kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 01-01-2016, 17:20
kwiecienplecien kwiecienplecien is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 973
Domyślnie Klimatyzacja w mieszkaniu?

Jest jakiś większy sens w instalowaniu klimatyzacji w mieszkaniu?
Tak się zastanawiam czy opłaca się w to inwestować i ile to właściwie kosztuje.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 02-01-2016, 13:39
muszkieterka muszkieterka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2014
Posty: 1 290
Domyślnie

Co do kosztu to pewnie zależy od wielu czynników.
Myślę, że warto będzie sprawdzić sobie chociażby tutaj: http://yogico-klimatyzacja.pl/klimatyzacja.html ile to może kosztować i jak w ogóle wygląda montaż.
Możesz też kupić po prostu zwykły klimatyzator w markecie, chociaż nie wiem czym różnią się oba rozwiązania. Na szczęście do lata jeszcze trochę
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 09-03-2016, 09:07
moore23 moore23 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 96
Domyślnie

Ja mam mieszkanie w starym budownictwie i mieszkania strasznie szybko się nagrzewają. Musisz się dopytać ile konkretnie kosztuje instalacja klimatyzacji, podobno dobre są http://mistral.centrumklima.pl/pl,pr...je-ogolne.html no ale nie każdy może sobie a taki klimatyzator pozwolić, takie przenośne też są bardzo dobre.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 09-03-2016, 13:20
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

U mnie kiedyś stare budownictwo wolno się nagrzewało.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 16-03-2016, 12:50
Majka89 Majka89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 861
Domyślnie

Niedawno udało mi się sprzedać mieszkanie, na które przez długi okres czasu nie miałam żadnego kupca. Planuje kupić większe, bo 3 pokojowe mieszkanie we Wrocławiu, bo tam aktualnie mieszkamy, pracujemy. Mamy jedno dziecko i z tego powodu zdecydowaliśmy się właśnie na 3 pokojowe mieszkanie, bo 2 pokojowe nie byłoby zbyt wygodne. Rozważamy ofertę dostępną na stronie http://promenadywroclawskie.pl/opis/opis.html , bo odpowiada nam lokalizacja, która jest wręcz genialna i cena, która nie jest wygórowana. Powoli zastanawiam się nad jego urządzeniem, żeby rozeznać się w kosztach, które będe musiała ponieść wraz z mężem. Możecie mi napisać ile mniej więcej kosztuje montaż klimatyzacji i czy jest to faktycznie takie wygodne?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 20-03-2016, 12:49
boguska boguska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 029
Domyślnie

My chcemy zamówić wentylację taką jak tu http://tania-klimatyzacja-warszawa.p...ja-mitsubishi/
Klimatyzacja mnie nie przekonuje, boję się, ze będziemy non stop chorować :/ Nie uśmiecha mi się całe wakacje cierpieć z powodu klimy. Pamiętam jak pracowałam w hotelu z klimą. Cały byłam chora.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 05-04-2016, 13:32
Kostka Kostka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2014
Posty: 1 386
Domyślnie

Jak dla mnie byłoby to zbyt kosztowne i zupełnie się nie opłaca. O wiele łatwiej jest mi otworzyć okna. Poza tym, siedzenie w pomieszczeniu z włączoną klimatyzacją przez kilka godzin nie należy do najzdrowszych.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 13-04-2016, 11:11
marta8 marta8 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2016
Posty: 10
Domyślnie

Wszystko zależy od tego czy masz możliwość wietrzenia mieszkania (tzn. czy okna wychodzą na dwie, najlepiej przeciwne strony) i czy masz gdzie zamontować urządzenie. Czasami jest z tym sporo zamieszania, bo musisz zgłosić się do wspólnoty albo spółdzielni i czekać na ich decyzję, chyba, że wszystko dzieje się w obrębie mieszkania i balkonu, to wtedy ten problem odpada. No i jeśli masz okna na jedną stronę to klimatyzacja jest bardzo dobrym rozwiązaniem, szczególnie w czasie naszego tropikalnego lata, bo nie masz możliwości, żeby do mieszkania wpadło choć trochę powietrza (wiem, bo sama mam taką sytuację)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 13-04-2016, 20:12
wala wala is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 1 374
Domyślnie

Też mi się wydaje, że w nie zawsze taka klimatyzacja jest potrzebna. Pamiętajmy też, że to nie jest jednorazowy koszt.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 15-04-2016, 07:48
eliza104 eliza104 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Posty: 1 915
Domyślnie

Wydaję mi się, że w mieszkaniu wystarczy wentylator. Klimatyzacja to jednak trochę zbyt duży koszt.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:51.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.