kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Uroda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #31  
Stary 21-12-2017, 17:11
hanka72w hanka72w is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 2
Domyślnie

zel effacler uzywam polecam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Stary 21-12-2017, 22:50
annamar annamar is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 998
Domyślnie

Trądzik to fakt duży problem, ale ja mam na przykład atopowe zapalenie skóry.U mnie bardzo pomagają kosmetyki z atopis.pl Bardzo fajne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Stary 27-12-2017, 22:16
lucy92e lucy92e is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 706
Domyślnie

Nie mogę uwierzyć w to, że lekarz tak Ci powiedział... Udaj się do dobrego specjalisty i po konsultacji udaj się do dobrej kliniki kosmetycznej, która pomoże w działaniu leków. Ja swój trądzik leczyłam u siebie w Krakowie - w klinice SCM estetic.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Stary 15-11-2018, 14:48
gabriela90 gabriela90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 525
Domyślnie

Przede wszystkim przy trądziku należy odpowiednich dla takiej skóry kosmetyków. Polecam Ci https://www.doz.pl/apteka/k499-Dermokosmetyki , gdzie z pewnością znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie, bo każdy produkt jest dokładnie opisany. Ceny również są godne uwagi, bo dużo niższe niż gdzie indziej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Stary 28-01-2019, 18:32
BeatkaK BeatkaK is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 28
Domyślnie

Ja blizny potrądzikowe usuwałam za pomoca zabiegu z mezoterapii i bardzo jest to skuteczna metoda. Zabieg sam w sobie jest bezinwazyjny , a ma bardzo dobre działanie. Bardzo ładnie ten zabieg usuwa blizny potradzikowe. Nie pozostawił mi żadnych śladów. Zabieg robiłam w klinice Ego Med Spa w Krakowie https://ego-medspa.pl/.i bardzo dobra klinika, na bardzo wysokim poziomie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Stary 21-02-2019, 14:20
Ola32 Ola32 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 117
Domyślnie

Hej!
Jeśli borykacie się z trądzikiem to polecam Wam miejsce, jakim jest klinika leczenia trądziku katowice. Sama miałam ten problem i długo nie mogłam znaleźć skutecznej metody na jego pozbycie się. Dopiero doświadczeni specjaliści z kliniki leczenia trądziku w Katowicach zaproponowali mi leczenie, które przyniosło oczekiwane rezultaty. Serdecznie polecam!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Stary 26-02-2019, 21:03
MalwinaB MalwinaB is offline
Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 40
Domyślnie

U mnie zabieg mezoterapii bardzo mi pomógł w pozbyciu sie blizn potrądzkiowych. Mia-łam bardzo widoczne blizny i maskowanie pudrem nawet nie pomagało. Dopiero po me-zoterapii moje blizny zaczęły znikać. Zabieg wykonywałam w Simea Beauty Dąbrowa Górnicza
http://www.simeabeauty.pl/

Ostatnio edytowane przez MalwinaB : 03-03-2019 o 12:00.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Stary 04-03-2019, 12:00
ada_90 ada_90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 1 342
Domyślnie

Wrażliwa skóra i skłonna do trądziku na pewno musi być odpowiednio pielęgnowana. Kosmetyków też nie możemy mieć pierwszych lepszych. Ja oczyszczam skórę rześkim tonikiem HB. Pasuje mi taki i delikatnie odświeża skórę przez co ona się nie świeci.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Stary 11-03-2019, 12:36
HalinaBA HalinaBA is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 62
Domyślnie

Blizny potradzikowe to straszny koszmar. Bardzo długo walczylam z tym aby je zlikwido-wać. Zapisałam się na zabieg z mezoterapiii bardzo ładnie wyleczyło mi blizny. Treaz już nie mam śladu po nich. Z efektów jestem bardzo zadowolona. Znalazłam bardzo fajną klinike którą mogę jak najbardziej polecić Magnopere Kraków https://magnopere.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Stary 13-03-2019, 14:36
Koralova's Avatar
Koralova Koralova is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 4
Domyślnie

Sam na pewno nie zejdzie z twarzy. Powinnaś udać się do lekarza.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:13.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.