kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 24-06-2015, 19:08
kinia87 kinia87 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 6
Domyślnie

Ale przecież ten twój mąż jeśli chce kupić auto używane, to głupi nie jest. Przecież nowe to tylko nabijanie kasy dealerom, używany razem z wszelkimi naprawami (no chyba, że jakiś prawie złomowany czy mocno powypadkowy to co innego) i spędzonym na naprawach czasem nie kosztuje tak koszmarnie drogo jak nowy. Nowe kupują generalnie firmy z mega obrotami dla zbilansowania sprzedaży kosztami.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 02-07-2015, 12:16
beatrycze beatrycze is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 6
Domyślnie

Wiesz ja też szczerze uważam ,ze czasem naprawdę o wiele fajniejszy a tani jest używany pojazd niż taka nóweczka z salonu, znając się na autach można kupić i oszczędzić jeszcze na coś.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 02-07-2015, 12:22
tow tow is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 7
Domyślnie

Jestem także za nowym autem, jednak nawet jak się popsuje to inaczej jest z naprawą niż problem z używanym i z szukaniem części.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 02-07-2015, 12:41
korneliuska53 korneliuska53 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 6
Domyślnie

Oj to też nie macie się o co kłócić ;-) na spokojnie pogadajcie i jakoś pomalutku dojdziecie do konsensusu.Naprawdę jest i tak, że i tu są plusy i minusy i tu plusy i minusy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 17-07-2015, 12:40
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

Lepiej chyba kupić używane, będzie taniej, a można znaleźć auto w bardzo dobrym stanie. Ja swój samochód kupiłam na sprzedajemy.pl. Dużo fajnych ogłoszeń tam można znaleźć, szczególnie teraz jak otomoto zwiększyło opłaty za ogłoszenia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 18-07-2015, 13:40
nfreitag nfreitag is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 12
Domyślnie Spór małżeński o auto - nowe, czy uzywane?

To jest myślę kwestia kompromisu i ustaleń, nie zawsze to co nowe jest najlepsze, a wybierając używane również trzeba być ostrożnym, chociaż niewykluczone iż używane auto będzie super strzałem w dziesiątkę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 18-07-2015, 21:24
mesariusz Mężczyzna mesariusz is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 5
Domyślnie

Ja doskonale rozumiem Twojego męża. Kupowanie nowego auta no naprawdę duży wydatek. Używane auto nie musi przecież oznaczać wielu napraw. Wszystko zależy w jakim stanie kupi się auto. Przecież są komisy, gdzie auto było używane przez niedługi czas przez właściciela.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 19-07-2015, 23:20
Juno Juno is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 7
Domyślnie

Nie piszesz, jakim budżetem dysponujecie. Moi rodzice po latach jeżdżenia autami używanymi uznali, że kupią nowe. Nie mieli żadnych oszczędności, wszystko brali na kredyt. Zarżnęli się ratą ponad tysiąc złotych miesięcznie. Już po dwóch latach były pierwsze naprawy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 20-07-2015, 09:42
pannica089 pannica089 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 6
Domyślnie

jeżeli stać was na nowe auto i na serwisowanie go opłaca ac to czemu nie możecie brać bez zastanowienia a jeżeli was na to nie stać to nie widzę sensu by brać takie auto jedynie tylko kasę wyrzucicie w błoto. Najlepiej wtedy brać używane i będziecie zadowoleni naprawdę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 21-07-2015, 09:21
katrin katrin is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 7
Domyślnie Spór małżeński o auto - nowe, czy uzywane?

Najważniejsze słowo KOMPROMIS. Dogadanie się i analiza plusów i minusów pozwoli Wam dokonać dobrego wyboru.Może iść za znanym kawałem.Mąż używane, a żona jednak nowe ;-).
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:58.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.