kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 24-10-2021, 21:08
miker miker is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2021
Posty: 8
Domyślnie Wakacje rodzinne

Czy znacie jakieś ośrodki, do których warto wyjechać z dzieckiem na wakacje, żeby i maluch miał co robić?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 25-10-2021, 09:07
bonj bonj is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2021
Posty: 53
Domyślnie

Znam, mamy taki, do którego jedziemy jeszcze w tym tygodniu. Wykupiliśmy pakiet na weekend halloweenowy w Zalesiu Mazury Active Spa i będziemy się bawić . Ten ośrodek polecam, jest rzetelny, mają dobre ceny, zwłaszcza w pakietach. Mają ofertę dla dzieci z animatorami, sale i place zabaw, bardzo wiele gier, zajęcia tematyczne, basen ze strefą kids, no pełno tego. Mają także spa, mini zoo, jest co tam robić. My w ramach pakietu będziemy się bawić z dziećmi na balu kostiumowym, będzie dyskoteka dla dzieci, przygotowywanie dekoracji, czyli dużo zabawy i zero stresu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 26-10-2021, 06:27
Ona_90 Ona_90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2021
Posty: 157
Domyślnie

Wakacje z dziećmi to duże wyzwanie. Trzeba je tak zorganizować, żeby rodzicie, mogli odpocząć, a dzieci się nie nudziły. Jeśli zatem marzą się wam wakacji z najmłodszymi nad morzem, w pięknym miejscu, z mnóstwem atrakcji, to ja zdecydowaniem Polecam ośrodek Herbasl w Mielnie https://herbalsglamping.eu/dla-dzieci Na dzieciaki czeka tam specjalne menu, które przypasuje nawet niejadkom, ale też mnóstwo atrakcji takich jak mini park linowy, rowery czy suchy basen z kulkami. Moje dzieciaki były zachwycone i na pewno jeszcze tam wrócimy!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 28-10-2021, 12:34
perelka perelka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2015
Posty: 549
Domyślnie

My sobie w tym roku latem zorganizowaliśmy rodzinne, aktywne wakacje. Pojechaliśmy nad morze, dzieciaki były tam zapisane na kurs nauka jazdy na deskorolce, a my z mężem uczyliśmy się surfować.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 30-10-2021, 19:36
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 988
Domyślnie

My co jakiś czas staramy się wyjechać gdzieś sami, bez dzieci. Ostatnio trafiłam na te domki nad morzem https://www.blueapart.pl/apartamenty/jurata i chcę zorganizować nam romantyczny weekend we dwoje w tym właśnie miejscu. Dobrze nam zrobi taki wyjazd!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 01-11-2021, 19:41
agusia1986 agusia1986 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2021
Posty: 225
Domyślnie

Ja mogę polecić coś co pozwoli się dzieciaczkom czymś zająć, a mianowicie warto wziąć ze sobą piłkę. Ja zawszę biorę taką: https://www.magero.pl/pilka-siatkowa...l-id-8449.html i świetnie się bawimy wymyślając różne gry
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 14-02-2024, 10:32
alessia.prosacco's Avatar
alessia.prosacco alessia.prosacco is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2024
Posty: 1
Domyślnie

Od początku działalności w Parku Dzikich Zwierząt Kadzidłowo prezentowane są rodzime mazurskie gatunki dzikich zwierząt. Na terenie parku możemy zobaczyć jelenia, łosia, sarnę, bobra, wydrę, wilka, rysia, żurawia, puchacza, cietrzewia, głuszca oraz rozmaitych przedstawicieli ptactwa wodno-błotnego. Byliście?




____________________________
park dzikich zwierząt kadzidłowo
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 21-02-2024, 09:30
Aligru Aligru is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 266
Domyślnie

Jeśli chcecie gdzieś ruszyć dalej, ale nie macie pomysłu na kierunek podróży, to zgłoście się do https://bissole.pl/ - pomogą na 100%.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 21-02-2024, 14:13
garat5 Mężczyzna garat5 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2024
Posty: 1
Domyślnie

Wakacje rodzinne to doskonały sposób na spędzenie czasu razem, tworząc niezapomniane wspomnienia i umożliwiając relaks w otoczeniu najbliższych.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 21-02-2024, 15:47
Gourmet Gourmet is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 083
Domyślnie

Ubezpieczenie kosztów rezygnacji podczas podróży może wydawać się zbędne, jednak życie płata figle, nagle okazuje się przydatne w sytuacjach, gdy plany się zmieniają. Wiele czynników, takich jak choroba, nagła zmiana sytuacji finansowej czy inne nieprzewidziane okoliczności, może zmusić do odwołania lub zmiany planów podróży. W takich przypadkach ubezpieczenie może zrekompensować poniesione koszty. Co sądzicie o ofercie https://tueuropa.pl/ubezpieczenia-tu...rezygnacji.htm?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:25.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.