kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #41  
Stary 02-06-2022, 00:12
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 996
Domyślnie

Witam,jak jezdzic bardziej ekologicznie? Wszyscy wiedza ze jezdzenie autem nie jest ekologiczne,jednak na pewno sa jakies mozliwosci,by zrobic to bardziej eko. Co uwazacie na temat tego rozwiązania https://szczawin.info/informacje/dla...dziala-adblue/ ? Moze ktos z niego korzystal? Komentujcie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #42  
Stary 02-06-2022, 14:26
dioka dioka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2022
Posty: 567
Domyślnie

Jeśli myślisz nad kupnem samochodu, ale nie do końca wiesz czy aby na pewno jest tak sprawny jak o tym mówią, to sprawdź to za pomocą numeru VIN na stronie www.sprawdz.vin/dekoder-vin-checker/ Kupując swój samochód skorzystałem z tej opcji i była to dobra decyzja.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #43  
Stary 03-06-2022, 10:20
szymka82 szymka82 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2020
Posty: 284
Domyślnie

Każde auto może się popsuć. Mnie ostatnio do serwisu dowoziła pomoc drogowa bo auto odmówiło mi posłuszeństwa. Świetnie sprawdziła się pomoc drogowa Poznań MMM Service: http://pomocdrogowa.i-poznan.pl/ . Warto zapisać sobie namiary na nich, ja byłam naprawdę zadowolona.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #44  
Stary 17-06-2022, 21:27
cleo5 cleo5 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2021
Posty: 254
Domyślnie

Dlatego uważam że zakupu auta trzeba dokonać w sprawdzonym miejscu ja tak zrobiłam kupiłam audi w Inter Welm sprzedawcy zapewniali o bezawaryjności i jeżdzę już jakiś czas i autko jest niezawodne, cenę wynegocjowałą dobrą i jestem bardzo zadowolona, polecam jak ktoś szuka dobrego auta.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #45  
Stary 21-06-2022, 13:43
elva.koss's Avatar
elva.koss elva.koss is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2022
Posty: 1
Domyślnie

Małe auta miejskie dostępne w ofercie iBemo to duży wybór pojazdów renomowanych marek Ford, Mercedes, Volvo, Hyundai, Mazda, Peugeot, Citroen, DS i LEVC.. Duże zróżnicowanie modeli ułatwia znalezienie egzemplarza idealnie dopasowanego do indywidualnych potrzeb.


__________________________
małe samochody
Odpowiedź z Cytowaniem
  #46  
Stary 24-06-2022, 07:26
rzetelna rzetelna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 1 067
Domyślnie

Faktycznie, w takim przypadku warto rozejrzeć się za większym samochodem. Jednak póki nic nie znajdziecie, to zachęcam was do korzystania z: wypożyczalnia samochodów Warszawa Mają szeroką flotę samochodów, więc na pewno wybierzcie tutaj coś dla siebie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #47  
Stary 25-06-2022, 07:07
jenet jenet is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 1 456
Domyślnie

Chcecie kupić samochód używany czy z salonu? Ja osobiście wolałabym kupić samochód nowy z salonu. Z używanymi nigdy nie wiadomo w jakim są stanie i jaką mają historię. Tutaj możecie zajrzeć i na spokojnie sie rozejrzeć https://volvocarkalisz.volvocars-partner.pl/oferta/ . Moim zdaniem samochody marki volvo to dobry wybór, cechują sie one nie tylko bezpieczeństwem, a także komfortem podróży, nawet w dalekich trasach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #48  
Stary 26-06-2022, 11:01
furon Mężczyzna furon is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 199
Domyślnie

Jak potrzebujesz większego samochodu ale również reprezentacyjnego, komfortowego i prestiżowego to zerknij na też używane https://www.porsche-sopot.pl/pos/sam...e-Uzywane.html Cayenne, dla mnie są idealne
Odpowiedź z Cytowaniem
  #49  
Stary 24-08-2022, 08:55
drakarcys123 drakarcys123 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 490
Domyślnie

Ostatnio bardzo przypadła do gustu oferta firmy, która zajmuje sie wypożyczaniem bagażników. Firma: wypozyczalniaboxow zapewni wam najwyżej jakości bagażniki w naprawdę imponującej cenie. Warto skorzystać, bo mają naprawdę świetny wachlarz ofertowy i przyjemne ceny. Polecam!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #50  
Stary 25-08-2022, 19:14
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 996
Domyślnie

Mój sąsiad niedawno kupił sobie nowy samochód i sama zaczęłam się zastanawiać nad wymianę mojego auta na nowe. Bardzo podobają mi się Mitsubishi ze względu na wygląd i wygodę. Świetne oferty znalazłam w tym salonie: https://www.autocentrumlis.pl/oferty...owe/mitsubishi Co o nich sądzicie, też Wam się podobają?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:46.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.