kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZWIĄZKI > Sex
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 25-06-2015, 11:03
dorota88 dorota88 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 9
Domyślnie

koniecznie zmień pigułki, bo one mogą być powodem. jeśli nie to nie wiem. ja osobiście seks uwielbiam, nigdy nie odmawiam partnerowi co bardzo go uszczęsliwia, ale sama to szalenie uwielbiam. w takim wypadku, jesli zmiana tabsów nie pomoże to faktycznie możes zliczyć sie z tym, że partner zacznie rozglądać się na boki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 30-06-2015, 14:30
wiki84 wiki84 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 8
Domyślnie

pytanie czy przed stosowaniem tabletek antykoncepcyjnych też miałaś tak że Ci się nie chciało? bo to mogą być też indywidualne predyspozycje, są przecież kobiety które nei mają takich potrzeb i którym się po prostu nie chce. może odsaw na jakiś czas tabsy? skoro i tak się nie kochacie to po co się faszerowac...?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 13-07-2015, 04:35
BAlbnka11 BAlbnka11 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 5
Domyślnie

Może nie masz siły ani ochoty, bo masz jakieś inne sprawy, nierozwiązane problemy w innych kwestiach, wtedy trudno zachwycać się seksem. Czasem jak się dobrze nie zastanowimy, to nawet nie zgłębiamy co nas gryzie, tylko żyjemy tacy wkurzeni z dnia nadzień, i nawet seks denerwuje, może to też twój przypadek, tak mogę podejrzewać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 14-07-2015, 10:41
Adelka's Avatar
Adelka Adelka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2014
Posty: 237
Domyślnie

Powiem Wam,ze w większości przypadków winna jest rutyna. Mi w pewnym okresie również przestało się chcieć. Postanowilismy nieco sie rozerwać z meżem i wybraliśmy się na weekend za miasto . Powiem Wam,ze ten wyjazd bardzo nam pomógł. Dzięki temu atmosfera się polepszyła.

Sprawiliśmy sobie również kilka fajnych zabawek. Jak na przykład:
http://intymnosc.pl/lelo-billy-bordo...zer-p-970.html - jest to wibratorek lelo

Świetny jest również ten Libi Spray - to cos dla kobiet.Spray sprawia,że macie o wiele lepsze doznania tam na dole. Odczuwacie bardzo przyjemne ciepło.
http://intymnosc.pl/libispray-intens...cy-p-1275.html
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 20-07-2015, 09:36
Olla33 Olla33 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 86
Domyślnie

Cytat:
Napisał Adelka
Powiem Wam,ze w większości przypadków winna jest rutyna. Mi w pewnym okresie również przestało się chcieć. Postanowilismy nieco sie rozerwać z meżem i wybraliśmy się na weekend za miasto . Powiem Wam,ze ten wyjazd bardzo nam pomógł. Dzięki temu atmosfera się polepszyła.

Sprawiliśmy sobie również kilka fajnych zabawek. Jak na przykład:
http://intymnosc.pl/lelo-billy-bordo...zer-p-970.html - jest to wibratorek lelo

Świetny jest również ten Libi Spray - to cos dla kobiet.Spray sprawia,że macie o wiele lepsze doznania tam na dole. Odczuwacie bardzo przyjemne ciepło.
http://intymnosc.pl/libispray-intens...cy-p-1275.html

Czy ten libi spray ma podobne działanie jak pewien żel Durexa sprzedawany jakiś czas temu ? Sama zastanawiałam się ostatnio nad wibratorem i chyba również sobie kupimy.
Ja ze swojej strony polecam Sex Elixir. Świetny afrodyzjak.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 21-07-2015, 08:40
Adelka's Avatar
Adelka Adelka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2014
Posty: 237
Domyślnie

O sex elixir również słyszałam .Nie jestem pewna czy czytałam o nim tutaj czy może na innym forum ale dziewczyny wypowiadały się o nim bardzo pozytywnie. Jeszcze nie stosowaliśmy żadnych afrodyzjaków.No może te popularne, jedzeniowe czyli oklepane truskawki z czekoladą oraz szampanem

Jestem jednak otwarta na inne doznania. Czy stosujecie to często? I czy aby nie jest to efekt placebo?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 21-07-2015, 22:16
ula krasula ula krasula is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 5
Domyślnie

Nie ma czegoś takiego co wkręcacie. Przecież to jest podejrzane ludzie..lepiej na pewno będzie jeśli pójdziecie na siłownie i będziecie przede wszystkim jakoś to uprawiać sport. Na pewno to wam pomoże przy tym właśnie, że zdobędziecie normalnie jakoś wysoki poziom testosetronu i się podniesie libido.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 05-01-2016, 14:18
Wywia Wywia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2015
Posty: 29
Domyślnie

Truskawki i szampan to nie jest dobry pomysł - przede wszystkim dlatego, że oba są kwaśne i zgaga murowana, a po drugie - juz niemodne. teraz się pije szampana z warzywami w tempurze, jak Japonczycy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 20-01-2016, 21:15
Coldi Coldi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 839
Domyślnie

Każdą kobietę to czasem dopada. Można temu zaradzić są różne środki które zwiększają libido u kobiety. Myślę, że takie środki znajdziesz w sklepie eRozkosz mają tam spory wybór różnych rzeczy więc i na libido też coś znajdziesz
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 26-02-2016, 20:07
Dorota24 Dorota24 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 7
Domyślnie

Spróbuj zmienić dietę. Na przykład cebula jest dobrym afrodyzjakiem. Osobiście mogę potwierdzić, że dieta ma duży wpływ na libido. Następną kwestią jest to, że jeśli nie chcesz, to nie rób. Po co robić coś na siłę? Musi to zrozumieć.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:53.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.