kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Dziecko
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 19-09-2018, 14:17
kiczek kiczek is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 34
Domyślnie

Ja zapisałam dziecko do https://gladka.tevizja.pl/#_ga=2.125...605.1518604893 Dzieciaki mojej przyjaciółki tam uczęszczają i bardzo sobie chwali tą szkolę. Widzę również jak Kubuś i Malwinka chętnie chodzą do szkoły a to również jest bardzo ważne. Nauka języka na najwyższym poziomie ana tym też mi zależy, ponieważ język obcy w dzisiejszych czasach jest niezbędny.

Ostatnio edytowane przez kiczek : 19-09-2018 o 14:23.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 19-10-2018, 07:51
majka34 majka34 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 379
Domyślnie

Moim zdaniem ważne jest wykształcenie naszego dziecka. Ja wybrałam szkołę podstawową Te Vizja w Warszawie ul. Gładka 31 i dziecko i ja z niej jesteśmy zadowoleni. Dziecko uczy się dwóch języków, uczestniczy w zajęciach dodatkowych, gdzie rozwija swoje hobby. Do szkoły chodzi z zadowoleniem, cieszy się każdym dniem,nie trzeba go zmuszać do nauki, często uczą się po przez doświadczenia, które bardzo mu się podobają.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 23-10-2018, 09:41
janczarka janczarka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 283
Domyślnie

Na pewno sporo zależy od budżetu i nastawienia rodziców. My z mężem zdecydowaliśmy się posłać syna do podstawówki prywatnej w Warszawie na Wilanowie - Edison. Powodów było wiele. Między innymi jest tam kładziony duży nacisk na naukę języków obcych, jest sporo zajęć dodatkowych. Dodatkowo nieliczne klasy, doświadczeni nauczyciele i miła amtosfera.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 13-12-2018, 13:29
ada_90 ada_90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 1 342
Domyślnie

Prywatne szkoly sa teraz popularne i jest ich coraz wiecej. Jesli chodzi o Warszawe to Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie ma dobre opinie. Co myslicie o takich szkolach? Fajne jest to, ze dzieci maja tu basen.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 25-05-2021, 20:40
Witkowa Witkowa is online now
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 343
Domyślnie

Moim zdaniem lepiej jest wybrać dla dziecka prywatną szkołę podstawową. W Warszawie akurat nie znam takich szkół, ale jeśli ktoś z Was jest z okolic Krakowa, to polecam szkołę https://royalschool.eu. Jak widać dzieci mogą się tam nie tylko uczyć tego, co ich rówieśnicy w innych szkołach, ale mogą też rozwijać swoje pasje i zainteresowania
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 12-06-2021, 10:55
Roarrra Roarrra is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 196
Domyślnie

Nie namawiam do ani jednej ani drugiej, wszystko ma swoje plusy i minusy, to już rodzice muszą podjąć decyzje. Mi poleciła już konkretną szkołę siostra - Te Vizje na Ochocie i tu zapisałam córkę. Ja jestem bardzo zadowolona, córka jeszcze bardziej i to widać jak wraca ze szkoły.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 23-06-2021, 11:46
kastanio kastanio is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 2 076
Domyślnie

A co sądzicie o szkołach policealnych np. https://www.proedukacja.edu.pl/higie...tomatologiczna taki kierunek jak ten jest wart uwagi? Można znaleźć dobrą pracę w tym zawodzie?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:01.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.