kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Kuchnia
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #31  
Stary 18-05-2018, 14:34
paticia7 paticia7 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 10
Domyślnie

ja w pracy najczęściej sięgam po kanapki - ale z różnym nadzieniem, wszelkiego typu sałatki - takie z warzywami, z makaronem albo ryżem. poza tym świeże owoce, jogurty naturalne i ewentualnie od czasu do czasu jakieś dania jednogarnkowe, które można szybko podgrzać w mikrofalówce
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Stary 27-05-2018, 21:25
Franczeska Franczeska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 435
Domyślnie

Do pracy staram sie zabierac cos zdrowego i pelnowartosciowego jak jourt z musli czy salatka, ale zdarza mi sie tez zamowic cos z macro bios baru tj firma cateringowa np jakis lunch box jak zapomne zabrac cos z domu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Stary 02-06-2018, 12:01
Strelka Strelka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 154
Domyślnie

Wiadomo, że tak.Ale u nas w pracy jest też taki zwyczaj, że każdy co jakiś czas przynosi coś słodkiego. Ja to staram się przynosić coś co sama zrobie. A z blogiem https://www.sklep.savpol.pl/blog/bez...o-mozliwe.html zawsze pyszne rzeczy mi wychodzą
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Stary 15-06-2018, 11:46
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 323
Domyślnie

Ja staram się zawsze mieć w pracy oprócz kanapek czy też sałatki również jakieś zdrowe przekąski, bo jak wiadomo praca przy komputerze często skłania człowieka do podjadania. U mnie najlepiej sprawdzają się takie wafle ryżowe https://kupiec.pl/produkt/wafle-ryzowe-naturalne/ - czuję się po nich lekko, nie mają wiele kalorii, więc są idealną przekąską do pochrupania bez obaw o swoją sylwetkę
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Stary 15-06-2018, 12:07
annamar annamar is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 998
Domyślnie

A i owszem jem i to często, bardziej na zamówienie niż sama go robię. Bardzo dobre jedzenie na dowóz ma Margaret z Wrocławia. Tam jest bardzo dobre jedzenie zawsze. Uwielbiam szczególnie, Zestaw Ser camembert opiekany z żurawiną, cudo!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Stary 09-07-2018, 18:01
brise brise is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 68
Domyślnie

Ja nie zamawiam typowej diety pudełkowej, zwykle biorę coś z pizza portal, np jedzenie z dostawą zielona góra - jest sporo fajnych restauracji, które dostarczają jedzenie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Stary 10-07-2018, 09:11
eliza104 eliza104 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Posty: 1 915
Domyślnie

A to nie wychodzi drogo? Jak tak codziennie zamawiasz?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Stary 11-02-2019, 12:50
maryla328 maryla328 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2016
Posty: 332
Domyślnie

Mnie też nie chce się przygotowywać posiłków w domu, a kanapki zwyczajnie już mi się przejadły Ostatnio robiąc zakupy w Rossmannie na półce zobaczyłam gotowe dania https://www.proporcja.pl/ i kupiłam jedno żeby spróbować. Odtąd kupuję je prawie za każdym razem kiedy idę do pracy. Są pyszne, dietetyczne, bez konserwantów i co więcej - szybkie do przygotowania. Polecam kurczaka w sosie musztardowym Dania można kupić w takich sklepach jak np. Żabka, Auchan czy wspomniany Rossmann
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Stary 29-05-2019, 15:53
Karolina Ka Karolina Ka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2018
Posty: 71
Domyślnie

Żeby mieć jedzenie w pracy a do tego oszczędzić na czasie przygotowania ja zamawiam w takim kateringu- WygodnaDieta. Przywożą mi rano wszystkie 5 posiłków i mam zgłowy wszystko z tym związane. Swieże jedzenie a do tego różnorodne i zdrowe
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Stary 25-06-2019, 23:50
Alińcia Alińcia is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 39
Domyślnie

ja nie mogłabym się teraz obyć bez moich pudełek! z jednej strony nawet o nich nie myślę wychodząc z domu (dostarczają mi do pracy), a z drugiej codziennie jestem ciekawa co dostanę! polecam cateringi dietetyczne!
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:10.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.