kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 27-06-2018, 15:40
flowerek flowerek is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 4
Domyślnie

Warunki najlepiej przedyskutować bezpośrednio z osobą, która zajmuje się sprzedażą takich mieszkań.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 16-07-2018, 16:05
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 580
Domyślnie

Czyli z dewloperem i można ponegocjować cenę ale chyba lepiej poczekać na okazję i promocje bo zdarzają się np u Atala spore rabaty na mieszkania
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 28-07-2018, 11:47
marmoladka marmoladka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 385
Domyślnie

My kupiliśmy nowe mieszkanie i musielismy sie w krótkim czasie przeprowadzić. Na szczęście bardzo pomogla nam firma transportowa Wiki z warszawy i praktycznie wszystko udało się zorganizować w jeden dzień.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 29-07-2018, 21:39
sabina098 sabina098 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 265
Domyślnie

Kiedy umowa jest podpisana to już nie ma żadnego pola negocjacji. Jednak przy odbiorze mieszkania od dewelopera powinien być ktoś kto sprawdzi czy stan mieszkania jest zgodny w umową. Nam z pomocą przyszedł przedstawiciel firmy http://www.per-modum.pl/ która zajmuje się zarządzaniem warszawskimi osiedlami i doskonale zna wszystkich deweloperów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 31-07-2018, 19:14
Marikaika Marikaika is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 430
Domyślnie

Jak dla mnie to świetną ofertę przedstawił deweloper Orlex Inwestycja mieszkań w Bolszewie jest naprawdę korzystna Nie dośc, że ładna okolica, dobra lokalizacja (również pod wynajem), to jeszcze korzystne ceny
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 31-07-2018, 20:07
wala wala is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 1 374
Domyślnie

Ceny nowych mieszkań są wysokie. Nie lepiej wybudować dom?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 01-08-2018, 12:23
CzescTomek CzescTomek is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 3
Domyślnie

Zakup mieszkania to duża inwestycja, więc warto to przemyśleć
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 01-08-2018, 23:01
Dafne34 Dafne34 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 847
Domyślnie

Pewnie większość z nas chętnie sprawiłaby sobie mieszkanie nad morzem, ale tak naprawdę i tak zapewne korzystalibyśmy z niego raczej sezonowo. Bądź co bądź jak dla mnie równie ciekawą opcją są Apartamenty Wielicka w Krakowie http://www.apartamentywielicka.pl/op...cji-etap1.html . Znajdują się one w fajnie skomunikowanej części miasta, cechują wysokim standardem, a przy tym mamy do wyboru nieruchomości o różnej powierzchni.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 07-08-2018, 07:01
Majka89 Majka89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 861
Domyślnie

Swego czasu przy kupnie mieszknia brałam pod uwagę tylko mieszkania z rynku pierwotnego w stanie deweloperskim, bo zawsze chciałam urządzić mieszkanie od a do z po swojemu. Z biegiem lat zmieniłam zdanie i było to głownie spowodowane dośc wysokimi cenami mieszkań w stanie deweloperskim, wysokimi kosztami ich urządzania a także czasem, który musiałabym na to poświęcić. Zdecydowałam się kupić mieszkanie z rynku wtórnego, ale kupiłam takie o wysokim standardzie, które znalazłam tu http://www.russjan.com/inne-mieszkania,18,pl.html
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 20-10-2018, 10:22
gasella gasella is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 672
Domyślnie

Przy wyborze mieszkania najlepiej skorzystać z pomocy dobrego agenta nieruchomości takiego jak Pani Joanna Lebiedź z agencji nieruchomości przy Lekkiej 3 , bo wybierze Ci takie mieszkanie które spełnia Twoje oczekiwania a Ty nie stracisz masy czasu na szukanie
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:26.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.