kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 03-05-2020, 23:07
alizee alizee is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 361
Domyślnie Mammografia

Dziewczyny jak często badacie piersi? Byłam u lekarza, który zasugerował, że powinnam już się przebadać. Czy takie badanie boli? Do jakiej pracowni najlepiej się zapisać. Nie ukrywam, że zależy mi na nowoczesnym sprzęcie. Wiem, że to ma duże znaczenie. Co myślicie o placówkach Lux Med https://www.luxmed-diagnostyka.pl/dl...ta/mammografia? Słyszałam, że mają szybkie terminy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 19-07-2021, 18:11
kelpi_chmurka kelpi_chmurka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jun 2021
Posty: 30
Domyślnie

Zdecydowanie warto się badać! Sama chodzę na badanie piersi regularnie i przynajmniej wiem, że nic złego się nie dzieje.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 19-07-2021, 18:16
sorajka sorajka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2021
Posty: 26
Domyślnie

Zgadzam się z przedmówczynią, że badania są bardzo ważne! Pozwalają szybko wykryć ewentualne zmiany w piersiach i od razu im przeciwdziałać. Sama również badam się regularnie, chodzę do Poradni Chorób Piersi w Mikołowie - jeśli jeszcze nigdy nie robiłaś tego typu badania to wybierz się do nich, zrobią to najlepiej. Pracuje tam wielu lekarzy, specjalizujących się w różnych dziedzinach, więc można się tam wybrać nie tylko na badania, ale również na wizytę, jeżeli coś nas zaniepokoi. Naprawdę polecam to miejsce, chodzę tam regularnie i dzięki temu mam spokojną głowę, bo wiem, że jestem zdrowa.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 27-09-2021, 19:24
dertom122 dertom122 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2021
Posty: 3 490
Domyślnie

Ja zawsze regularnie chodzę na USG piersi do https://www.gyncentrum.pl/blog/pl/us...ka-to-podstawa . Dzięki temu badaniu można stwierdzić czy czasem nie pojawiły się jakieś niepokojące zmiany, więc jest to bardzo ważne, ponieważ może uratować nam życie, dlatego warto się badać.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:54.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.