kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Moda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #71  
Stary 09-04-2018, 10:47
AnetkaWu AnetkaWu is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 17
Domyślnie

myślę, że bez względu na to, jaki charakter ma mieć praca, pierwsza rozmowa zawsze wymaga eleganckiego ubioru. Przecież to, że ktoś ma pracować na magazynie nie znaczy, że powinien przyjść w kombinezonie - tak mi się wydaje Elegancka rozpinana bluzka, marynarka, spodnica nie za krótka albo eleganckie spodnie. A jak ktoś lubi to sukienka też jest dobrtym pomysłem, tylko może nie za duży dekolt
Odpowiedź z Cytowaniem
  #72  
Stary 30-04-2018, 13:29
kobietka_10 kobietka_10 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 601
Domyślnie

to musi być coś eleganckiego, ale też z klasą i dobrym gustem. Trzeba zrobić dobre wrażenie, ale wiadomo w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Może np. taka sukienka https://aeterie.com/produkt/magnolia-atramentum/ byłaby odpowiednia?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #73  
Stary 15-05-2018, 08:34
kizomba kizomba is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 652
Domyślnie

W przyszłym tygodniu mam rozmowę o pracę, zależy mi żeby wypaść profesjonalnie i oczywiście, żeby mnie zatrudnili. Co powinnam na siebie ubrać, żeby dobrze wypaść? Koleżanka poradziła mi żebym niezależnie od upału założyła marynarkę, tylko no zastanawiam się jaki kolor wybrać, nie wiem jak ubierają się pracownicy firmy. Przeglądałam rano poradnik o dobrze marynarki do figury http://modbis.pl/Marynarki-damskie-j...524808476.html to jedyne informacje, które do tej pory znalazłam. Gdzie szukać więcej informacji na temat stroju na rozmowę? Jak wy się ubieracie z takiej okazji i czy faktycznie ma to znaczenie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #74  
Stary 15-05-2018, 15:46
szalona szalona is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 984
Domyślnie

Oczywiście elegancko, ale skromnie i nie pozwalamy sobie na mocny makijaż Pamietajmy też że pracodawca jeśli decyduje się nas przyjąć ma obowiązek wysłać nas do lekarza medycyny pracy. Jeśli nie ma jeszcze podpisanej umowy ( co się zdaża na początku działaności) warto mu podpowiedzieć wyszukarkę ttps://ranking.abczdrowie.pl/s/lekar...y/zielona góra Za pomoca której szybko znajdzie lekarzy medycyny pracy w waszej miejscowosci. Orzeczenie o zdolnosci wykonywania pracy na danym stanowisku jest obowiązkowe.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #75  
Stary 15-05-2018, 17:27
szygi szygi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 854
Domyślnie

Wiadomo że nie wyzywająco , najlepiej elegancko i skromnie . Jakieś delikatne dodatki , sukienkę np . Uważam że bardzo przydatny może okazać się taki artykuł
wiosenne ubranie do pracy- jakie wybrać bardzo przydatne informację w co najlepiej ubrać się do pracy .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #76  
Stary 16-05-2018, 17:37
ada_90 ada_90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 1 342
Domyślnie

To zależy, jaki mamy styl i o jakie miejsce pracy się staramy, ale na pewno musimy się ubrać elegancko na taką rozmowę. Warto popatrzeć na takie https://amsustore.com/ ekskluzywne bluzki, spódnice. Mogą się przydać także na co dzień do pracy. Chodzicie elegancko w pracy?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #77  
Stary 18-05-2018, 07:54
Majka89 Majka89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 862
Domyślnie

Odpowiednio do stanowiska na jakie chcemy się rekrutować. Jedna osoba może przujść w dresie, inna musi być w garniturze. Pierwsze wrażenie jest szalenie istotne i to one może zaważyć na waszym być lub nie być w danej firmie. Polecam poczytać sobie o tym tutaj http://mojprogres.pl/aktualnosci_mam...zenia_post_719
Odpowiedź z Cytowaniem
  #78  
Stary 22-05-2018, 12:11
katarzynapa katarzynapa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 104
Domyślnie

Na rozmowie wypada wyglądać elegancko, można iść w dżinsach do których założymy koszulę. A elegancki akcent dodamy poprzez odpowiednio dobrane żakiety damski z zoio. Dzięki czemu podczas rozmowy z pewnością będziesz czuła się komfortowo ale nutka elegancji będzie widoczna na pierwszy rzut oka
Odpowiedź z Cytowaniem
  #79  
Stary 22-05-2018, 14:48
jarolopez's Avatar
jarolopez Mężczyzna jarolopez is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 5
Domyślnie

Może warto sprawdzić informacje wśród znajomych w tym temacie? Sądzę, że to może być naprawdę bardzo dobre rozwiązanie
__________________
Może wariat to po prostu członek jednoosobowej mniejszości.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #80  
Stary 22-05-2018, 18:59
mona21 mona21 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 734
Domyślnie

To jeszcze zależy o jakie stanowisko zamierzamy się ubiegać, ale na rozmowę o pracę zawsze warto wybrać eleganckie koszule damskie. Schludnie i z klasą. Do tego jakaś klasyczna spódnica, może taka jak tu: https://papilion.pl/zul_m_KOLEKCJA_SPODNICE-8661.html i gotowe - nie ma co przesadzać.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:50.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.