kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 22-05-2015, 23:06
Doris99 Doris99 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2014
Posty: 8
Domyślnie Niezadowolenie z polisy

Parę lat temu jak braliśmy kredyt na mieszkanie zakupiliśmy też polisę, bo chcieliśmy regularnie oszczędzać. Dzięki temu też dostaliśmy lepszą ofertę od banku. Teraz po dłuższym czasie jesteśmy mądrzejsi i wiemy, że ta polisa nie jest dobra i ma w sobie opłaty likwidacyjne. Pewnie takich osób jak my jest więcej. Jeśli byście słyszeli, że ludzie chcą składać pozew zbiorowy przeciwko aegon to proszę o wiadomość, bo my czujemy się wręcz oszukani.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 23-05-2015, 10:10
PAULTV91 PAULTV91 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 10
Domyślnie

Najlepiej zadzwonić na początku do tej firmy albo najlepiej do tego agenta, z którym podpisało się umowę. Warto dowiedzieć się szczegółów z pierwszej ręki. Oczywiście nie obejdzie się bez dokładnego przeczytania zapisów umowy. Obawiam się, że takie opłaty likwidacyjne to dosyć popularne praktyka przy polisach ubezpieczeniowych i czasem są one bardzo wysokie. Zdarzają się też przypadki, że są zbyt wysokie i niezgodne z prawem. Jeśli myślisz, że tak jest to idź do jakiejś kancelarii prawnej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 25-05-2015, 10:02
DarekLEX DarekLEX is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2015
Posty: 2
Domyślnie

Nasza Kancelaria prowadzi pozwy m.in. przeciwko T.U. AEGON. Zapraszam po szczegóły do kontaktu: 531 151 536 lub d.spilnyk@kancelaria-lex.org
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 25-05-2015, 23:16
onemarguerite85 onemarguerite85 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 10
Domyślnie

Wszędzie w dzisiejszych czasach są opłaty likwidacyjne - nawet przy wcześniejszej spłacie kredytu trzeba zapłącić coś więcej. Dla mnie to już standard i przyzwyczaiłam się. Wydaje mi się jednak, ze z takimi firmami trudno wygrać - mają naprawdę dobrych prawników i ogrom pieniędzy, które pozwalaja naprawdę na nieuczciwą walkę. Może skonsultujcie jakość polisy z kimś kto się zna?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 27-05-2015, 22:50
Doris99 Doris99 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2014
Posty: 8
Domyślnie

A właśnie mam jeszcze pytanie czy słyszeliście czy ktoś z nimi coś wynegocjował albo wygrał sprawę w sądzie? Bo wiecie na takie rzeczy trzeba też mieć dobre nerwy, a ja strasznie nie lubię takich spraw, a znając życie walka o swoje trwa bardzo długo.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 28-05-2015, 14:00
balbincia balbincia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2015
Posty: 10
Domyślnie

Można wygrać, ale ludzie najczęściej zwyciężają składając pozew zbiorowy, jest to najlepsza opcja według mnie, bo łatwo na pewno nie będzie.. W Waszym przypadku na pewno bym spróbowała, ale musicie naprawdę znaleźć znakomitego prawnika, bo bez tego to ani rusz.. firmy ubezpieczeniowe mają świetnych prawników, a takich osób jak Wy jest niestety całkiem sporo....
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 25-06-2015, 15:38
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

Ja jestem ubezpieczona w PZU i nie narzekam, ale OC muszę zmienić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 01-09-2016, 10:32
funri funri is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 395
Domyślnie

Najgorsze jest to, że rezygnacja z takiej polisy nie jest zwykle prosta i wiąże się z dodatkowymi opłatami. Jeśli chcecie zrezygnować bez płacenia, to zerknijcie sobie na tę stronę: http://kancelariainvictus.pl/rezygnacja-z-polisy/ . Ta kancelaria się w tym specjalizuje.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 04-09-2016, 10:51
ami_dudek ami_dudek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2 219
Domyślnie

W takiej kwestii na pewno warto zajrzeć na stronę http://polisapodkredyt.pl/. Tam znajdziecie wiele wartościowych informacji między innymi na temat ubezpieczeń kredytów. Okazuje się, że sporo można zaoszczędzić. Wystarczy tylko być świadomym konsumentem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 04-08-2018, 11:45
Yagna Yagna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 235
Domyślnie

Dlatego warto tutaj sprawdzić https://cuk.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:14.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.