kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Wnętrza
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #31  
Stary 29-10-2020, 06:10
sara898 sara898 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 414
Domyślnie

To może będą się Wam podobały krzesła z podłokietnikami? Bo jeśli tak, to serdecznie polecam sprawdzić sobie ofertę https://www.sfmeble.pl/c/krzesla-z-p...ami-do-jadalni . Dla mnie jest to jedna z najlepszych ofert, z której warto sobie skorzystać. Możliwości sporo oraz wiele ciekawych wzorów do wyboru. Myślę, że znajdziecie krzesła, które będą pasowały idealnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Stary 05-11-2020, 00:25
roksana9202 roksana9202 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 59
Domyślnie

No całkiem interesującą opcją są takie krzesła. Nie miałam, nie planowałam, ale sprawdzam i liczę na to, że może akurat sprawdzą się u mnie. Obawiam się tylko, ze krzesła z podłokietnikiem będą zajmowały za dużo miejsca.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Stary 12-11-2020, 22:30
Bigger Bigger is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2020
Posty: 10
Domyślnie

To prawda, krzesła z podłokietnikiem zajmują więcej miejsca niż te bez. Jeżeli jeszcze czegoś fajnego szukasz to zajrzyj tu. Jeśli chodzi o krzesła i stoły to mają naprawdę ciekawą ofertę mebli z drewna i nie tylko. Do tego do wyboru naprawdę szeroką gamę obić. Jest w czym wybierać i na pewno warto zajrzeć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Stary 26-12-2020, 18:57
Kamilla36 Kamilla36 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2020
Posty: 138
Domyślnie

Urządzenie jadalni nie wydaje mi się być trudne - stół i kilka krzeseł i gotowe
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Stary 26-12-2020, 19:01
mczay mczay is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 814
Domyślnie

Oczywiście podstawowym wyposażeniem jadalni jest stół i krzesła. Tego typu mebli polecam Ci szukać w sklepie internetowym Najtańsze Meble, gdzie mimo dobrych jakościowo mebli, panują tutaj niskie ceny i duży wybór. Ja tutaj znalazłam bardzo fajne brw krzesła, które wydają się bardzo wygodne. Jeśli one Ci się nie spodobają, na pewno znajdziesz tutaj inne pasujące do swojej koncepcji komfortowe krzesła. Ja na pewno przy najbliższej okazji zdecyduję się na te. Wydają się solidne, więc będą mi służyć przez długie lata
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Stary 05-01-2021, 09:49
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 939
Domyślnie

Cześć, ja też właśnie jestem w trakcie urządzania jadalni i wpadłam na pomysł że urządzę ją tak zwyczajnie, bo lubię prostotę, ale z drugiej strony żeby miała elementy nowoczesności i właśnie coś takiego znalazłam na stronie https://lubiemeble.pl/jadalnia
Bardzo mi się podoba ta strona, bo już widziałam że znajdę tam wszystko czego potrzebuje, w sumie mają duży wybór więc na pewno każda z was znajdzie tam meble dla siebie, pozdrawiam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Stary 09-01-2021, 15:35
reksio78 reksio78 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 321
Domyślnie

A co powiesz o wiklinowych meblach ? Te moim zdaniem idealnie odnajdują się w każdym rodzaju wnętrza. Ciekawe modele znajdziesz u nich https://wiklinowa-wies.pl paru znajomych ma od nich meble, dodatki wiklinowe i przyznam że bardzo solidnie to wygląda.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Stary 18-01-2021, 08:10
kiki998 kiki998 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 532
Domyślnie

W jadalni z pewnością nie powinno zabraknąć porządnego i funkcjonalnego stołu. Ja zdecydowałam się kupić taki robiony na wymiar i indywidualne zamówienie, dzięki czemu jest dokładnie taki jakiego oczekiwałam. Jeśli też szukacie tego typu rozwiązań to zerknijcie sobie na https://stolywood.pl/. tu za pomocą konfiguratora można szybko stworzyć stół czy stolik taki odpowiadający Waszym potrzebom. Sprawna realizacja zamówień, profesjonalna obsługa.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Stary 18-01-2021, 10:58
Kombi Kombi is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2021
Posty: 4
Domyślnie

Gdzie szukacie takich inspiracji?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Stary 18-01-2021, 13:53
Majka33 Majka33 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 170
Domyślnie

Tak, to ważna rzecz. W końcu jeśli w odpowiedni sposób podejdziecie do tego tematu, to będziecie w stanie o wiele skuteczniej zadbać o swój komfort. Właśnie dlatego warto zajrzeć do https://magod.pl/pol_m_-Krzesla-276.html i samemu przekonać się, co konkretnie mogłoby zadziałać w Waszym przypadku.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:18.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.