kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Wnętrza
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 01-08-2014, 12:12
UltraSpring92 UltraSpring92 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2014
Posty: 11
Domyślnie Jakie meble proponujecie do salonu?

Witajcie,

jesteśmy w trakcie urządzania salonu. Ściany pomalowaliśmy na beżowo z elementami ciemnego brązu (kilka pasków). Poszukujemy teraz dobrych ale też nie koniecznie drogich mebli. Ważne jest, żeby te meble do salonu były praktyczne i stosunkowo o nie dużych gabarytach gdyż nasz salon nie jest zbyt wielki. Co myślicie o meblach z lakierowanymi frontami? Jakie kolory polecacie? Jasne czy też ciemne?
Może macie sprawdzone jakieś sklepy internetowe, który warto zaufać.

Pomóżcie, proszę!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 04-08-2014, 13:40
ivita92 ivita92 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2014
Posty: 11
Domyślnie

Witaj, myślę że ciemniejsze meble będą bardziej pasowały niż jasne. Ciemniejszy kolor mebli lepiej, ładniej skomponuje się z beżowymi ścianami stworząc naprawdę ekskluzywną przestrzeń w Twoim salonie, tym bardziej że nie jest on pomieszczeniem dużym. Najlepiej aby była średniej wielkości komoda z szklanym akcentem (np. szklanymi szybami bądź też barkiem)
Jeśli chodzi o lakierowane fronty to ciężko mi cokolwiek doradzić, bo nigdy nie miałam z nimi styczności, nie spotkałam czegoś takiego czy to w mojej rodzinie czy też u znajomych. Stąd uważam że może było dość oryginalny pomysł, który naprawdę może dać już fajny efekt całośći.
Kolor najlepiej dopasować na miejscu w salonie meblowym. Tam również można liczyć na pomoc profesjonalistów, którzy na pewno doradzą coś fajnego
W razie pytań służę pomocą.
Serdecznie pozdrawiam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 06-08-2014, 15:09
Pauline1366 Pauline1366 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 11
Domyślnie

Dzień dobry Paniom.
Muszę przyznać że remont mieszkania i właściwe urządzenie go to problem chyba dla każdej z nas. Ja również ostatnimi czasy miałam z tym do czynienia. Na szczęście wszystko już za mną
Ja nie będę starała Ci się na siłę doradzać jakie meble a właściwie ich kolor są najważniejsze. Musisz sama zdecydować jak urządzisz własne mieszkanie. Musisz wybrać tak aby wszystkim domownikom mieszkało się tam dobrze, aby byli zadowoleni i odczuwali komfort. Tak aby wracając do domu wiedzieli że jest to miejsce, w którym mogą odpocząć, zrelaksować się. Na pewno pomocna w tym może być ta strona sklepu internetowego http://www.sfmeble.pl/. Przejrzyj razem z pozostałymi domownikami i wspólnie przedyskutujcie z pozostałymi domownikami. Może dojdziecie do jakiegoś wspólnego konsensusu? Może ktoś wyrazi zupełnie nową wizję, której do tej pory w ogóle ni braliście pod uwagę?
To przecież Wy macie czuć się tam najlepiej, tam mieszkać, przebywać, spędzać razem czas.
Zastanówcie się też nad tym.
Daj znać jak już się urządzicie

Ostatnio edytowane przez Pauline1366 : 28-08-2014 o 06:30.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 06-08-2014, 22:38
Major90 Major90 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 11
Domyślnie

Dla kontrastu i nadania eleganckiego stylu ładniej będą wyglądały meble ciemniejsze, co nie oznacza czarne. Za to jeśli chodzi o lakier to jest on niepraktyczny. Szybko się rysuje, co widać pod światło szczególnie na ciemnych meblach, zostają na nim odciski palców, które trudno usunąć. Za to dość łatwo się je czyści, bo brud nie wciera się w mebel.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 07-08-2014, 17:27
kwiecienplecien kwiecienplecien is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 973
Domyślnie

Bardzo ważne są też dodatki, bo to one tak naprawdę wprowadzają jakąś atmosferę do naszych mieszkań.
Zobaczcie sobie te z Black Red White: http://www.dekoracje.brw.com.pl/garderoba/gazetowniki/ - można w tej chwili kupić sporo akcesoriów u nich dużo taniej, bo do 11 sierpnia trwa obniżka do 30 procent na część oferty.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 11-08-2014, 20:51
ola.bis ola.bis is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Posty: 94
Domyślnie

A może salon w stylu skandynawskim? zobacz tutaj kilka inspiracji: http://www.domzpomyslem.pl/wnetrza/g...i,ta5:201.html Ja uwielbiam takie minimalistyczne wnętrza i jasny kolor, marzę o białej podłodze, no ale z moim psem byłaby zupełnie nieużyteczna :/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 20-08-2014, 21:35
Natta Natta is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 106
Domyślnie

Też lubię taki styl.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 10-09-2014, 10:43
dorocina's Avatar
dorocina dorocina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2013
Posty: 282
Domyślnie

Proponuje zainwestować w jasne kolory - zawsze takie pomieszczenie jest przyjemniejsze i po prostu milej spędza się w nim czas.
Możesz się zorientować jakie meble posiada w swojej ofercie sklep Gama. Sama jakiś czas temu zamawiałam tam meble do swojego salonu. Widoczne na zdjęciu poniżej. Może Tobie również ten komplet by się spodobał?
Tak samo jak Ty mam ściany w beżu - z odrobiną brązu ( z tym ,że w formie dodatków...).
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 22-09-2014, 16:56
Natta Natta is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 106
Domyślnie

Jakiś akcent kolorystyczny by się tu przydał
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 26-09-2014, 09:01
jmalinowska's Avatar
jmalinowska jmalinowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2013
Posty: 148
Domyślnie

W zasadzie ja bym postawiła na meblościankę - oczywiście nie taką z lat 80-tych ale bardziej coś nowoczesnego. Zresztą obecnie wiele sklepów ma bardzo fajną ofertę.
Zerknijcie sobie na przykład tutaj:
http://www.meblobranie.pl/pokojowe/mebloscianki
Nie wiem czy znacie to miejsce ale sama ostatnio zamawiałam sobie tam meble do salonu. Zależało mi na czymś nowoczesnym ale jednocześnie w dobrej cenie ( niestety w sklepach stacjonarnych w mojej mieścinie tanio nie było..).
Mam biały model jak na zdjeciu poniżej i u autorki raczej również by pasował:
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:07.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.