kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Wnętrza
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #61  
Stary 16-05-2018, 18:55
torxion torxion is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 98
Domyślnie

Takie obrazy są bardzo fajne i są to dodatki spersonalizowane, więc dodają jeszcze bardziej charakteru. W salonie fajnie sprawdzą się również różne fototapety lub naklejki na ściany. Jakiś zegar ścienny lub ramki ze zdjęciami również będą bardzo fajnie wyglądały. Zerknij sobie na stronę https://pelnykosz.pl/ a na pewno znajdziesz jakieś stylowe dekoracje do domu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #62  
Stary 18-05-2018, 20:54
boguska boguska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 029
Domyślnie

My właśnie urządzamy nasz salon i szukamy inspiracji. Chciałabym zeby było nowocześnie i jasno jednak zastanawiam sie nad jakimiś ciemnymi dodatkami. Dzisiaj np w oko wpadła lampa sufitowa jednopunktowa Zastanawiam się nad trzema do salonu. Widziałam, ze mają też małe agd i różne dekoracje.

Ostatnio edytowane przez boguska : 24-05-2018 o 22:48.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #63  
Stary 18-05-2018, 21:16
Majka3008 Majka3008 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 333
Domyślnie

Ja znalazłam ciekawe inspiracje na Room99, wiele nowoczesnych tekstyliów w dobrej cenie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #64  
Stary 19-05-2018, 13:28
ksena1 ksena1 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 166
Domyślnie

Ja zastanawiam sie nad taką fototapetą do swojego salonu https://artpasaz.pl/sklep/tapeta-turkusowe-liscie-2/ wydaje mi się że to o wiele lepsze rozwiązanie niż zwykł jednolity kolor na ścianach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #65  
Stary 19-05-2018, 18:00
babka813's Avatar
babka813 babka813 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2016
Posty: 8
Domyślnie Dodatki w kolorze musztardowym

Tak jak przeczytacie w artykule http://kdcmeble.com/pl/blog/81_wiose...ieszkanie-na-w, zwłaszcza przy połączeniu z białymi ścianami, świetnie wyglądają wszelkie dodatki w kolorze musztardowym. Świetnie kontrastują z bielą ścian i tworzą ciekawy, świeży klimat. Polecam też zadbać o obecność roślin, zwłaszcza tych kwitnących.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #66  
Stary 22-05-2018, 13:25
Majka33 Majka33 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 170
Domyślnie

Ja sama ostatnio również urządzałam salon, dlatego mogę Ci podpowiedzieć, że fajna lampa może być naprawdę dobrym dodatkiem, który wprowadzi nowoczesność do Twojego salony. Na pewno dobrze sprawdzi się taki kinkiet listwa , ja mam takie nawet dwa nad fotelem i kanapą, ponieważ często tam siedzimy z mężem i czytamy książkę czy gazetę, więc dodatkowe oświetlenie jest niezbędne, a poza tym jak się je dobrze dobierze, to wygląda naprawdę stylowo.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #67  
Stary 22-08-2018, 10:51
szygi szygi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 854
Domyślnie

Drobne stylowe dodatki moga zmienic cale wnetrze mi np bardzo nie pasowaly gołe ściany więc zakupiłam ten zegar https://www.modernclock.pl/pl/duze-z...838310823.html i sprawil sie świetnie każdy kto nie przyjdzie do mnie zwraca na niego uwage fajny dodatek w mieszkaniu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #68  
Stary 28-08-2018, 20:31
Habys77's Avatar
Habys77 Mężczyzna Habys77 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 5
Domyślnie

W Internecie znajduje się dość dużo porad w tej kwestii. Warto sobie to wszystko przejrzeć.
__________________
Uderzyła go myśl, że w chwilach kryzysu nigdy nie walczy się z wrogiem zewnętrznym, ale zawsze z własnym ciałem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #69  
Stary 06-09-2018, 13:24
Witkarrek Mężczyzna Witkarrek is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 61
Domyślnie

Każdy ma tam jakieś swoje preferencje. Mi np bardzo podobają się ciekawy dywany do salonu i lampy do salonu. Inni wolą np. zasłony i firanki, inni sporo roślin. Ważne żeby trzymać się swojego stylu, który bardzo będzie się wam podobał
Odpowiedź z Cytowaniem
  #70  
Stary 06-09-2018, 17:55
aleks454 Mężczyzna aleks454 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 333
Domyślnie

Jeśli szukacie pięknych firanek to ja zamawiałam na stronie firanki do salonu Jest ogromny wybór gotowych firanek. Możecie również zamówić na wymiar. Zobaczcie na stronę. Polecam serdecznie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:40.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.