecić super kursy prawa jazdy warszawa . Jest to szkoła jazdy która ma aż dwie siedziby w Warszawie. Polecam bardzo każdemu kto chce się szybko i bezstresowo nauczyć jeździć. Polecam również z tego względu że dużo osób zdaje dzięki nim za pierwszym podejściem do egzaminu. Zapraszam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 28-02-2019, 12:52
koko25 koko25 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 1 510
Domyślnie

Jeżeli chodzi o szkołę jazdy to polecam Ci sie zainteresować ofertą jaką przedstawia szkoła jazdy http://www.oskefekt.lublin.pl/ Jest to bardzo dobra szkoła jazdy która z warto sie zapoznać. Dzieki tej szkole na pewno uda Ci sie zdać i będziesz dobrze jeździć
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 20-03-2019, 10:46
Wera Wera is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 636
Domyślnie

A ja robiłam kurs OSK Pegaz w Poznaniu który bez dwóch zdań mogę polecić jeżeli szukasz sprawdzonego miejsca ze świetnymi instruktorami i wysoką zdawalnością. Kurs poszedł mi sprawnie bo w mniej niż 3 miesiące miałam już zdany egzamin teoretyczny jak i praktyczny. Do tego mają nową flotę samochodów, które nie są już "dobite" i jeździ się nimi wręcz tak samo jak L-ką w ich ośrodku.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 27-03-2019, 11:40
DarekNi Mężczyzna DarekNi is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 25
Domyślnie

Ja prawo jazdy robiłem w Szkole Jazdy MotoRat i było genialnie Prawko zdałem za pierwszym razem, ale nie to jest najważniejsze. Przede wszystkim poznałem wartościowe techniki jazdy, dzięki czemu na drodze czuję się bezpiecznie. Zdecydowanie polecam, instruktorów mają tam fantastycznych
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 01-05-2019, 17:48
Michel Michel is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 797
Domyślnie

Jeśli robić prawo jazdy to tylko tutaj http://automobilklubpolski.pl/cennik-osk-2
Mają atrakcyjne ceny, doświadczonych instruktorów oraz symulator dachowania i płytę poślizgową
To świetna sprawa i super doświadczenie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 12-05-2019, 11:52
artur44343 Mężczyzna artur44343 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 3
Domyślnie

Moim zdaniem bardzo ciekawie informacje są w tym wątku.Takie jest moje zdanie.
__________________
uklady rownan
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 31-05-2019, 11:35
Paula883 Paula883 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 59
Domyślnie

Jeżeli nie czujesz się pewny swojej jazdy samochodem to zawsze możesz sobie jeszcze przed egzaminem wziąć dodatkowe jazdy doszkalające warszawa , które mogą pomóc Ci opanować rzeczy, z których nie jesteś zadowolony. Mnie to bardzo pomogło.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 04-06-2019, 09:46
Marra Marra is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 665
Domyślnie

W moim przypadku była to szkoła jazdy Zdaj Prawko z Poznania. Z efektów kursu jestem zadowolona, bo zdałam egzamin za pierwszym razem i teraz mogę cieszyć się już własnym autem
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 04-06-2019, 10:02
Michalina403 Michalina403 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 145
Domyślnie

Podstawą jest dobre przygotowanie do samego egzaminu. Jeśli nie trafimy do dobrej szkoły jazdy i na dobrego instruktora to niestety nic z tego nie będzie. Polecam zerknąć sobie na takie stronki jak ta http://prawojazdy.webflow.io/ ponieważ czasem najprostsze rady mogą być najlepsze dla nas. Polecam wszystkim i życzę powodzenia!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 21-06-2019, 23:43
WiolaS32 WiolaS32 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 388
Domyślnie

Podzielam pozytywną opinię na temat OSK Pegaz z Poznania. Super instruktorzy, dobra organizacja i oczywiście oba egzaminy (dwa miesiące temu) zdałam przy pierwszym podejściu. Udało im się mnie świetnie przygotować
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:34.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.