kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ciąża
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #31  
Stary 20-11-2017, 13:14
miaina miaina is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 2
Domyślnie

Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Stary 29-11-2017, 16:49
kobietka_10 kobietka_10 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 601
Domyślnie

u mnie na początku z ciążą nie była taka łatwa sprawa, starsznie się męczyłąm i brakowało mi sporej ilośi ważnych minerałów, najgorzej wyglądało żelazo na badanich i dobrze że lekarz zapisał mi ten fajny dicofer, który bardzo przyjmenie się stosuje
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Stary 01-02-2018, 13:09
PawlakJA PawlakJA is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 150
Domyślnie

Tutaj https://www.babyboom.pl/ciaza/zdrowi...awy_ciazy.html sobie zerknijcie, na stronce maja tez fajny kalendarz ciazy, własnie tydzien po tygodniu, mozna sobie poczytac o objawach i tez zobaczyc jak rozwiaja sie maluszek
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Stary 01-02-2018, 15:45
matyra matyra is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 4
Domyślnie

Cześć, myślę cały czas nad tym jak odpowiednio przygotować się do macierzyństwa. Na http://www.dziecko-zdrowie.pl/akceso...ac-po-smoczek/ czytałam na przykład o smoczku, czy warto jest po niego w ogóle sięgać. Znacie może jeszcze jakieś artykuły o tym w jaki sposób można dobrze opiekować się małym dzieckiem?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Stary 04-02-2018, 11:24
inka inka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 1 167
Domyślnie

Cześć wszystkim, wiesz co, jeśli o tym myślisz to wydaje mi się, że powinnaś sobie zajrzeć na najlepszy serwis dla mam w sieci. Przecież wszyscy wiedzą, że to właśnie na www.mamaluch.pl można znaleźć najciekawsze i najbardziej rzetelne artykuły na temat tego, jak dobrze przeżyć ciążę. A to wbrew pozorom nie jest takie proste, jak się niektórym ludziom wydaje...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Stary 02-03-2018, 19:29
Judyta3 Judyta3 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 723
Domyślnie

Najlepiej jednak po prostu zdobyć taką rzetelną wiedzę od doświadczonego ginekologa. Moją ciążę prowadził dr.n.med. Wojciech Grzybowski z BORAMED - on ma na prawde spore doświadczenie i dobre podejście do pacjentek. Ciąża przebiegła pomyślnie i synek jest zdrowy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Stary 06-03-2018, 13:39
klarysa's Avatar
klarysa klarysa is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 49
Domyślnie

Kompleksową wiedzę i odpowiedzi na większość pytań znajdziesz na portalu dzidziusiowo.pl. Piszą tam specjaliści z różnych dziedzin, więc można dowiedzieć się wielu rzeczy nie tylko z czysto medycznego punktu widzenia. Wystarczy wpisać odpowiednie zagadnienie w wyszukiwarkę na stronie i szybko znajdziesz odpowiedni artykuł. Warto też odwiedzić forum, gdzie rodzice dzielą się różnymi spostrzeżeniami. Czasami opisywane są tam codzienne problemy z ciążą albo już wychowywaniem maleństwa. Warto sprawdzić, czy nie ma tam odpowiedzi na dręcząc nas pytania. Polecam z czystym sercem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Stary 13-03-2018, 09:07
annamar annamar is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 998
Domyślnie

Chyba również kompleksową wiedzę znajdziesz u ginekologa ogólnie. Jeżeli tylko masz jakieś wątpliwości koniecznie sprawdzaj je właśnie tam! Ogólnie to bardzo ważne jest, ja mam fajną panią ginekolog panią Beatę Chołys Duszyńską wiem, ze ona też prowadzi ciążę. Przyjmuje w Limanowej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Stary 27-04-2018, 12:08
lucy92e lucy92e is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 706
Domyślnie

W którym tygodniu kupujecie już jakąś wyprawkę? I kiedy kupujecie laktator? Bo to mnie najbardziej interesuje, bo zastanawiam się nad laktatorem Lakta Mila, ze strony http://www.simed.pl/ bo chyba tam najkorzystniej można go kupić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Stary 28-06-2018, 12:43
ami_dudek ami_dudek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2 219
Domyślnie

Bardzo dobrą opcją jest moim zdaniem diagnostyka prenatalna. W zależności od danego tygodnia ciąży wykonuje się odpowiednie badanie. Warto poczytać o tym trochę więcej, zapoznać się bliżej z tematem tego typu badań.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:28.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.