kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 15-11-2018, 10:26
kinnia kinnia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 725
Domyślnie opinie o COCO-TIME we Wrocławiu

Hej planuje wybrać się niebawem do wspomnianego w tytule salonu COCO-TIME i szukam osób, które były lub są ich klientkami i mogą wypowiedzieć się na temat oferty, jakości uslug, cen itd. Generalnie interesuje mnie wszystko Z góry dzięki
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 18-11-2018, 15:43
szygi szygi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 854
Domyślnie

o nie znam tego miejsca a we Wrocławiu mieszkam już jakiś czas. Chętnie podepnę się do tematu bo też jestem w trakcie poszukiwania takiego dobrego miejsca, gdzie można poddać się tym mniej i bardziej skomplikowanym zabiegom.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 20-11-2018, 20:04
figa figa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 924
Domyślnie

hej kinnia ja do nich chodzę od kilku miesięcy i szczerze polecam. w zasadzie daje im 5 za całokształt. I za obsługę i za ilość zabiegów i za ceny. na jaki zabieg plaujesz się wybrać ? coś pielęgnacyjnego czy bardziej medycyna estetyczna ?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 22-11-2018, 07:09
kinnia kinnia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 725
Domyślnie

oo fajnie, że się odezwałaś wiesz co na poczatek na pewnoe jakieś zabiegi pielęgnacyjne bo u kosmetyki nie byłam już kilka dobrych lat. pewnie jakieś oczyszczanie i koniecznie nawilżanie. Mam też problem z przebarwieniami ;/ medycyny estetycznej nie wykluczam ale to w dalszej przyszłości
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 22-11-2018, 08:36
figa figa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 924
Domyślnie

no to na przebarwienia to na pewno najskuteczniejsze będą kwasy. teraz jest akurat dobra pora na robienie takich zabiegów bo skora nie jest narażona na silne działanie słońca. najlepiej będzie, jak umowisz się na konsultacje ( jest bezpłatna) i tam doradzą Ci co będzie najlepszym rozwiązaniem
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 16-12-2018, 12:17
kinnia kinnia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 725
Domyślnie

tak tak wie, że zabiegi z kwasami robi się na jesień i w zimę. Moja znajoma z pracy zrobiła taki zabieg na wiosne i potem pojawiło się sporo przevarwien od słonca. do coco-time wviore sie juz na 100% po nowym roku
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 19-12-2018, 08:00
figa figa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 924
Domyślnie

no właśnie heh, dziwi mnieto, że kosmetyki nie informuja o tych klientek bo przecież one doskonale powinny wiedzieć jakie jest ryzyko. No ale tu mozesz byc pewna, że skutecznie i dobrze Ci doradzą.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 19-12-2018, 13:28
KasiaJanik's Avatar
KasiaJanik KasiaJanik is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 5
Domyślnie

Ja się raczej niestety słabo na tym znam. Nie będę w stanie pomóc.
__________________
Uleczy cię czas, ta wszystkożerna świnia, i staniesz się kaleką. Albowiem uleczenie, o którym dzisiaj marzysz, będzie twoim kalectwem. - MW
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 10-06-2019, 08:51
Artur4443a Mężczyzna Artur4443a is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 3
Domyślnie

Na pewno na temat ich firmy poczytam w internecie. Z tego dowiem się bardzo dużo informacji.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:29.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.