kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Sylwetka
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #351  
Stary 21-02-2019, 10:42
imelin imelin is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 4
Domyślnie

Lubię uprawiać wszystkie sporty - marzy mi się zaczęcie swojej przygody ze skateparkiem (nie umiem jeździć na desce, pozostają mi rolki).
Odpowiedź z Cytowaniem
  #352  
Stary 27-02-2019, 10:27
Aligru Aligru is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 265
Domyślnie

A ja sądzę, że ruch + dieta to właśnie podstawa do zdrowej sylwetki i ogólnie dobrego samopoczucia. Bez diety trudno o energię i siłę do ćwiczeń, a same ćwiczenia - hmm... Miała taki czas, że jadłam byle co, a potem wyładowywałam się na siłce i szczerze mówiąc czułam się po tym fatalnie. Dopiero jak zmieniłam nawyki żywieniowe to poczułam różnicę. Polecam więc wziąć pod uwagę oba te aspekty. Jakby ktoś szukał fajnych i ciekawych porad, to na https://www.womenshealth.pl/ mają tego sporo.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #353  
Stary 28-02-2019, 18:06
Marikaika Marikaika is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 430
Domyślnie

Chociaż wiem, że niektórzy hejtują chirurgiczne ingerowanie, ale po kilku zabiegów lipolizy w Sopocie (http://sopockafabrykaurody.pl/medycyna-estetyczna/) krócej czekałam na efekt.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #354  
Stary 22-03-2019, 08:33
boguska boguska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 029
Domyślnie

Ja jestem za tym by zdrowo jeść i ćwiczyć. U mnie np sama dieta nic nie daje. Mogę jeść mniej i zdrowo ale waga ani drgnie. Gdy zaczynam trenować efekty są spektakularne już po miesiącu. Każdy jest inny Gdybyś szukała wysokiej jakości suplementów dla sportowców zajrzyj na https://prohormones.pl/ Oferta tego sklepu jest bardzo rozbudowana.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #355  
Stary 23-03-2019, 15:41
Maria02 Maria02 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 328
Domyślnie

Najlepiej jedno i drugie ze wskazaniem na ruch Nie trzeba biegać wystarczy rower i systematyczność. Zaopatrzyć się w odpowiednie akcesoria typu kask plus ubezpieczenie roweru które przyda się w razie awarii lub kontuzji i w drogę
Odpowiedź z Cytowaniem
  #356  
Stary 24-03-2019, 19:14
karolina87's Avatar
karolina87 karolina87 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 5
Domyślnie

Zdrowe życie jest bardzo ważne. Nawet nie zdajemy sobie sprawy z tego jak bardzo nasze działania odbiją się na starość.
__________________
Musicie przyznać jedno z dwojga, albo że w piersiach macie nadzwyczaj złe serca, albo że macie nadzwyczaj źle w głowie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #357  
Stary 15-04-2019, 11:54
Karolina Ka Karolina Ka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2018
Posty: 71
Domyślnie

Tak jak koleżanka napisała wyżej, połączenie tych dwóch opcji jest wyjściem najlepszym. Wycisk na siłce a potem świadome odżywianie się może doprowadzić Twoje ciało do doskonałego wyglądu weź zajrzyj sobie na Wygodną Dietę jeśli nie masz głowy do gotowania. Tam masz do wyboru sporo opcji z jedzeniem. Dowiozą Ci to żarełko a do tego masz policzone kalorie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #358  
Stary 15-04-2019, 16:34
angelika1998 angelika1998 is online now
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 609
Domyślnie

Dieta czy ruch? zdecydowanie jedno i drugie. Wg. mnie nie można wykluczyć tych elementów one zawsze idą w parze. Uprawiając jakiś sport i ruszając się bardziej dynamicznie warto zadbać o zdrowe napoje - https://www.nuja.pl/ prosto od producenta z dostawą do domu. Soki w tym soki w zestawach diet oraz bardzo zdrowe probiotyki, każdy znajdzie smak i produkt odpowiedni dla siebie.

Ostatnio edytowane przez angelika1998 : 15-04-2019 o 17:55.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #359  
Stary 16-04-2019, 13:07
lessli lessli is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 33
Domyślnie

Przede wszystkim dieta musi być zdrowa dieta to 70 procent tak się mówi, żeby trzymać dietę, jeżeli masz straszną ochotę na słodkie to najlepiej wziąć i sobie zrobić zdrowego gofra na przykład https://www.polenastole.pl/blog/prze...sem-jagodowym/ niezdrowe da się zamienić na zdrowe, żeby były smaczne
Odpowiedź z Cytowaniem
  #360  
Stary 17-04-2019, 09:33
maryla maryla is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 4
Domyślnie

Myślę, że aby dobrze żyć (nie tylko się odchudzać) niezbędny jest ruch i dobra dieta. Jeżeli nie będzie któregoś z tych czynników - raczej nie mamy co liczyć na rezultaty.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:08.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.