kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 07-05-2021, 07:48
MajaU MajaU is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 124
Domyślnie Pielęgnacja cery w domu - porady

Mam pytanie, jak radzicie sobie z cerą problematyczną gdzie jednak są duże kłopoty ze skórą i jej odpowiednim stanie. Niestety pojawia się spory problem związany z trądzikiem i przebarwieniami. Już nie ma pomysłu jak z tym walczyć. Pomożecie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 14-05-2021, 08:08
DariaM11 DariaM11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 2 000
Domyślnie

Tutaj zdecydowanie warto zwrócić uwagę na takie możliwości jak skuteczne kosmetyki marki Summe u których znajdziecie serię BECLARITY która kontroluje produkcję i syntezę melaniny, hamując tym samym aktywność enzymatyczną tyrozynazy. Dlatego zajrzyjcie na https://summe.pl/seria/beclarity/ i może ich kosmetyki również Wam pomogą w przypadku problemów z cerą.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 15-05-2021, 17:15
Malwinka27 Malwinka27 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 520
Domyślnie

No i to bardzo dobry kierunek w mojej opinii jeżeli chodzi o skuteczne kosmetyki to w przypadku Summe można liczyć na różnorodność zestawień, bogaty naturalny skład i jednocześnie obsługa która zawsze potrafi doradzić. Wszystko zgodnie z potrzebami, no i co również ważne specjalne serie które pomagają w konkretnych problemach na przykład jeżeli chodzi o trądzik, przebarwienia, czy niestety zmarszczki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 17-05-2021, 21:16
lila lila is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 546
Domyślnie

Ja też różne domowe sposoby stosowałam, kupowałam drogie kosmetyki, a i tak najskuteczniej pozbyłam się trądziku jak zaczęłam stosować antykoncepcję. Konkretnie to są to tabletki belara. Teraz to już nie mam co tuszować makijażem, a wcześniej nie miałam innego wyjścia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 18-05-2021, 12:54
MajaU MajaU is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 124
Domyślnie

Dzięki wielkie za wskazówki, ja na pewno sprawdzę propozycje jakie przygotowaliście. No i zobaczymy w takim razie co z tego ostatecznie wyjdzie i jakie korzyści przyniesie mojej skórze
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 20-05-2021, 18:00
rozalka99 rozalka99 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 257
Domyślnie

Problemy z cerą potrafią uprzykrzyć życie. Dlatego najlepiej poszukać opinii o skutecznych terapiach i je samemu sprawdzić. Ja z kolei niedawno słyszałam, że kuracja Nano Needles od Aurumaris działa na różne przebarwienia, trądzik i usuwa blizny. Zabiegi są bezbolesne i nie trzeba później dochodzić do siebie przez kilka tygodni. Więcej informacji tutaj https://aurumaris.eu/produkt/nano-ne...-odnowy-skory/ .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 24-05-2021, 07:52
Czarnawydra Czarnawydra is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 484
Domyślnie

Na przebarwienia to ja po sobie polecam zabiegi laserowe - https://klinikamiracki.pl/laserotera...ulowy-lavieen/ Męczyłam się z przebarwieniami naprawdę długi czas, a tutaj seria zabiegów i problem z glowy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 26-05-2021, 10:39
PaulinaW PaulinaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 471
Domyślnie

No tutaj akurat też uważam, że w zakresie wyboru skutecznych kosmetyków i preparatów na radzenie sobie z problemami skórnymi, trądzikiem, zmianami itd. to akurat summe i ich naturalne produkty świetnie w tym pomagają. Dlatego warto zajrzeć na https://summe.pl/ i sobie sprawdzić co przygotowali i w jakim zakresie będą ci w stanie pomóc. Mi z resztą tą markę polecała znajoma która zajmuje się kosmetyką i prowadzi swój gabinet
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 15-06-2021, 05:10
kastanio kastanio is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 2 076
Domyślnie

Myślę, że jak znajdziesz naturalne kosmetyki do pielęgnacji ciała od dobrego producenta to nie będzie problemu żeby zadbać o cerę. Domowe sposoby niektóre są super, ale pytanie ile z nich jest skutecznych?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 15-06-2021, 07:44
sara89 sara89 is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 40
Domyślnie

Pielęgnacja skóry trądzikowej jest sporym wyzwaniem, ja długo szukałam odpowiednich kosmetyków i w końcu udało mi się trafić na https://www.permanent24.pl/pl/p/Krem...ream-50-ml/358 , dzięki niemu stan mojej skóry bardzo się poprawił.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:31.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.