kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Dziecko
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 04-06-2015, 09:30
ewaok ewaok is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 6
Domyślnie

Odłóż sobie trochę pieniędzy każdego miesiąca, oszczędności to dobra rzecz. Wiem, że ciężko jest odkładać, kiedy jest ich mało, ale te 10% dochodów zawsze można, bo potem i tak się wyda na głupoty. Także masz jeszcze trochę czasu, żeby troszkę uzbierać. A potem rozejrzyj się za używanymi książkami, będzie dobrze i bez kredytu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 04-06-2015, 17:55
Kamycza Kamycza is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 8
Domyślnie

Po co taki kredyt ? Nie trzeba go będzie brać..Można zawsze odkładać i oszczędzać na jakąś czarną godzinę..To będzie o wiele lepsze niż się zadłużanie od razu na starcie. Zamiast marnować kasę na jakieś obiady w restauracji można zawsze zjeść sobie coś w domu. To będzie na pewno tańsze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 18-06-2015, 09:40
Irrena Irrena is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 15
Domyślnie

Uważam, że jeśli tak potrzeba zachodzi to oczywiście należy wziąć kredyt na wyprawkę. Wszystko zależy od zasobności naszego portfela.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 20-06-2015, 18:46
62miko 62miko is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 601
Domyślnie

Moja córka idzie od września do przedszkola i też myślę o kredycie. Jakby nie patrzeć będzie to spore obciążenie dla portfela. Niby mam odłożoną kasę i cały czas odkładam ale obawiam sie, że to może być za mało. Dlatego zastanawiam się nad pożyczką w https://www.finsano.pl/ Maja bardzo ciekawą ofertę i są godni zaufania. Dla mnie najlepszym wyjściem będzie chyba skorzystanie z ich usług.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 16-07-2015, 19:33
Topcia Topcia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 5
Domyślnie

Witaj przychodzi w życiu moment kiedy naprawdę nie stać nas na wyprawek i niestety z ciężkim sercem musimy się udać do banku. Jak bym nie miała wyjścia to bym wzięła.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 19-07-2015, 02:21
Emily Emily is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 957
Domyślnie

Wydaje mi się, że nie ma sensu. Lepiej czasami żeby ta wyprawka dla niemowlaka była skromna, ale żeby nie wchodzić w kredyty, bo wtedy dopiero zaczną się problemy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 28-07-2015, 17:52
poladec poladec is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 1
Domyślnie

Moim zdaniem inwestowanie w kapitał ludzki zawsze się opłaca, a jak pokazuje ranking kredytów gotówkowych na oferty-kredytow.com to pożyczki nie są obecnie specjalnie drogie dzięki niskim stopom procentowym.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 29-07-2015, 15:26
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

Jeśli ktoś nie ma wyjścia no to z tego skorzysta.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 18-08-2015, 08:17
Madlen89 Madlen89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 741
Domyślnie

Ja mam nadzieje ze znajdziesz jakieś inne rozwiązanie bo co jak co ale kredyt na wyprawke szkolną :O to już szalenstwo. Poza tym jaką sume chciałabyś pozyczyć? przeciez nawet z plecakiem i calym nowym wyposażeniem nie wydasz więcej niż 300-400 złotych. Już lepiej zdecydować się na takie rozwiązanie jak https://www.santanderconsumer.pl/kar...-saturn,6.html Karta kredytowa w przypadku braku gotówki jest moim zdaniem o wiele lepszym pomysłem niż kredyt,

Ostatnio edytowane przez Madlen89 : 22-03-2016 o 09:51.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 20-08-2015, 16:29
remina remina is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 9
Domyślnie

No ja bym jednak robiła wszystko aby nie brać kredytu!
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:40.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.