kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 21-06-2019, 17:50
Olinexa Olinexa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 227
Domyślnie Zaoczne studia

Zaoczne studia nie są wcale gorsze, ne wiem skąd to mylne przeświadczenie... sama studiuję jak koleżanka powyżej a konkretnie zarządzanie: http://www.wszop.edu.pl/kandydaci/za...2,2,259,54,259
a jest to kierunek łączący wiedzę ekonomiczną (finanse, marketing, prawo gospodarcze) z wiedzą psychologiczną. Studia dotyczą prawidłowości oraz problemów związanych z funkcjonowaniem organizacji i instytucji publicznych
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 09-07-2019, 08:26
figa figa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 923
Domyślnie

Pewnie, ze studia zaoczne nie są gorsze Ja sama jestem już na II roku pielęgniarstwa na Mazowieckiej Uczelni Medycznej http://mum.edu.pl/. Uczelnia jak najbardziej godna polecenia - wysoki poziom, doświadczona kadra wykładowców, rozsądne czesne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 09-07-2019, 11:06
Kostka Kostka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2014
Posty: 1 384
Domyślnie

A czy ktoś mówi, że są gorsze? To zdanie raczej już dawno nie jest prawdziwe. Zaoczne są wręcz bardziej wymagające.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 09-07-2019, 22:55
piotrr87 Mężczyzna piotrr87 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 4
Domyślnie

Studia zaoczne wymagają ogromnych poświęceń
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 10-07-2019, 10:37
restake restake is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 1
Domyślnie

Powiedziałabym nawet, że zaoczne są cięższe. Studiuję już tak trzeci kierunek i perspektywa braku wolnych weekendów, przy pracy od poniedziałku do piątku jest męcząca. Zwłaszcza jak zajęcia w weekendy ma się od 8 do 21. Ale coś za coś. W tym czasie już się zdobywa doświadczenie zawodowe, więc jest się trochę do przodu w przeciwieństwie do studentów dziennych (chociaż jak ktoś chce to i na dziennych znajdzie czas na pracę).
__________________
Czy masz już w swojej kolekcji zabawki edukacyjne?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 10-07-2019, 17:06
Igrama's Avatar
Igrama Igrama is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 3
Domyślnie

Sama uczęszczam na studia zaoczne, a jestem już dorosła.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 10-07-2019, 17:48
dzesikas dzesikas is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 1
Domyślnie

zaoczne studia to świetna opcja na połączenie pracy i nauki. sama tak robię więcej o studiowaniu we Wrocławiu znajdziecie tu https://studenckiwroclaw.weebly.com
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 10-07-2019, 18:53
digimarko Mężczyzna digimarko is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 1
Domyślnie

Dobre rozwiązanie, dla kogoś, kto chce jednocześnie się uczyć i pracować
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 12-07-2019, 11:46
Aga452 Aga452 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 42
Domyślnie

Też jestem zdania, że studia zaoczne nie są gorsze. Jestem wręcz skłonna stwierdzić, że niestacjonarne nauczanie jest lepsze, ponieważ można spokojnie łączyć pracę i naukę. Przecież doświadczenie zawodowe jest równie ważne, jak dyplom. Inna sprawa, że niektórzy nie mogą pozwolić sobie na studia dzienne. Ja do takich osób się zaliczam. Zamierzam wybrać się na cyberprzestępczość 3-letnie studia licencjackie https://www.prawowroclaw.edu.pl/ofer...przestepczosc/, ale właśnie na zaoczne. Jeśli ktoś studiował niestacjonarnie na Wyższej Szkole Prawa we Wrocławiu to będę wdzięczna za wszelkie informacje dotyczące organizacji zajęć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 14-07-2019, 17:58
Monia00's Avatar
Monia00 Monia00 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 122
Domyślnie

Ja również nie uważam, żeby zaoczne studia były gorsze od stacjonarnych. Wszystko zależy od tego w jakim systemie możemy się uczyć i nie ma poza tym ogromnej różnicy pomiędzy nimi. Ja studiowałam zaocznie, teraz mam w planach wybrać się na studia podyplomowe. Może ktoś z Was skończył project manager studia na WSE i mógłby się wypowiedzieć w ich temacie? Jeśli ktoś byłby zainteresowany, to więcej informacji znajdziecie tutaj: http://www.podyplomowe.wse.krakow.pl...nie-projektami.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:28.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.