kobiety.net.pl   
Strona g³ówna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Zwi±zki   ¯ycie   Klub  


Wróæ   Klub > STYL > Ogólny
Nazwa u¿ytkownika
Has³o
Zarejestruj siê FAQ Blogi Galerie U¿ytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzêdzia w±tku Przeszukaj ten w±tek Wygl±d
  #221  
Stary 25-10-2023, 09:41
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 994
Domy¶lnie

Ja uwielbiam podró¿owaæ dlatego niedawno naby³am drona DJI Mini 4 https://megadron.pl/pl/menu/drony/ma...-pro-2759.html Jak dla mnie to prawdziwy skarb stworzony dla osób podró¿uj±cych lub czerpi±cych rado¶æ z aktywnego tryb ¿ycia. Wa¿y zaledwie kilkuset gramów, ma znakomita jako¶æ obrazu, filmy wychodz± po prostu genialnie, dajcie znaæ co Wy o nim s±dzicie.
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #222  
Stary 26-10-2023, 12:45
dioka dioka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2022
Posty: 567
Domy¶lnie

Czytanie ksi±¿ek sta³o siê moim ulubionym zajêciem w czasie wolnym, a ostatnio wci±gnê³am siê w emocjonuj±cy ¶wiat "Niekoñcz±cej siê wojny: walki dwóch braci" https://wydawnictwopoligraf.pl/publi...a-dwoch-braci/ autorstwa Ryszarda Króla. Ta opowie¶æ dostarcza mi nie tylko doskona³ej rozrywki, ale równie¿ mo¿liwo¶æ ucieczki w niesamowite historie i odkrywania nowych ¶wiatów. Czytanie to dla mnie sposób na relaks, rozwijanie wyobra¼ni i spêdzanie czasu w fascynuj±cy sposób.
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #223  
Stary 30-10-2023, 21:42
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 994
Domy¶lnie

Jazda konna w Pomorskiem https://pomorskie.travel/artykuly/ja...-w-pomorskiem/ to niezapomniana przygoda w otoczeniu piêknej przyrody. Trasy prowadz± przez malownicze lasy, pola i nadmorskie pla¿e, co sprawia, ¿e mo¿na cieszyæ siê zarówno spokojnymi spacerami, jak i dynamicznymi galopami.
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #224  
Stary 08-11-2023, 12:21
Lililulu Lililulu is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 212
Domy¶lnie

Ja czêsto szyde³kujê. To co prawda zadanie dla cierpliwych, a u mnie to ró¿nie bywa, ale staram siê jak mogê W sumie to do¶æ szybko nauczy³am siê szyde³kowaæ. Jest sporo kursów i poradników w Internecie. Wszystko co niezbêdne do szyde³kowania zamawiam w sklepie https://zmotkaplecione.pl/ .U nich mo¿na kupiæ akcesoria i w³óczki bardzo wysokiej jako¶ci.
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #225  
Stary 09-11-2023, 08:58
annika97 annika97 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2020
Posty: 249
Domy¶lnie

Ja to z kolei czêsto lubiê tak po prostu poczytaæ, lub pos³uchaæ o tematach, które mnie interesuj±. Mo¿e to nie jest jakie¶ porywaj±ce hobby, ale na pewno rozwija no i mogê poczytaæ czy pos³uchaæ co¶ wszêdzie Co wiêcej! S³uchaæ podcastów na przyk³ad, to mogê nawet w trakcie gotowania czy sprz±tania, co jest dla mnie naprawdê ekstra. Je¶li chodzi o tematykê, to najbardziej interesuje mnie historia i kultura. Lubiê ksi±¿ki biograficznie, a je¶li chodzi o podcasty, to ostatnio Podcast Feministyczny mnie bardzo zainteresowa³, na spotify jest ju¿ trochê odcinków
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #226  
Stary 09-11-2023, 10:07
limi6 Mê¿czyzna limi6 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2023
Posty: 4
Domy¶lnie

Ka¿dy ma swoje racje, to zjawisko spo³eczne, ¿e ró¿ni ludzie maj± ró¿ne zdania. Szanowanie ró¿norodno¶ci to wa¿ny element dyskusji.
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #227  
Stary 20-11-2023, 20:29
romasita romasita is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2023
Posty: 40
Domy¶lnie

Je¶li tylko mam czas i fundusze to podró¿uje. Bardzo lubiê korzystaæ z ofert biura Konsorcjum.pl. Ostatnim razem wybra³am siê na Pielgrzymkê do Portugalii. By³a to podró¿ przez Portugaliê, od stolicy po malownicz± Bragê, Porto i Coimbrê. Mieli¶my te¿ wyjazd do Hiszpanii na 1 dzieñ do Santiago de Compostela. Bardzo pyszna portugalska kuchnia i nadmorski klimat s± dobrym uzupe³nieniem ciekawego programu.
Odpowied¼ z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzêdzia w±tku Przeszukaj ten w±tek
Przeszukaj ten w±tek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygl±d

Zasady pisania postów
Nie Mo¿esz: tworzenie nowych w±tków
Nie Mo¿esz: odpowiadanie na posty
Nie Mo¿esz: wys³anie za³±czników
Nie Mo¿esz: edytowanie swoich postów

vB code jest W³.
U¶mieszkiW³.
kod [IMG] jest W³.
kod HTML jest Wy³.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:06.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.