kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogród
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #291  
Stary 31-10-2021, 22:14
BCS BCS is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2021
Posty: 6
Domyślnie

Ogród można ładnie wykończyć bylinami i innymi wieloletnimi roślinami. Jest wiele stron www z przykładami w Google Grafika.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #292  
Stary 01-11-2021, 07:44
Kasiulak Kasiulak is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 3
Domyślnie

Ogrodu się przecież nie da wykończyć, zawsze będzie coś do zrobienia
Odpowiedź z Cytowaniem
  #293  
Stary 03-11-2021, 12:16
kanda kanda is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2020
Posty: 202
Domyślnie

Myślę, że to dobry kierunek - projektowanie ogrodów Poznań. Zlecasz to komuś, kto się zna i ma odpowiednie podejście, angażuje się. Bazuje na gotowych rozwiązaniach i masz piękny efekt. Czy tak nie jest dużo lepiej? Uważam, że zdecydowanie...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #294  
Stary 23-11-2021, 20:49
Merkava Merkava is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 3
Domyślnie

Teraz jest tyle fajnych możliwych rozwiązań, które można zastosować w ogrodzie, że głowa mała. I nawet nie mówię tutaj o roślinach czy organizacji grządek, ale o wszystkich innych elementach, którymi można ogród ozdobić i sprawić, że będzie stanowił świetny rekreacyjny obszar. Można postawić sobie domek ogrodowy, który będzie świetną atrakcją dla dzieci, a jednocześnie może służyć jako składzik na narzędzia. Można też postawić osobny składzik, w formie garażu lub wiatry drewnianej. Polecam przy tym zobaczyć ofertę firmy Sodas na domki-sodas.pl - tam znajdziecie ogromny wybór takich akcesoriów do ogrodu, od domków i altanek, przez zadaszenia na tarasy, na meblach ogrodowych kończąc. Bardzo ciekawą opcją jest np. postawienie balii kąpielowej albo przydomowej sauny! To jest dopiero świetna sprawa, sama się przymierzam do zakupu czegoś takiego. Warto też nadmienić, że mają naprawdę rozsądne ceny, przeglądałam inne produkty tego typu i kwoty potrafią być prawdziwie astronomiczne. Sodas ma zdecydowanie bardziej przystępną ofertę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #295  
Stary 06-12-2021, 09:32
kastanio kastanio is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 2 076
Domyślnie

Sporo ostatnio czytałam na temat aranżacji ogrodów i wpadła mi przed oczy strona https://thor-zaun.pl/ na której można zamówić wysokiej jakości bramy - zastanawiam się tylko jeśli chodzi o ogrodzenie to która brama jest najlepsza i czy cena gra tutaj znaczącą rolę?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #296  
Stary 06-12-2021, 12:55
jjusti18 jjusti18 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 1 561
Domyślnie

A jakie macie plany, jak chodzi o wyposażenie do swojego ogrodu? Ja znalazłam ostatnio na stronie 4FIZJO ciekawe artykuły.... Chociażby wpadła mi w oko przecudna huśtawka ogrodowa w stylu boho. No, coś takiego to warto byłoby mieć u siebie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #297  
Stary 06-12-2021, 15:41
Frania Frania is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 173
Domyślnie

Czego użyliście na podłoże pod altanę w waszych ogrodach? Myślę nad tym, czy użyć do tego celu kostki brukowej, która jest dosyć łatwa w utrzymaniu czystości. Dodatkowo mam zamiar użyć fugi żywicznej, którą można kupić tutaj https://zafuguj.pl/kategoria-produkt...kowej-i-plyt//. Co myślicie o moim pomyśle?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #298  
Stary 10-12-2021, 19:36
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 994
Domyślnie

W zeszłą wiosnę miałam okazję projektować ogród i zrobiliśmy sobie w nim piękny taras z drewnianych desek, a dokładniej z Modrzewu europejskiego. Taras wygląda pięknie, a co najważniejsze jest solidny i trwały. Mimo aktualnie niskiej temperatury i śniegów na ten moment nic się z nim nie dzieje. Latem miło spędzało się na nim czas ze znajomymi i rodziną przy wieczornym grillu. Jeśli jesteście na etapie projektowania swojego, polecam przeczytać ten artykuł: http://skladydrzewne.pl/drewno-na-ta...na-tarasowego/ na pewno okaże się pomocny.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #299  
Stary 11-12-2021, 10:41
Ganik Ganik is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2021
Posty: 4
Domyślnie

Jeśli szukacie czegoś do zrobienia ścieżek w ogrodzie czy zrobienia podjazdu, chodników wokół domu, to polecam świetną ofertę kostki brukowej https://www.bruk-bet.pl/produkty/kostka-brukowa - według mnie jeden z najlepszych producentów tego typu materiałów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #300  
Stary 11-12-2021, 18:44
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 994
Domyślnie

a gdzie wy kupowaliście meble do swojego ogrodu ? za mną ostatnio chodzi ławka, wstępnie znalazłam fajną ofertę na stronie https://www.lawkaogrodowa.pl/pl/c/La...telaz-z-rur/98 ale nie jestem jeszcze do końca zdecydowana
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:13.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.