kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Wnętrza
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 31-01-2018, 21:19
malinka01 malinka01 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 449
Domyślnie

Nieszablonowe, nowoczesne oświetlenie można znaleźć u nich https://abanet.pl Warto odbić od standardowego oświetlenia aby stworzyć unikatowy klimat w naszych pomieszczeniach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 21-08-2018, 08:21
elabarbara elabarbara is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 541
Domyślnie

Ja ze swojej strony proponuję obejrzeć te lampy kuchenne wiszące nad stołem . Planuję wybrać coś w prezencie na ślub mojego brata i bratowej właśnie w tym sklepie. Najbardziej do wystroju wnętrza, który posiadają będzie pasowała ta lampa. Mają ciemną komodę w podobnym stylu, dlatego ten wzór moim zdaniem będzie idealny. Powiesilibyście taką lampę w kuchni ?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 21-08-2018, 14:18
szygi szygi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 854
Domyślnie

popatrz sobie tutaj https://www.sklep.alejakwiatowa.pl/74-oswietlenie masja bardzo wiele ciekawych i oryginalnych propozycji które może Cie zadowola ja od nich brałam lampe stojaca do salonu i jakosc jest super
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 21-08-2018, 19:27
lucy92e lucy92e is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 706
Domyślnie

Do nietypowego oświetlenia świetnie będzie pasowała jakaś ciekawa fototapeta. Znajdziesz je sobie na stronie https://fototapety.art/dekoracje/fototapety-do-salonu/ są tam przeróżne propozycje i powiem szczerze, że sama chętnie coś dla siebie bym wybrała, bo wszystko wygląda super, ale na razie jeszcze nie czeka mnie remont. Jeszcze będę musiała pomęczyć się ze starymi tapetami.

Ostatnio edytowane przez lucy92e : 29-08-2018 o 07:28.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 28-08-2018, 20:30
Habys77's Avatar
Habys77 Mężczyzna Habys77 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 5
Domyślnie

Sądzę, że dobrze byłoby doradzić się w tej materii znajomych. To może być najlepsze możliwe rozwiązanie.
__________________
Uderzyła go myśl, że w chwilach kryzysu nigdy nie walczy się z wrogiem zewnętrznym, ale zawsze z własnym ciałem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 29-08-2018, 12:02
maliczek maliczek is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 5
Domyślnie

zdecydowanie będą to lampy futurystyczne. Możesz kupić kilka różnych rodzajów, na pewno da to ciekawy efekt
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 12-09-2018, 13:13
karioka karioka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 97
Domyślnie

Takimi nietypowymi lampami sa te od activejet z efektem 3d, który cieszy oko pięknymi wizualizacjami, Polecam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 12-03-2019, 14:40
izkamiro izkamiro is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 13
Domyślnie

Jeśli oświetlenie ma decydować o wystroju to koniecznie musi być jakiś oryginalny żyrandol oraz dopasowana kolorystycznie lampa podłogowa lub stołowa
Nie polecam ledów, halogenów i tym podobnych wynalazków, bo jednak "spłaszają" pomieszczenie, źródło światło powinno być widoczne i dekoracyjne bo inaczej z naszego salonu robi się przestrzeń przemysłowa
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 20-03-2019, 23:53
kinka kinka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 1 518
Domyślnie

Niewątpliwie oryginalne oświetlenie w salonie, które przyciąga uwagę, to wieli atut. Przede wszystkim można stworzyć niesamowite miejsce, które będzie nabierało wyrazu wieczorową porą. Tutaj https://lampy.it jest sporo lamp, które można wykorzystać do takiej aranżacji. Warto łączyć różne rozwiązania, aby uzyskać perfekcyjny efekt.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 21-03-2019, 15:44
joasia.lewandowska joasia.lewandowska is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 3
Domyślnie

Mnie się ostatnio bardzo podobają takie lampy na ścianę, jak dzieła sztuki 3D :
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:00.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.