kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #151  
Stary 11-08-2020, 11:28
TADhorn Mężczyzna TADhorn is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 1
Domyślnie

Ja staram się trzymać odpowiednią ilość kalorii dziennie. Mam do tego ściągniętą odpowiednią aplikację, która pomaga mi to trzymać. Warto chyba to robić, nie?

___
auto złom katowice
Odpowiedź z Cytowaniem
  #152  
Stary 11-08-2020, 15:36
Matina Matina is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 12
Domyślnie

Zywnosc bio jest czesto zwyklym naciaganiem frajerow na drozsze produkty lepiej isc sobie na ryneczek i kupic prosto od rolnika.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #153  
Stary 11-08-2020, 17:40
adrian72me Mężczyzna adrian72me is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 4
Domyślnie

Ja prowadzę zdrowy tryb życia i towarzyszy mi w tym zbilansowana dieta
Odpowiedź z Cytowaniem
  #154  
Stary 17-08-2020, 10:27
szalona szalona is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 984
Domyślnie

Też staram się zdrowo odżywiać. Bardzo lubię maliny, które są nie tylko zdrowe, ale wspomagają odchudzanie. Zobaczcie sobie ten artykuł tu https://www.bee.pl/maliny-wlasciwosc...yce-a-872.html
Z niego dowiecie się jak maliny wpływają na nasze zdrowie. A też o wykorzystywaniu ich w kosmetyce. Bardzo ciekawy artykuł.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #155  
Stary 24-08-2020, 21:31
Majka33 Majka33 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 170
Domyślnie

Oczywiście, że tak. Przecież zdrowe odżywianie w XXI wieku powinno być już normą. NIe ma co sie zastanawiać, jeśli chcecie wyglądać i czuć się dobrze, to może zajrzycie do https://www.maczfit.pl/rzeszow/ i pomyślicie nad skorzystaniem z cateringu dietetycznego? To dzisiaj niesamowicie korzystna opcja, miejcie to na uwadze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #156  
Stary 27-08-2020, 16:41
WiolaS32 WiolaS32 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 388
Domyślnie

Na ten moment zdecydowanie polecam zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez - e-spar.com.pl/towar/masa-marcepanowa-zentis/44305 w przypadku których będziecie mogli liczyć zarówno na dobrą jakość produktów i całkiem przystępne ceny. Ja ostatnio kupowałam u nich masę marcepanową do ciast i trochę innych produkt. Zapewnili mi szybką dostawę do domu, przy większych zakupach jest to darmowe. Wszystko super i też nie było problemów z terminami.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #157  
Stary 31-08-2020, 22:02
jayka jayka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 111
Domyślnie

A kupujecie jakieś różne super foods? teraz to jest w modzie a ja w sumie nawet do tej pory nie wiem o co dokładnie chodzi z tymi superfoods. Teraz sobie patrzę na sklep https://over100.pl/ i tutaj mają jakieś przekąski zdrowe i tym podobne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #158  
Stary 18-09-2020, 14:45
Panna Panna is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jan 2020
Posty: 70
Domyślnie

Coraz dłużej kiełkuje we mnie myśl żeby przestać kupować mięso mielone gotowe a zacząć robić to własnoręcznie. Szukam sprzętu. Znalazłam maszynkę do mielenia miesa, która wygląda prawie identycznie jak ta która była w moim domu rodzinnym: https://europ24.pl/przybory-do-domow...mielenia-miesa. Pamietam smak mięsa - był o wiele lepszy, mi mielone takie dobre nie wychodzą chociaż trzymam się rodzinnego przepisu. Pewna jestem że to kwestia jakości mięsa.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #159  
Stary 21-09-2020, 18:20
Bara66 Bara66 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2020
Posty: 10
Domyślnie

Jeżeli interesuje Cię właśnie ów problem to miej na uwadze, iż znam stronę, gdzie powinnaś dowiedzieć się o wiele więcej nadzwyczaj wnoszących dużo do życia treści na ów temat. Rekomenduję jak tylko znajdziesz czas bo naprawdę warto według mnie - http://roboty-kuchenne.pl .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #160  
Stary 21-09-2020, 19:21
koko25 koko25 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 1 510
Domyślnie

Zdrowe odżywianie jest bardzo ważne i należy dbać o siebie zwłaszcza w obecnych czasach. Często pada pytanie co jest lepsze olej słonecznikowy czy rzepakowy i ja zdecydowanie stawiam na rzepakowy bo większą ilość witamin i kwasów omega o czym świadczą badania. Zresztą jak nie wierzysz to poszukaj w sieci i się przekonaj.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:34.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.