kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Praca
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 17-02-2019, 12:10
janczarka janczarka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 283
Domyślnie opinie o szkoleniach M.Niziołek

Witajcie Czy ktoś z Was miał już okazję uczestniczyć w szkoleniach, organizowanych przez panią Martę Niziołek ? Porusza tematy związane z księgowością, podatkami, formami rozliczeń itd. Księgową nie jestem ale prowadzę swoją firmę i chciałabym się nieco w tym temacie podszkolić. Z góry dziękuje za wszelkie sugestie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 17-02-2019, 12:22
kinnia kinnia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 725
Domyślnie

nie brałam udziału w jej szkoleniach bo jeszcze studiuje, ale zamierzam bo słyszałam o tej firmie sporo dobrego sam fakt, że prowadzą swoje biuro doradztwa podatkowego już ponad 20 lat robi wrażenie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 21-02-2019, 13:18
figa figa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 924
Domyślnie

tak byłm u niej już na 2 szkoleniach w ubiegłym roku i w tym też jadę do Katowic na kolejne Polecam bardzo dobra organizacja, ogromny zastrzyk wiedzy. Naprawde sporo mozna z takiego szkolenia wynisc wiec uważam, ze warto
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 06-03-2019, 10:36
janczarka janczarka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 283
Domyślnie

super, bardzo wam dziekuje za wszystkie informacje jestescie juz kolejnymi osobami, ktore pozytywnie wypowiadaja sie na temat tych szkolen takze nie ma co rzezbic trzeba tylko wybrac jakis jeden konkretny kurs i pojechac. mam nadzieje, ze beda jeszcze wolne miejsca
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 31-03-2019, 16:15
figa figa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 924
Domyślnie

janczarka to fakt ja też już słyszałam wiele pozytywnych opinii poza tą moją. W takim razie sama widzisz, że nie ma co dłużej myśleć tylko czym prędzej rezerwować sobie miejsce na tym szkoleniu bo jak wiadomo, liczba miejsc jest ograniczona.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 09-04-2019, 09:30
janczarka janczarka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 283
Domyślnie

tak wiem wiem dzięki za info termin mam już zaklepany na szczęście, we wrześniu jadę do Gdańska
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 21-04-2019, 13:22
inka inka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 1 167
Domyślnie

Co do różnych szkoleń, szczególnie szkoleń dla firm to ze swojej strony mogę polecić Wam zajrzeć na stronę https://akademialtca.pl/ . Korzystałam z ich wykształcenia i doświadczenia finansowego podczas dwóch rodzajów szkoleń, które powiązane były z tematem: szkolenie ceny transferowe oraz szkolenie podatkowe. Według mnie dobrze jest, aby każdy z pracowników wiedział podstawy funkcjonowania firmy w tym sektorze, bo ma to duży wpływ na kondycję całej firmy. Mam nadzieję, że skorzystacie i również będziecie zadowoleni
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:31.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.