kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #31  
Stary 10-03-2022, 14:07
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 592
Domyślnie

To są na pewno rewelacyjne samochody ale ja jestem zakochana w macanie, byłam już nawet w salonie Porsche Centrum Sopot i rozmawiałam z doradcą, potrzebuję samochodu do firmy a porsche jest najbardziej reprezentacyjny
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Stary 30-04-2022, 09:41
iza100 iza100 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 085
Domyślnie

Skoro faktycznie obecny samochód ci nie wystarcza, to pomyśl o zakupie nowego i większego. Z tego co wiem, to wielu klientów chwali sobie salon samochodowy https://vw.centrumpoznan.pl Może akurat znajdziesz tutaj coś dla siebie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Stary 30-04-2022, 11:21
DariaM11 DariaM11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 2 000
Domyślnie

Według mnie jeżeli szukacie przede wszystkim naprawdę ciekawych ofert w zakresie samochodów osobowych, ale i ciężarowych to warto wziąć pod uwagę ofertę przygotowaną przez Auto Res u których będziecie mogli znaleźć naprawdę szeroki wybór, dobre ceny i jednocześnie profesjonalizm obsługi na każdym etapie. Z ich pomocą wybraliśmy dla siebie Hyundaia i40, a do tego wynegocjowaliśmy naprawdę dobre warunki. Pozdrawiam!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Stary 30-04-2022, 19:31
jenet jenet is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 1 456
Domyślnie

Moim zdaniem dobrym wyborem będzie samochód volvo XC60, B3 benzyna, R-Design, który znajdziecie na stronie https://volvocarkalisz.selekt.volvoc.../strona-glowna . Uważam, że ten samochód ma niebanalny design i w środku ekskluzywne wykończenie, jak w końcu na markę Volvo przystało. Cena tego samochodu może i jest wysoka, ale uważam, że ten samochód jest jej warty.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Stary 01-05-2022, 20:33
wika wika is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 385
Domyślnie

Większy samochód to dobra opcja, sama się na nią zdecydowałam, kiedy rodzinka się powiększyła i w naszej skodzie brakowało miejsca. Mimo wszystko kupując nowy wóz, warto poszukać mechanika, bo o dobrego czasem trudno. Mechanik Ferrari Warszawa to miejsce, które polecam, ale długo go szukałam. Testowałam kilku i zaliczyłam parę błędów, ale cóż było, minęło. Najważniejsze, że teraz jestem w dobrych rękach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Stary 02-05-2022, 13:57
roosevelt.waters's Avatar
roosevelt.waters roosevelt.waters is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2022
Posty: 4
Domyślnie

A co sądzicie o nowym Fordzie Kuga?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Stary 06-05-2022, 13:27
dioka dioka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2022
Posty: 567
Domyślnie

Sporo czasu szukałem z żoną samochodu odpowiedniego dla nas i w końcu się udało. Dzięki stronie https://sprawdz.vin/ też wiedzieliśmy czy aby na pewno auto nie było powypadkowe.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Stary 06-05-2022, 13:27
zawlocka zawlocka is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2021
Posty: 99
Domyślnie

Pamiętaj o regularnym przeglądzie rejestracyjnym. Taki przegląd należy robić raz do roku. Jazda bez niego może grozić nawet odebraniem dowodu rejestracyjnego. Przegląd ten zrobisz w miejscach takich jak Stacja Kontroli Pojazdów Premium Kowale Gdańsk: http://www.skppremium.pl/ .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Stary 09-05-2022, 11:40
masloaneta masloaneta is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2022
Miasto: Kruszwica
Posty: 2
Domyślnie

Cytat:
Napisał roosevelt.waters
A co sądzicie o nowym Fordzie Kuga?

Mój brat kupił ostatnio Forda Kugę. Ogólnie autko mi się podoba ale ma kilka minusów jak wysoki próg załadunku bagażnika, i mały bagażnik jak na tak duże auto.
__________________
ubezpieczeniakruszwica.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Stary 31-05-2022, 11:52
DariaM11 DariaM11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 2 000
Domyślnie

Mi się bardzo podobają nowe Hyundaie, a dokładnie w modelu Tucson oraz Hyundaia i40. Byłam z mężem sprawdzić je w salonie Auto Res i na żywo robią wrażenie. Ceny są całkiem, całkiem. Obsługa rzetelna więc można się dopytać o różne aspekty też techniczne. Jak już jakąś decyzję zakupową podejmiesz to daj znać na który model się zdecydowałaś.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:45.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.