kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Uroda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 05-10-2019, 18:39
ada_90 ada_90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 1 342
Domyślnie Balsamy

Szukam dobrego balsamu, który będzie się szybko wchłaniał i zadba o moją skórę. Znacie jakiś pewny produkt?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 05-10-2019, 19:51
manka11 manka11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 123
Domyślnie

Nie zmieniam często kosmetyków i teraz pasuje mi balsam do ciała z avokado HB. Dzięki niemu moja skóra staje się gładka. Po kąpieli taki zabieg na pewno przyczynia się do zdrowego wyglądu skóry. Musi ona być nawilżona i dla mnie dobry balsam to konieczność.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 22-10-2019, 22:09
XXXdama XXXdama is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 324
Domyślnie

Z naturalnych balsamów to ten https://unicornbeauty.com.pl/holika-...trakt-z-aloesu skradł moje serce. Skóra po nim jest naprawdę dużo bardziej nawilżana niż po balsamach tych z drogerii. Zachęcam do wypróbowania, bo warto.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 05-11-2019, 16:36
WioLka34 WioLka34 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 54
Domyślnie

U mnie kluczową rolę odgrywa pielęgnacja bardzo suchej skóry i zawsze muszę mieć pod ręką odpowiedni krem lub balsam. Taki krem szybko pomaga skórze się zregenerować i odzyskać ładny wygląd. Do tego im szybciej zastosuję tego typu krem skóra przestaje boleć i swędzieć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 14-11-2019, 23:09
Cukierkowa4 Cukierkowa4 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 561
Domyślnie

Holika jest swietna ale niestety malo wydajna... ja od niedawna stosuje taki balsam do ciala http://sabaithai.pl/produkt/jasminow...lsam-do-ciala/ na bazie jaśminu - ktory bardzo nawilża moją skórę a przy tym nie zużywa się on tak szybko. Skóra jest po nim bardzo gładka i jędrna.Myślę ,że warto przetestować ten kosmetyk
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 30-03-2020, 21:06
lenka52 lenka52 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 58
Domyślnie

Polecam balsam do skóry od NovaClear Atopis, który jest jednymz moich ulubionych kosmetyków. Intensywnie nawilża i nawadnia nawet najbardziej wysuszoną oraz podrażnioną skórę. Szybko się wchłania i jest wydajny.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 07-05-2020, 15:59
tictak tictak is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 207
Domyślnie

Jeśli chodzi o balsamy do ciała to jest ich bardzo duży wybór w każdej drogerii dlatego też niejednokrotnie ciężko jest nam się zdecydować na jakiś konkretny. Ja tam mam z tym za każdym razem problem dlatego też tym razem postanowiłam poszukać w internecie. I tak trafiłam na takie balsamy https://www.perfumesco.pl/balsam-do-ciala które są bardzo dobrze nawilżające ciało no i przy tym rewelacyjnie się pienią i pachną przy tym
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 11-05-2020, 13:24
eliza104 eliza104 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Posty: 1 915
Domyślnie

JA lubię sama robić sobie balsam. Z masłem shea i masłem kakaowym jest świetny.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 22-01-2021, 13:29
mlodaja mlodaja is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2021
Posty: 10
Domyślnie

Ja znam! Naturalne od Orientany w kostce, moj ulubiony to jasmin i zielona herbata.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 27-01-2021, 12:25
paluszek991 paluszek991 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2020
Posty: 130
Domyślnie

A może coś z olejkiem konopnym? Tutaj - https://konopieizdrowie.pl/pl/producer/Annabis/27 są takie kosmetyki, również balsamy. Ja też nie lubię takich lepkich a te wchłaniają się naprawdę szybko
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:56.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.