kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Praca
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 11-11-2020, 11:18
Wera Wera is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 631
Domyślnie Sklep internetowy - Wasze doświadczenia

Hej!
Macie swój sklep internetowy?
Jeżeli tak, to na jakie oprogramowanie sklepowe postawiliście i czy jesteście zadowoleni z wyboru. Głównie chodzi mi o sprzedaż w zakresie dropshippingu, pomożecie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 16-11-2020, 11:57
WiolaS32 WiolaS32 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 388
Domyślnie

W mojej opinii jeżeli już planujecie stworzyć swój sklep internetowy z opcją integracji z hurtowniami, także w wydaniu dropshippingowym to warto rozważyć platformę ecommerce RedCart https://redcart.pl/ na którą również sami postawiliśmy i jesteśmy zadowoleni z współpracy. Rozsądna cena, uczciwe podejście obsługi klienta i także duże możliwości dla rozwoju swojego małego ebiznesu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 20-11-2020, 13:48
MajaU MajaU is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 120
Domyślnie

Zdecydowanie z ich pomocą pójdzie Wam stworzenie swojego sklepu online dużo łatwiej. Jednocześnie pomogą Wam w przygotowaniu szaty graficznej, czy także zajmą się integracjami dropshippingowymi. No i nie zapominając o otworzeniu nowych kanałów sprzedaży. Pozdrawiam i udanego startu w e-biznes życzę!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 26-11-2020, 10:23
Kostka Kostka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2014
Posty: 1 386
Domyślnie

Z pewnością prowadzenie własnego sklepu internetowego nie jest łatwe, a przynajmniej nie na samym początku, jak dopiero chce się startować z takim biznesem. Można to sobie ułatwić, na przykład początkowo stawiając na pośredników sprzedażowych: https://sprzedajemy.pl/sklep-internetowy, którzy pomagają w zakładaniu takich sklepów i właściwie większość spraw technicznych odpada.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 01-12-2020, 22:19
Wera Wera is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 631
Domyślnie

Super, że temat się rozwija może także uda nam się skorzystać z opcji jakie zapewniają.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 02-12-2020, 14:50
eherman's Avatar
eherman eherman is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 4
Domyślnie

Na jakiej platformie najlepiej otworzyć sklep internetowy?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 05-12-2020, 10:06
andromeda23 andromeda23 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 1 550
Domyślnie

Samo posiadanie sklepu internetowego na pewno jest bardzo fajnym pomysłem. Ja również jestem zdania, że świetnie sprawdza się sprzedaż na Amazonie. Dlatego również wiem, że warto jest przeczytać wpis https://taxology.co/pl/jakie-sa-kosz...azy-na-amazon/ aby wiedzieć jakie są koszta sprzedaży na Amazonie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 05-12-2020, 13:43
DariaM11 DariaM11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 1 975
Domyślnie

Dołączam się do pozytywnych wypowiedzi na temat RedCart. Korzystam z niego od dwóch lat i jestem zadowolona. Sklep ładnie nam się rozwija, mamy pełne wsparcie obsługi i jednocześnie duże możliwości do dalszego rozwoju nowych kanałów, Social Mediów itd. Pozdrawiam i udanych decyzji życzę!
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:31.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.