kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 20-09-2018, 15:46
janczarka janczarka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 283
Domyślnie praca w charaketerze opiekunki osób starszych

Moi drodzy czy są tu osoby pracujące w charakterze opiekunów osob starszych ? Pracuję w tym zawodzie już 5 lat ale dotychczas szukałam zleceń tylko w Polsce. Teraz coraz częściej zastanawiam się nad wyjazdem do Niemiec. Macie jakieś doświadczenia w tym temacie ?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 25-09-2018, 11:54
Dafne34 Dafne34 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 847
Domyślnie

Powiem szczerze, że sama też zastanawiam się nad pracą w takim charakterze, przy czym chętnie postawiłabym tutaj na oferty, dostępne w https://avanti-medic.eu/opiekunki-os...h-oferty-pracy . Tutaj bowiem możemy mieć pewność, że podejmujemy się legalnego zatrudnienia, a co więcej wynagrodzenie w tym przypadku wydaje się nader kuszące.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 26-09-2018, 12:57
kinnia kinnia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 725
Domyślnie

tak, ja pracuję w Nimeczech i uważam, ze warunki są dużo lepsze niż w kraju. Przede wszystkim pod kątem finansowym. Ja wyjeżdzam z agencją Dolce Vita juz od kilku dobrych lat, jakbyś miała jakieś pytania to daj znać, chętnie odpowiem
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 03-10-2018, 11:52
sonsa sonsa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 4
Domyślnie

Z tego co wiem to taka praca jest bardzo ale to bardzo opłacalna w Niemczech. Na https://www.polonia-polacy.de/ogloszenia ostatnio widziałem kilka ogłoszeń i faktycznie zarobki są bardzo duże. Zastanawiam się, czy samemu z takiegoj oferty nie skorzystać i nie wyjechać sobie do Niemiec trochę popracować. Co o tym myślicie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 08-10-2018, 11:02
janczarka janczarka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 283
Domyślnie

dziękuje Wam wszystkim za odpowiedzi kinnia napiszesz coś więcej na temat współpracy z Dolce Vita ? Już kiedyś gdzieś ta nazwa obila mi się o uszy i chętnie dowiem się czegoś wiecej, jak taka współpraca wygląda w praktyce
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 08-10-2018, 12:31
Kostka Kostka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2014
Posty: 1 390
Domyślnie

Nie chciałabym pracować w tym zawodzie, jest dosyć wymagający szczególnie fizycznie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 10-10-2018, 09:44
kinnia kinnia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 725
Domyślnie

to fakt zawód wymagający, ale jeśli czuje sie to coś to taka praca potrafi dawać wiele radości i satysfakcji. Wynagrodzenie też jest całkiem niezłe więc nie narzekam janczarka a jeśli chodzi o Dolce Vite to jest to bardzo dobra agencja. Zapewniają stałe i pewne zlecenia, dbają o bezpieczeństwo i komfort pracowników.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 11-10-2018, 07:44
janczarka janczarka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 283
Domyślnie

dziękuje Ci bardzo kinnia za odpowiedz Mam nadzieję, że szukają pracowników i będą w stanie mi coś zaproponować. odświeżam od kilku tygodni znajomość języka niemieckiego, na pewno się przyda zadzwonie do nich w przyszlym tygodniu i postaram się umówić na spotkanie, dam znać po jak wrażenia
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 26-10-2018, 12:19
szygi szygi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 854
Domyślnie

ooo to widzę że i ja się musze zgłosić do tej agencji dolce vita bo juz od dawna planowalam zaczac prace w tym charakterze ale za bardzo nie wiedzialam gdzie sie zglosic i jak sie do tego zabrac. chetnie skorzystam z tych informacji
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 27-10-2018, 20:32
Sansa Sansa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 291
Domyślnie

Mam kilka znajomych, które pracowały w Niemczech jako opiekunki osó starszych. Można bardzo dobrze zarobić.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:25.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.