kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #31  
Stary 12-03-2019, 13:19
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 989
Domyślnie

Ja zdecydowanie wolę mężczyzn ginekologów. Nie wiem dlaczego tak jest, ale od początku chodziłam do pana doktora. Później na chwilę zmieniłam na kobietę, aby w ciąży powrócić pod opiekę dr Mielcarka z http://doktorginekolog.pl/ . Jak na razie zostaję przy tym wyborze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Stary 20-03-2019, 08:24
witek350 Mężczyzna witek350 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 109
Domyślnie

Moja narzeczona niedawno zmieniła lekarza prowadzącego jej przypadek i jest zadowolona - jeśli komuś jest potrzebny ginekolog kraków prywatnie, to mogę polecić z jej wrażeń.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Stary 27-03-2019, 11:05
ada_90 ada_90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 1 342
Domyślnie

Trzeba regularnie odwiedzać ginekologa i znaleźć w ogóle dobrego, który ma doświadczenie. Pierwsza wizyta może być stresująca, więc można iść z mamą, przyjaciółką. Tutaj http://www.arciszewski.pl/ można znaleźć klinikę i też dobrego ginekologa.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Stary 02-04-2019, 13:08
angelinajos angelinajos is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 29
Domyślnie

Dziewczyny pamiętacie swoją pierwszą wizytę u ginekologa? Ja pamiętam i bardzo dobrze ją wspominam. Oczywiście na początku bardzo się bałam ale Pani ginekolog z Rudy Śląskiej była dla mnie bardzo miła. Szczerze mówiąc dalej do niej chodzę haha . Nie wyobrażam sobie abym mogła iść do innego lekarza :P.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Stary 10-04-2019, 10:27
malinka01 malinka01 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 451
Domyślnie

A na badania prenatalne chodzicie podczas ciąży? Ja właśnie próbuję się zarejestrować na USG do pani doktor Rozmus-Warcholińskiej w moim mieście, tzn. w Częstochowie. Ona tam przyjmuje w tej klinice Gyncentrum. Same dobre opinie mozna u niej usłyszeć na mieście. A jak pytam się koleżanek, to tak samo mi mówią żeby do niej iść.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Stary 29-04-2019, 13:03
dywka dywka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 901
Domyślnie

Teraz szukam ginekologa z Warszawy, bo mój aktualny ginekolog nie najlepiej się spisuje. Nie jest też zbyt miły, a to też jest bardzo ważne. Mam już namiar na https://medichouse.pl/specjalista/ginekolog-warszawa/ i ginekologa z tej kliniki. Jak macie też kogoś godnego polecenia to chętnie przyjmę namiar. Najlepiej proszę o opinie kogoś kto już osobiście korzystał z usług konkretnego ginekologa.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Stary 22-05-2019, 07:09
Franczeska Franczeska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 435
Domyślnie

W Warszawie mam super ginekologa, to dr Tadeusz Kirzyński z przychodni KEN na Ursynowie. Ma duże doświadczenie, wiedzę i odpowiednie podejście do pacjentek. Regularnie zleca badania, zapisuje na kontrole, dobrze tłumaczy jak się coś niepokojącego dzieje. Na każde pytanie zawsze zna odpowiedź, mam do niego zaufanie i mogę szczerze polecić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Stary 22-05-2019, 17:43
krokus13 krokus13 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 569
Domyślnie

Jak szukasz odpowiedniego lekarza jakim jest ginekolog to na pewno powinieneś sprawdzić na stronie lekarzbezkolejki dzięki czemu szybko znajdziesz najlepsze oferty odnośnie specjalistów. Ja sama będę musiała zapisać sie do ginekologa ponieważ podejrzewam torbiele.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Stary 31-05-2019, 11:22
reksio78 reksio78 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 321
Domyślnie

No tak, ale samo wejście na taką stronę za dużo nam nie da. Najważniejsze jest to, by poznać zawczasu nieco takiego lekarza najlepiej z opowieści koleżanek. Jak szukałam innego ginekologa to popytałam kilka osób i z ich opowieści najbardziej przypadła mi do gustu dr Blicharczyk z Holistic w Warszawie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Stary 16-06-2019, 21:32
karolinaW karolinaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 475
Domyślnie

Ja bardzo sobie chwalę pana doktora Marka Pawlika z Poznania https://gabinetypawlik.pl/ Ma bardzo dobre podejście do pacjentek, cierpliwość, szczegółowo odpowiada na pytania, nie mam poczucia że się spieszy i czeka na kolejną pacjentkę a u innych lekarzy takie poczucie miałam. Prowadził moje dwie ciąże.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:33.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.